اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توییک Controllers for All جهت انجام بازی ها در IOS 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• توییک Controllers for All جهت انجام بازی ها در IOS 7

خوب سلام دوستان .. امیدوارم که این تاپیک تکراری نباشه اگه بود مدیران زحمت بکشند لطفا اطلاع بدن یا در صورت لزوم حذف کنن

توییک بسیار مفید controllers for all برای ios 7 به صورت کرک شده در سورس repo.hackyouriphone.org قرار گرفت !!

بوسیله این توییک جالب شما میتونید بسیاری از بازی های ios رو بروی آیفون یا آیپد بوسیله دسته PS3 بازی کنید و حالشو ببرید !!

آموزش نصب و راه اندازی : ابتدا این توییک رو از همون سورس بالا دانلود کنید ( یا از سورس های دیگه بصورت اوریجینال بخرید ) !!

بعد از دانلود وارد قسمت ستینگ گوشی شده و روی گزینه Controllers for All رو لمس کنید .. بعد از ورود به این قسمت روی گزینه E-mail Pairing Instruction رو لمس کنید و اطلاعات مربوطه رو برای خودتون به یکی از ایمیل های خودتون ارسال کنید

حالا در کامپیوتر ایمیل خودتون رو باز کنید و با استفاده از لینک موجود در ایمیل به آدرس وبسایت این برنامه رفته و sixaxisPair Tool رو برای ویندوز یا مک دانلود کنید !!

بعد از دانلود برنامه . دیوایس اپل و دسته PS3 رو با هم از طریق کابل به کامپیوتر وصل کنید !!

حالا برنامه sixaxisPair Tool رو باز کنید و بعد از شناسایی دیوایس و دسته توسط کامپیوتر . . وارد ستینگ دیوایس اپل خودتون بشید و در قسمت General / about آدرس بلوتوث دیوایستون رو دقیقا به همون صورت که هست در قسمت خالی برنامه sixaxis در کامپیوتر وارد کنید و روی گزینه Update کلیک کنید !!

بسیار خوب حالا دوباره وارد قسمت ستینگ دیوایس اپل بشید و این بار قسمت BTstack رو لمس کنید و پس از وارد شدن ACTIVE BLUETOOTH STACK رو در حالت BTstack قرار بدید ( تیک بزنید با لمس )

خوب دیگه تمومه..حالا سیم دسته ps3 رو هم از کامپیوتر جدا کنید و وارد یکی از بازی های دلخواه مثلا GTA san andreas بشید و حالا دسته رو روشن کنید و میبینید که مثل ماست داره کار میکنه ( برای من که همینجوریه ) !!

نکته : توی توضیحات این توییک به یک سری بازی های خاص اشاره شده که من فقط GTA رو داشتم و تست کردم و کلی خوشحال شدم ...شما دوستان خواهشا تست کنید اگه بازی دیگه ای هم به همین روش قابل بازی کردن بود لطفا به ما هم اطلاع بدید . پیشاپیش ممنون

توییک Controllers for All جهت انجام بازی ها در IOS 7

دوستان بازی Dead Trigger 2 هم تست شد !! من همیشه دلم میخواست بتونم این بازی رو با دسته جداگانه انجام بدم ..خدا رو شکر آرزو به دل از دنیا نمیرم

و بازی asphalt 8 هم تست شد که به درستی میشه با دسته بازی کرد اما فقط درون خود بازی کار میکنه و در منو اصلی کار نمیکنه !! جالب اینجاست که در این بازی با استفاده از قابلیت motion control دسته پلی استیشن در هنگام پرش از روی سکو هم میشه ماشین رو هدایت و کنترل کرد !!
    ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 20-01-2014, 08:23 AM

نظر

گوشي و دسته از طريق بلوتوث كار ميكنن؟
      يعني لپ تاپ فقط بار اول نيازه؟
      حين بازي نياز به وجود كامپيوتر هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط arash_xonix نمایش پست ها
        گوشي و دسته از طريق بلوتوث كار ميكنن؟
        يعني لپ تاپ فقط بار اول نيازه؟
        حين بازي نياز به وجود كامپيوتر هست؟

سلام..بله لپ تاپ فقط بار اول بعدش دیگه فقط دسته رو روشن کن حالشو ببر...و درسته از طریق بلوتوث کار میکنن !! همزمان با نصب این توییک یک سری توییک جانبی هم نصب میشه که برای بلوتوث هستند
        ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 20-01-2014, 07:53 PM

نظر

بازی های Call of duty Strike Team و Virtua Tennis Challenge هم تست شد !! چقدر خوب شد که ps3 رو نفروختم اما با دسته ps4 وصل نمیشه حیف !! دسته های ps3 رو این همه سال اینقدر پرت کردیم دیگه حسابی داغون شدن

نظر

دوستان بازی gunner Z رو هم تست کردم کار میکنه با دسته ps3 !! فقط متاسفانه بازی max payne رو هنوز ساپورت نمیکنه !! درسته که قدیمیه ولی بازی کردنش با دسته اونم روی مثلا آیپد یه حال دیگه میده !! حیف

نظر

میشه فرق این رو با Blutrol بگید ؟ یه سوال دیگه اینه که چند تا توییک دیگه هم باهاش نصب میشه بی ضرر هستن ؟ نمونیم رو لوگو !

