اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست اپل آیدی بعد از ریست فکتوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست اپل آیدی بعد از ریست فکتوری

سلام به همه ی دوستان
    من آیفون خودم رو ریست فکتوری کردم و حالا از من اپل آیدی میخواد و اپل آیدی خودم رو هرچی میزنم جواب نمیده و چون دست دوم خریدم فکر میکنم اپل آیدی اونپ طرف رو میخواد که من هم بهش دسترسی ندارم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید خیلی ممنون
    ویرایش توسط BERMUDA1985 : https://i-phone.ir/forums/member/85114-bermuda1985 در ساعت 16-01-2014, 01:08 PM

ارتباطی به دست دوم بودن اصلاً نداره چونکه ریست فکتوری کردید، با اینترنت دیگه ای امتحان کنید یا از و پ ن استفاده کنید ( البته اول ببینید اپل آیدیتون بلاک نباشه )

نظر

نوشته اصلی توسط diadora3106 نمایش پست ها
      ارتباطی به دست دوم بودن اصلاً نداره چونکه ریست فکتوری کردید، با اینترنت دیگه ای امتحان کنید یا از و پ ن استفاده کنید ( البته اول ببینید اپل آیدیتون بلاک نباشه )
      سلام منظورتون رو نمیفهمم الان از من اپل آیدی میخواد چیکارکنم خوب؟

نظر

سلام ، درسته دوست عزیز کاملا درست میگه !! وقتی شما ریست کردی یعنی اپل آیدی خودت رو قبلا در آیکلود و غیره رجیستر کردی و الان پسورد رو وارد کردی که اجازه ریست داده شده پس خیالت راحت باشه دقیقا همین کارهایی که دوستمون اشاره کردن انجام بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خوب باید اپل آیدیتو وارد کنی، البته الان میتونی بدون اپل آیدی گوشی رو بیاری بالا که و پ ن تنظیم کنی بعد با اون اپل ایدی رو وارد کنی

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
            سلام ، درسته دوست عزیز کاملا درست میگه !! وقتی شما ریست کردی یعنی اپل آیدی خودت رو قبلا در آیکلود و غیره رجیستر کردی و الان پسورد رو وارد کردی که اجازه ریست داده شده پس خیالت راحت باشه دقیقا همین کارهایی که دوستمون اشاره کردن انجام بده

یعنی با یه اینترنت دیگه پسوورد بزنم ؟ ممنون

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط diadora3106 نمایش پست ها
            خوب باید اپل آیدیتو وارد کنی، البته الان میتونی بدون اپل آیدی گوشی رو بیاری بالا که و پ ن تنظیم کنی بعد با اون اپل ایدی رو وارد کنی
            چجوری بیارم بالا دوست عزیز ؟

نظر

ببین اگه اکانتت مشکل بلاک شدن نداشته باشه و اطلاعات رو درست میزنی و باز قبول نمیکنه دلیلش مسایل مربوط به آی پی میشه، پس باید به و پ ن متصل بشی و ایدیتو بزنی

نظر

اگه گوشی رو به آیتونز هم متصل کنی و چون استفاده از نرم افزارهای چیز شکن در کامپیوتر راحت تره فکر کنم بشه بک کارایی کرد !! همین الان در همین لحظه من دارم همین کارو میکنم چون گوشیم رو ریستور کردم و موقع اکتیو کردن بهم ارور داد ، حالا دارم از طریق آیتونز اقدام میکنم که قبول کرد الان درست شد

نظر

مرسی از شما دو دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط BERMUDA1985 نمایش پست ها
                    مرسی از شما دو دوست عزیز
                    منم دقیقا همین مشکل را دارم اگه مشکلتون حل شده منم راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                    X