اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توییک Controllers for All جهت انجام بازی ها در IOS 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arash_xonix نمایش پست ها
    دسته معمولي كه بيرون واسه گيم كامپيوتر ميفروشن ميشه استفاده كرد؟
    دسته مخصوص پي اس ٣ چنده؟
    ارزش داره بخرم؟
    رئال ريس ٣ رو ميشه باهاش بازي كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام..خوب دسته معمولی اگه بلوتوث باشه شاید بشه ازش استفاده کرد...و اما قیمت..دسته ps3 رو دقیقا نمیدونم اما دسته ps4 اینجا 250000 تومن هستش من خودم 230000 خریدم یک عدد !! حالا احتمالا دسته ps3 از این رقم یک مقدار ارزون تره یا تقریبا همین قیمت هستش !! ولی اینکه بخواهی یک دسته بخری برای این بازی ها باید بگم نه ارزش نداره ..شاید روی آیپد چون اسکرین بزرگتر هستش بشه تحملش کرد اما برای آیفون گمون نکنم لازم باشه !! و این بازی Real Racing 3 رو هم من نتونستم تست کنم چون هم روی آیفون و هم آیپد متاسفانه به علت استفاده از هک banned شدم و این بازی رو هم مثل خیلی از بازی های دیگه نمیتونم از این به بعد بازی کنم اما حالا که اینجوریه حتما تست میکنم نتیجه رو بهت اطلاع میدم

نظر

من Real Racing 3 ورژن 1.0 داشتم ، تست کردم نشد ولی Limbo شد خیلیم باحال هست ! در ضمن من با دسته PS4 تست کردم جواب نداد نری 250 پیاده شی :دی

نظر

سلام دوستان عزیز ..با آپدیت شدن این توییک امکان استفاده از دسته PS4 هم برای این توییک اضافه شد.. دیگه واقعا ایول داره + عکس

http://upload7.ir/imgs/2014-01/64365467713751845427.jpg

همچنین دوستان عزیز با نصب برنامه Game Controller Apps - Games for Logitech از اپ استور ..میتونید به لیست 90% از بازی هایی که به وسیله این توییک ساپورت میشن دسترسی پیدا کنید !!

نظر

صبر کنید ..
        X