اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ شدن و صدایی از داخل گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داغ شدن و صدایی از داخل گوشی

ببخشید من سوالهای مکرر میپرسم ولی ین مشکلاش همش روی اعصابمه
    دوستان من وقتب باهاش معمولی کار میکنم یا یه بازی رو 5دقیقه بازی میکنم داغ میشه
    مشکل دیگش اینکه وقتی صفه نمایشش روشن میشه از توی گوشی صدای جیز جیزه برق میاد,وقتی که داخل بازی میشم صداش بیشتر میشه..
    لطفا هر کی داره این کارو انجام بده به من بگه که صدا میده یا نه و داغ میشه یا نه...ممنون

نوشته اصلی توسط mehrdad_112 نمایش پست ها
    مشکل دیگش اینکه وقتی صفه نمایشش روشن میشه از توی گوشی صدای جیز جیزه برق میاد,وقتی که داخل بازی میشم صداش بیشتر میشه..
    لطفا هر کی داره این کارو انجام بده به من بگه که صدا میده یا نه و داغ میشه یا نه...ممنون
    گرم شدن گوشي عاديه و مشكلي نداره. ولي اين صدايي كه ميگي رو نميدونم.معمولا هر مشكلي كه گوشي داره با ريستور برطرف ميشه. مگه اينكه خدايي نكرده سخت افزار باشه

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad_112 نمایش پست ها
      دوست عزيز داغ شدن عادى اما نه زياد كه دست ادم از شدت گرما اذيت شه
      يا كلا داغ كردن نبايد خيلى باشه و بايد به طور عادى باشه
      و اينكه صدا ميده غير عاديه
      ريستور كنيد اما احتمالا سخت افزاريه!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        دوست عزيز داغ شدن عادى اما نه زياد كه دست ادم از شدت گرما اذيت شه
        يا كلا داغ كردن نبايد خيلى باشه و بايد به طور عادى باشه
        و اينكه صدا ميده غير عاديه
        ريستور كنيد اما احتمالا سخت افزاريه!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

صداش در حدي نيست كه خيلي زياد باشه..حتما بايد گوشتو بزاري پشت گوشي بعد يه صدايي مثل سوته ريز كه از داخلش مياد..مثل صداي شارژرهاي نوكيا كه وقتي به برق وصلشون ميكني بيب بيب از توش صدا مياد،دقيقا مثل شارژ نوكياست..ميگم شايد از منبع تغذيش باشه كه برقو ميفرسته چون دقيقا پشت گوشي هست..حالا اگه كسي ٥س داره حتما اين كارو انجام بده نتيجشو به من بگه..اگه قاب داريد قابشو دراريد..متشكر

نظر

صبر کنید ..
        X