اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب موریکس به صورت تمیز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب موریکس به صورت تمیز

میشه طریقه نصب تمیز موریکس رو به صورت تصویری کامل بزارید من با روشهای که مال شیرکوهی بود نتونستم نصب کنم .. ممنون .. تشکر

نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
    میشه طریقه نصب تمیز موریکس رو به صورت تصویری کامل بزارید من با روشهای که مال شیرکوهی بود نتونستم نصب کنم .. ممنون .. تشکر
    نصب تمیز!؟منظورتون clean install هست؟
    اگه اره که فرقی نمیکنه با شیر کوهی!
    فقط قبلش باید درست usb bootable بسازید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html

نظر

مشکل من اینه که وقتی دی وی دی رو میزام و أپشن رو نگه میدارم اون گزینه ای که برای نصب از روی دی وی دی هست رو نشون نمیده با اینکه من دقیقا همون فایل رو رایت کردم روی دی وی دی و بوت هم هست فکر کنم دی وی دیم
        و یه سوال دیگه این که اگه من یه سری اطلاعات روی درایوم دارم .. اگه نخوام اونهاپاک نشه ..بیام یه پارتیشن درست کنم و اطلاعاتم رو روی اون بریزیم . بعد یه پارتیشن هم داشته باشم برای نصب مک پاک نمیشه برای clean isntsl?
        ممنون

نظر

مشکل من اینه که وقتی دی وی دی رو میزام و أپشن رو نگه میدارم اون گزینه ای که برای نصب از روی دی وی دی هست رو نشون نمیده با اینکه من دقیقا همون فایل رو رایت کردم روی دی وی دی و بوت هم هست فکر کنم دی وی دیم
          و یه سوال دیگه این که اگه من یه سری اطلاعات روی درایوم دارم .. اگه نخوام اونهاپاک نشه ..بیام یه پارتیشن درست کنم و اطلاعاتم رو روی اون بریزیم . بعد یه پارتیشن هم داشته باشم برای نصب مک پاک نمیشه برای clean isntsl?
          ممنون
          شما به احتمال زياد اون dvd تون مشكل داره
          با usb فلش امتحان كنيد و مشكل حل ميشه
          قبلش يه بك اپ بگيريد خوب!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

مشکل من اینه که وقتی دی وی دی رو میزام و أپشن رو نگه میدارم اون گزینه ای که برای نصب از روی دی وی دی هست رو نشون نمیده با اینکه من دقیقا همون فایل رو رایت کردم روی دی وی دی و بوت هم هست فکر کنم دی وی دیمو یه سوال دیگه این که اگه من یه سری اطلاعات روی درایوم دارم .. اگه نخوام اونهاپاک نشه ..بیام یه پارتیشن درست کنم و اطلاعاتم رو روی اون بریزیم . بعد یه پارتیشن هم داشته باشم برای نصب مک پاک نمیشه برای clean isntsl?ممنون
            شما که نباید همون فایل رو کپی کنید! از این آموزش استفاده کنید: http://www.i-phone.ir/forums/thread89573.html

نظر

نزدیک به ۳۰۰ گیگ اطلاعات دارم که هیچ فضای جانبی دیگه ای ندارم که بخوام بک آپ بگیرم بزارم روش.. چون قطعا نیاز به فضای بیشتری هست برای بک آپ گرفتن این فایل . به همین حاطر میترسم که مک تمیز نصب کنم و در صورتی هم سیستم کمی کند شده با گذشت ۲ سالی که نصب اولیه اش میگذره
              ممنون

نظر

صبر کنید ..
              X