اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مديريت تماس و مسيج با iBlacklist 7.0-3 فول كرك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مديريت تماس و مسيج با iBlacklist 7.0-3 فول كرك

سلام خدمت دوستان.
    با تشكر از دوست خوبم masoud519 بابت اطلاع رساني خوبش.

همنطور كه اشاره شد ورژن iBlacklist 7.0-5 توسط Fabius به صورت فول كرك و بدون نياز به زحمت اضافي آماده شد كه دوستان از آن لذت ببرند.
    مي تونيد برنامه فوق را از سورس http://repo.hackyouriphone.org/ به راحتي نصب نماييد.
    iBlackList - HackYouriPhone Repo Desktop

عكس برنامه ورژن 7

با سلام خدمت دوستان گلم.
    بالاخره تويك فوق العاده خوب و قدرتمند iBlacklist به ورژن جديد 7.0آپديت شد.
    در اين ورژن ما شاهد اين تغييرات هستيم.

سازگاري كامل با او اس 4 . 5 . 6 و 7 ....
    Compatible with iOS 4, 5, 6 and 7

iBlacklist is the best firewall for iMessages, calls, facetime, SMS and MMS available for the iDevices.

Now it blocks also FaceTime/iMessages and runs on iPod 4 and iPad 2. It ables you to select from who you want to receive calls and hide messages. It also removes the sms popup preview protecting your privacy, has parental control mode by blocking outgoing calls, can be fully scheduled and many other features. Try it , you'll love it.

Works on any iPhone model running any firmware version !!! PLEASE RESTART YOUR DEVICE AFTER INSTALL. REBOOT IF YOU ARE ON IOS4.
    خوب حالا ميريم سر اصل مطلب!
    همن صور كه مي دونيد هنوز هيچ كرك رسمي براي اين برنامه ارائه نشده، اما من با اين روش ساده به شما آموزش ميدم كه چطور به راحتي اين برنامه رو در آخرين ورژن موجود كرك و از اون لذت ببريد.
    1- ابتدا از سوس SiNfuL iPhone Repo برنامه 6.1 iBlacklist 6 Cracked رو نصب مي كنيد.
    2- بعد از نصب كردن و با اولين اجرا در قسمتي كه گزينه (كرك مي) اضافه شده كليك كرده وارد منوي رجيستري مي شوم، در اين منو كد مخصوص وارد شده و كافي است كه گزينه (كرك مي) رو فشار داده تا برنامه رجيستر كامل شود. در ضمن تمامي اين مراحل بعد از نصب داخل برنامه توضيح داده شده.
    نكته: تا اينجاي كار رو فكر كنم همه دوستان بلدن و تاحالا اين كار رو انجام داده و اين ورژن رو رجيستر كرده و استفاده مي كنن، ولي اصل مطلب از اين به بعد است.

3- بعد از رجيستر كامل برنامه رو بسته داخل سايدا مي شويم.
    4- حالا برنامه 6.1 iBlacklist 6 Cracked كه نصب كرده و رجيستر كرده بوديم پاك مي كنيم!
    5- بعد از ري اسپرينگ برد، مجدد وارد سايدا مي شويم.
    6- از سورس اصلي برنامه BigBoss برنامه iBlacklist 7.0-3 اصلي رو نصب مي كنيم.
    *تموم شد وقتي براي اولين بار برنامه رو باز مي كنيم در قسمت About مي بينيد كه بعله برنامه رجيستر كامل هست *
    عكس برنامه رجيستر شد در گوشي خودم.
    ویرایش توسط HamidGh : https://i-phone.ir/forums/member/1587-hamidgh در ساعت 08-02-2014, 01:54 PM دلیل: اشتباه املايي در عنوان

مديريت تماس و مسيج با iBlacklist 7.0-3 فول كرك

برای من هم رجیستر شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

برای من ریجیستر شده بود اما بعد از 1 روز الان دوباره لایسنسش پرید

نظر

برای من وقتی وارد crack me میشم بخش register key خالی هست و میگه باید ریستارت کنید تا سرور لود بشه ولی هرچی ریستارت می کنم باز هم خالیه و رجیستر نمیشه.

نظر

بعد از نصب 6.1 iBlacklist 6 Cracked میره تو safe mode

نظر

کلا این روشی که دوستمون زحمت کشیدند یک تریال بازیه! و همانطور که دوستان عرض کردند لایسنس از بین خواهد رفت

نظر

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
              برای من وقتی وارد crack me میشم بخش register key خالی هست و میگه باید ریستارت کنید تا سرور لود بشه ولی هرچی ریستارت می کنم باز هم خالیه و رجیستر نمیشه.
              سلام،
              پاك كن مجدد نصب كن، يه چند وقتي بود سرور كرك كننده برنامه ايراد داشت الان درست شده.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط fer000n نمایش پست ها
              بعد از نصب 6.1 iBlacklist 6 Cracked میره تو safe mode
              سلام
              مدل گوشيت چيه؟

نظر

نوشته اصلی توسط HamidGh نمایش پست ها
                سلام،
                پاك كن مجدد نصب كن، يه چند وقتي بود سرور كرك كننده برنامه ايراد داشت الان درست شده.

- - - - - - - - - -
                گوشي 4S هست

سلام
                مدل گوشيت چيه؟

نظر

نوشته اصلی توسط HamidGh نمایش پست ها
                  سلام،

- - - - - - - - - -

سلام
                  مدل گوشيت چيه؟
                  سلام
                  4S هست

نظر

سلام من تو 5s موافق نشدم!

نظر

نوشته اصلی توسط KaQaZ نمایش پست ها
                      کلا این روشی که دوستمون زحمت کشیدند یک تریال بازیه! و همانطور که دوستان عرض کردند لایسنس از بین خواهد رفت
                      سلام
                      من اگه اون روز جواب شمارو ندادم براي اين بود كه خودم همون روز اين روش رو درست كرده بودم و تست روش انجام نداده بودم.
                      الان دو روز از نصب و رجيستري برنامه ميگذره و توپ و بدون ايراد كار ميكنه.
                      لطفا اگه چيزي نمي دونيد و يا تست نكرديد پست الكي نگذاريد تا اون بنده خداهايي كه قصد نصب برنامه رو دارن دو به شك نشوند.

نظر

نوشته اصلی توسط shn.am نمایش پست ها
                        سلام من تو 5s موافق نشدم!
                        سلام دوست من
                        تو مدل گوشي شما جواب نميده، چون بلك ليست 6.1 روش درست نصب نميشه پس اين روش براي شما كارايي نداره!
                        نكته بعدي اينكه گوشي شما روي او اس 7 هست، او اس 7 هم بلك ليست داره، جسارتا اين برنامه اصلا به درد شما نمي خوره، من با بلك ليست او اس 7 كار كردم خيلي معركه هست.

نظر

دوست عزيز همين كه نسخه 6.1 نصب ميكنم ميره تو سيف مد و اونجا هم نميشه اكتيو كردش

ايفون 5 او اس 7.0.4

نظر

نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
                            دوست عزيز همين كه نسخه 6.1 نصب ميكنم ميره تو سيف مد و اونجا هم نميشه اكتيو كردش

ايفون 5 او اس 7.0.4
                            دقیقا منم همین مشکل رو دارم

نظر

نوشته اصلی توسط fer000n نمایش پست ها
                              دقیقا منم همین مشکل رو دارم
                              سلام
                              با عرض پوزش فكر كنم 6.1 روي 5 و 5s نصب نميشه.

نظر

صبر کنید ..
                              X