اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل صفحه نمایش ایمک 2012 مدل ۲۷ اینچی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل صفحه نمایش ایمک 2012 مدل ۲۷ اینچی

من imac 2012 مدل ۲۰۱۲ رو دیروز دادم براش هارد ssd نصب کنند بعد از نصب مانیتورش دو تا خط عمودی هر کدام به طول ده سانتی رو مانیتور افتاد که هیچطوری درست نمیشه
    حالااین مشکل تعمیر میشه و اگه نه ایا قسمت صفحه نمایش ایمک جداگانه فروخته میشه؟
    ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 17-01-2014, 12:44 AM

دوست عزيز احتمالا موقع نصب به مانيتورش اسيب وارد شده
    چون من روي ايمك خودم ssd نصب كردم و مشكلي پيش نيومده البته خودم شخصا بازش كردم و نصب كردم
    شما خودتون اونجا بودين

Sent from my iPhone using Tapatalk pro

نظر

بله خودم پیشش بودم همه چیزش درست نصب کرد فقط مانیورش برداشته شد و هنوطوری سرجاش نصب کرد ولی یه دفعه ای این مشکل پیش اومد

نظر

ايمك رو بياريد دفتر سايت ٣ حالت داره :

١- فلت led اسيب ديده
        ٢- كانكتور led اسيب ديده از روي برد كه معمولا در اثر بد جا زدن فلت ايجاد ميشود
        ٣- يكي از مش هاي led قعطي داره

كه مورد ٣ بدترين حالت ممكن ميباشد كه به احتمال زياد با اتو كردن مش مشكل برطرف ميشود
        تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

مثل اینکه حالت اوله
          اگه حالت اول باشه راه حلی داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
            مثل اینکه حالت اوله
            اگه حالت اول باشه راه حلی داره؟
            ميشه فلت led رو تعويض كرد
            تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

نظر

نوشته اصلی توسط VIP نمایش پست ها
              ميشه فلت led رو تعويض كرد
              دوستان مشکل من flat LED هستش که آسیب دیده کسی میدونه کجا پیدا میشه و حدود قیمتش چند میشه؟

نظر

دوستان مشکل من flat LED هستش که آسیب دیده کسی میدونه کجا پیدا میشه و حدود قیمتش چند میشه؟
                دفتر انجمن بردی؟
                زنگ بزن اطلاع پیدا کن!
                تو پایتخت باید باشه!
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                  دفتر انجمن بردی؟
                  زنگ بزن اطلاع پیدا کن!
                  تو پایتخت باید باشه!
                  زنگ زدم گفتن بیار شاید تعمیر بشه
                  من ارومیه هستم برداشتن و بردن آیمک از اینجا تا انجمن هم برای اینکه شاید! تعمیر بشه کاری سختیه

نظر

زنگ زدم گفتن بیار شاید تعمیر بشه
                    من ارومیه هستم برداشتن و بردن آیمک از اینجا تا انجمن هم برای اینکه شاید! تعمیر بشه کاری سختیه
                    درسته
                    من فردا مشکلت رو به یکی از دوستام که کارش تعمیرات مک هست میگم
                    و اگه از فلت باشه قیمتم میپرسم برات پ.خ میکنم
                    ایشالا زیاد هزینه نداشته باشه و واست بشه مثل روز اول
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

اگه خودتون باز و بسته میکنید و اینا ... یه عکس ار فلت LED بزار تا قیمتش رو بهتون بکم و نهایتا پست میکنیم !

شماره تماستون هم بزارید .

از قسمتی هم که میگید خرابه عکس بزارید !

نکته آخر اینکه از کانکتور LED روی برد هم عکس واضح بزارید !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                      چند نمونه از فلت :

نمونه تصویر کانکتور LED روی برد :

نظر

مشکل صفحه نمایش ایمک 2012 مدل ۲۷ اینچی

نوشته اصلی توسط ahriman نمایش پست ها
                        اگه خودتون باز و بسته میکنید و اینا ... یه عکس ار فلت LED بزار تا قیمتش رو بهتون بکم و نهایتا پست میکنیم !

