اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در دانلود برنامه با iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در دانلود برنامه با iTunes

سلام دوستان
    من یه مشکل عجیب با آیتونز دارم. وقتی یه برنامه رو با itunes دانلود میکنم و دانلود میشه بعد از اتمام دانلود اگه یه بار دیگه check for available downloads رو بزنم بازم میاد به لیست دانلودم و از اول شروع میشه در حالی که قبلا دانلود شده بود کامل!
    من خودم احساس میکنم مشکل از قند ش..کن باشه! ولی هر کاری میکنم چه با قند و چه بدون قند دانلود میکنم بازم به لیستم میان!
    این رو هم بگم که وقتی دانلود برنامه تموم شد من فایل رو از مسیر پیشفرض که تو درایو c هست cut میکنم به درایو دیگه و از اونجا میندازمش به itunes /

نظر

نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یه مشکل عجیب با آیتونز دارم. وقتی یه برنامه رو با itunes دانلود میکنم و دانلود میشه بعد از اتمام دانلود اگه یه بار دیگه check for available downloads رو بزنم بازم میاد به لیست دانلودم و از اول شروع میشه در حالی که قبلا دانلود شده بود کامل!
      من خودم احساس میکنم مشکل از قند ش..کن باشه! ولی هر کاری میکنم چه با قند و چه بدون قند دانلود میکنم بازم به لیستم میان!
      این رو هم بگم که وقتی دانلود برنامه تموم شد من فایل رو از مسیر پیشفرض که تو درایو c هست cut میکنم به درایو دیگه و از اونجا میندازمش به itunes /
      منم این مشکل رو دارم 42 تا برنامه دانلود کردم اون زمانی که اپل تنگ بازیش واسه ایرانیا دوباره گل کرده بود مجبور بودم ....شکن بزارم الان که مثلا داره حال میده به ایرانیا دوباره اون 42 تا برنامه که حجمشم خیلی زیاده میاد تو لیست شروع به دانلود میکنه جایی تو همین سایت خوندم تنها راهش ایمیل زدن به پشتیبانی اپل و درخواست حذف این دانلوداس !!!
      بر و بچ اگه راهی برای کنسل کردن این دانلودا دارن لطفا بگن چون خیلی رو اعصابه. اگه نیست لطفا متن ایمیل و قسمتی که باید با پشتیبانی تماس گرفت رو بگن شاید ما هم عاقبت بخیر بشیم. ممنون.

نظر

چی شد بچه ها لطفا راهنمایی کنید ..

نظر

خبری نیست؟ کسی نمیدونه ؟

- - - - - - - - - -

خبری نیست؟ کسی نمیدونه ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
          چی شد بچه ها لطفا راهنمایی کنید ..
          خبری نیست ؟ کسی نمیخاد راهنمایی کنه؟

نظر

صبر کنید ..