اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید و افزایش حجم icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید و افزایش حجم icloud

سلام دوستان کسی میتونه کمکم کنه چطوری میتونم چند گیگ حجم اضافه برای icloud بخرم البته با توجه نداشتن کردیدت ویزا کارت واز این قبیل مسایل؟!؟صواب داره

سلام دوست عزیز ، اینکه اون همه فضا چطوری باز هم برای شما کمه ، منو که حسابی متعجب کرده .. ایول.. خوب اگه دقت کرده باشید در صورت خریداری هم فقط بمدت ۱ سال این فضا رو در اختیار داری و برای خرید احتمالا میتونید بجز مستر کارت و ویزا از کارت های آیتونز هم استفاده کنی !! توی همین انجمن هم اگه بگردی حتما پیدا میکنی واسه خرید !! بعدش لطفا در صورت امکان به منم بگو با این سرعت آپلود اینترنت این همه فضا رو چکار میکنی ؟؟ البته بابت فضولی جلو جلو معذرت خواهی میکنم از شما

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

از گیفت کارت میتونید استفاده کنید
      همچنین سایت هایی هستن که ویزا و مستر کارت میفروشند

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
        از گیفت کارت میتونید استفاده کنید
        همچنین سایت هایی هستن که ویزا و مستر کارت میفروشند
        تازگی ها تست نکردم اما تا چند وقت پیش اپل اجازه استفاده از گیفت کارد برای این کار رو نمیداد.

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز ، اینکه اون همه فضا چطوری باز هم برای شما کمه ، منو که حسابی متعجب کرده .. ایول.. خوب اگه دقت کرده باشید در صورت خریداری هم فقط بمدت ۱ سال این فضا رو در اختیار داری و برای خرید احتمالا میتونید بجز مستر کارت و ویزا از کارت های آیتونز هم استفاده کنی !! توی همین انجمن هم اگه بگردی حتما پیدا میکنی واسه خرید !! بعدش لطفا در صورت امکان به منم بگو با این سرعت آپلود اینترنت این همه فضا رو چکار میکنی ؟؟ البته بابت فضولی جلو جلو معذرت خواهی میکنم از شما

Sent from my iPhone using Tapatalk
          اخه من ۷تا دیوایس ایپد وایفون دارم که با icloud ازشون بکاپ میگیرم

نظر

لطفا یه اموزش چند خط بگذارید من نمی تونم بخرم

نظر

لطفا یه اموزش چند خط بگذارید من نمی تونم بخرم

نظر

کاری نداره که
                اگر موجودی در حسابتون بشه
                میرید بخش ایکلود
                تو قسمت حافظه اونجا گینه خرید داره
                گزینه نظر رو انتخاب و خرید میکنید
                و ماهیانه اتومات کم میشه

نظر

امیر خان فرمایش شما درست ولی منظور بنده این نبود.خوب بله مشخصه به بخش مربوطه میریم و حجم مورد نظر رو انتخاب میکنیم اما اجازه خرید داده نمیشه شما چک کنید من با ویزا کارت چک کردم نشد.شما ببین به شما اجازه خرید میده؟

نظر

صبر کنید ..
                  X