شماره تماستون هم بزارید .

از قسمتی هم که میگید خرابه عکس بزارید !

نکته آخر اینکه از کانکتور LED روی برد هم عکس واضح بزارید !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        چند نمونه از فلت :

نمونه تصویر کانکتور LED روی برد :

ممنون از راهنماییهاتون
                        دیروز تهران بالاخره بعد از گشتن چندین فروشگاه led متصل به قسما مانیوتر led از دو جا قطع شده بود که کسی نتونست تعمیرش کنه و کلا یک led جدید به قیمت 1950 خریدم

نظر

ممنون از راهنماییهاتون
                          دیروز تهران بالاخره بعد از گشتن چندین فروشگاه led متصل به قسما مانیوتر led از دو جا قطع شده بود که کسی نتونست تعمیرش کنه و کلا یک led جدید به قیمت 1950 خریدم
                          يعني اون مش ها ( فلت كه داخل led ميره ) پاره شده بود ؟؟؟

بفرماييد كه كجا كدوم فروشگاه اقدام به تعويض كرديد ؟؟

داغي led رو ازتون گرفت ؟؟

-----------------------------------------------------------
                          يه چيزي كه جالبه ( طرف صحبتم شما نيستيد جسارت نشه )
                          اينكه كاربران به اين سايت اطمينان دارن مشكلاتشون رو اينجا مطرح ميكنن از دوستان نظر ميخوان بحث ميكنن و همديگر رو راهنمايي ميكنن! اما باعث تاسف هستش كه جهت رفع مشكلات به صورت حضوري چه از لحاظ سخت افزاري و يا نرم افزاري به دفتر سايت مراجعه نميكنن !!!!!

البته كاربران مختار هستن كه خودشون مكان مورد نظر جهت تعميير دستگاهشون رو انتخاب كنن ! اما خوشحال ميشيم علت عدم مراجعه كاربران به دفتر سايت جهت رفع مشكلاتشون رو بدونيم و اگر ايرادي به دفتر سايت وارد هستش رو متوجه بشيم ....

با تشكر

نظر

نوشته اصلی توسط VIP نمایش پست ها
                            يعني اون مش ها ( فلت كه داخل led ميره ) پاره شده بود ؟؟؟

بفرماييد كه كجا كدوم فروشگاه اقدام به تعويض كرديد ؟؟

داغي led رو ازتون گرفت ؟؟

-----------------------------------------------------------
                            يه چيزي كه جالبه ( طرف صحبتم شما نيستيد جسارت نشه )
                            اينكه كاربران به اين سايت اطمينان دارن مشكلاتشون رو اينجا مطرح ميكنن از دوستان نظر ميخوان بحث ميكنن و همديگر رو راهنمايي ميكنن! اما باعث تاسف هستش كه جهت رفع مشكلات به صورت حضوري چه از لحاظ سخت افزاري و يا نرم افزاري به دفتر سايت مراجعه نميكنن !!!!!

البته كاربران مختار هستن كه خودشون مكان مورد نظر جهت تعميير دستگاهشون رو انتخاب كنن ! اما خوشحال ميشيم علت عدم مراجعه كاربران به دفتر سايت جهت رفع مشكلاتشون رو بدونيم و اگر ايرادي به دفتر سايت وارد هستش رو متوجه بشيم ....

با تشكر
                            بله همون مشی که به led وصل میشه از دو جا پاره شده بود
                            در مورد اوردن به دفتر من خودم به دفتر چهارروز پیش زنگ زدم و هماهنگ کردم ولی چون دوستمون که خراب کرده بود گفت اشنای قابل اطمینانی داره و از اونجایی که هزینش به عهده ایشون بود به همون اشنای دوستمون بردن

نظر

صبر کنید ..
                            X