اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فلت ويبره و ولوم هاي ٤اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فلت ويبره و ولوم هاي ٤اس

دوستان عزيز دكمه ويبرم ول شده و با چند بار بالا پايين كردن عمل ميكنه .. ايا كلا از بين رفته بايد تعويض فلت بشه ؟ يا نه از جاش خارج شده ؟ دوستان قيمت فلت هم اگر داريد لطف كنيد

نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
    دوستان عزيز دكمه ويبرم ول شده و با چند بار بالا پايين كردن عمل ميكنه .. ايا كلا از بين رفته بايد تعويض فلت بشه ؟ يا نه از جاش خارج شده ؟ دوستان قيمت فلت هم اگر داريد لطف كنيد
    سلام..خوب اگه کار میکنه که مشکلی نیست باید باز بشه چک بشه همین تعویض هم بشه که دیگه بهتر!! واسه من سیمش پاره شده بود ( آیفون 4 ) چند ماه پیش رفتم خریدم 55 تومن و خودم تعویض کردم اما باور کن عوض کردن این 1 مورد از تعویض اسکرین هم به مراتب سخت تر بود !! شهید شدم تا درست شد سر جاش قرار گرفت. این قیمت که گفتم واسه اهواز هستش اینجا این چیزا به سختی گیر میاد

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
      سلام..خوب اگه کار میکنه که مشکلی نیست باید باز بشه چک بشه همین تعویض هم بشه که دیگه بهتر!! واسه من سیمش پاره شده بود ( آیفون 4 ) چند ماه پیش رفتم خریدم 55 تومن و خودم تعویض کردم اما باور کن عوض کردن این 1 مورد از تعویض اسکرین هم به مراتب سخت تر بود !! شهید شدم تا درست شد سر جاش قرار گرفت. این قیمت که گفتم واسه اهواز هستش اینجا این چیزا به سختی گیر میاد

مننون از پاسخ من تهران هستم الان قيمت كردم حدودا ٢٠ تومان هست ولي يك جا بردم گفت ٩٠ تومان خرج داره .. چطوري ميشه بفهمم از جاش خارج شده چون بعضي وقتها كار ميكنه

نظر

خوب به هر حال باید باز بشه که چک بشه !! این عکس اون فلت هستش که خودتون گفتید که فکر میکنم در آیفون 4 و 4اس یکسان باشه http://upload7.ir/imgs/2014-01/35294495423808352072.jpg

حالا یک سری تیکه خیلی ریز هم هستن که شامل اون قسمت های ولوم و ویبره میشه که از بیرون هم پیداست . که معمولا اونا رو از خود گوشی برمیدارن و روی فلت جدید نصب میکنن !! حالا اگه اونا خراب بشه یا پیچ هاش از جاشون در بیاد هم خودش یه مشکله !! برای همین گفتم باید باز بشه !! انشاا.. که مشکل خاصی نباشه !!

نظر

صبر کنید ..
        X