نظر

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
                میشه فرق این رو با Blutrol بگید ؟ یه سوال دیگه اینه که چند تا توییک دیگه هم باهاش نصب میشه بی ضرر هستن ؟ نمونیم رو لوگو !
                بله چشم !! خوب blutrol تا جایی که میدونم هنوز برای ios7 آپدیت نشده !! فرق مهمش آسان بودن تنظیمات و راه اندازی این توییک هستش !! و در مورد اون چند توییک جانبی هم خیر مشکلی ایجاد نمیکنن !! خودم که کلی خوشم اومده ازش به حدی که ps4 و ps vita رو خاموش کردم نشستم دارم با آیفون بازی میکنم دنبال بازی های جدید میگردم برای این توییک

نظر

دسته معمولي كه بيرون واسه گيم كامپيوتر ميفروشن ميشه استفاده كرد؟
                  دسته مخصوص پي اس ٣ چنده؟
                  ارزش داره بخرم؟
                  رئال ريس ٣ رو ميشه باهاش بازي كرد؟

نظر

دوست عزیز من الان اومدم این کا رو بکنم همه چیز انجام شد فقط یه مشکل هست ، وقتی پس از تغییر ایدی دسته رو از کامپیوتر میکشم و BTStack رو روشن میکنم و PS دسته رو میزنم اون آرم بلوتوث BTStack اون بالا هی خاموش روشن میشه و چراغ دسته ثابت نمیشه ! چیکارکنم ؟؟؟؟ با iPad Air امتحان کردم .

نظر

من امتحان کردم کاملا درست کارد فقط فعلا بازی های کمی رو ساپورت میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط amirhkk نمایش پست ها
                        من امتحان کردم کاملا درست کارد فقط فعلا بازی های کمی رو ساپورت میکنه
                        دوست عزیز میشه بگید این قسمت رو چیکار کردید و دیوایستون چی بوده ؟

دوست عزیز من الان اومدم این کا رو بکنم همه چیز انجام شد فقط یه مشکل هست ، وقتی پس از تغییر ایدی دسته رو از کامپیوتر میکشم و BTStack رو روشن میکنم و PS دسته رو میزنم اون آرم بلوتوث BTStack اون بالا هی خاموش روشن میشه و چراغ دسته ثابت نمیشه ! چیکارکنم ؟؟؟؟ با iPad Air امتحان کردم .
                        اشتراک گذاری

نظر

شما اول باید مطمین شید که bluetooth stack درست نصب شده بعد گزینه stack تیک خورده
                          دسته و دیوایس رو وصل میکنین دکمه پیر رو میزنین و کارتون با کامپیوتر تمام
                          در این قسمت باید صبر کنین تا چراغ های دسته که چشمک میزنن خاموش شن
                          وارد یه بازی میشید بعد صبر میکنین تا توی نوتیفیکیشن بگه که دکه PS رو بزنین و بعد زود میزنین تا با دیوایس پیر شه
                          وقتی شماره ۱ دسنه چراغش ثابت شد تمام اگر بازی ساپورت کنه راحت وصل میشین

- - - - - - - - - -

دوست عزیز میشه بگید این قسمت رو چیکار کردید و دیوایستون چی بوده ؟

اشتراک گذاری
                          شما اول باید مطمین شید که bluetooth stack درست نصب شده بعد گزینه stack تیک خورده
                          دسته و دیوایس رو وصل میکنین دکمه پیر رو میزنین و کارتون با کامپیوتر تمام
                          در این قسمت باید صبر کنین تا چراغ های دسته که چشمک میزنن خاموش شن
                          وارد یه بازی میشید بعد صبر میکنین تا توی نوتیفیکیشن بگه که دکه PS رو بزنین و بعد زود میزنین تا با دیوایس پیر شه
                          وقتی شماره ۱ دسنه چراغش ثابت شد تمام اگر بازی ساپورت کنه راحت وصل میشین

نظر

سلام..همین نشون میده که همه چیز درسته !! حالا فقط وارد بازی شو و در منوی اصلی دسته رو روشن کن !!

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                              سلام..همین نشون میده که همه چیز درسته !! حالا فقط وارد بازی شو و در منوی اصلی دسته رو روشن کن !!
                              مرسی روی GTA : SA عاااالی کار کرد چند تا بازی پیشنهاد بدید :دی
                              Asphalt 8 هم زدم اونم خوب بود

نظر

صبر کنید ..
                              X