اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مزایایی خرید iPhone نسبت به دیگر گوشی ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مزایایی خرید iPhone نسبت به دیگر گوشی ها

سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی
    من مدتی هست که میخوام یک موبایل خوب بگیرم چه از نظر سرعت چه از نظر کارایی و نرم افزاری که کم کاری نکنه برای من خودم معتقد به گرفتن iPhone 5s هستم ولی اطرفیانم همه به گرفتم Note III یا S IV ترجیح میدن میخواستم بپرسم من iPhone 5s که گرفتم چه چیزی این گوشی باعث برتری این گوشی نسبت به دیگر گوشی ها میشه ، و آیا ارزش قیمتش رو هم داره ؟ دوم اینکه من قبلا 3G داشتم و iPod Touch هم داشتم از عملکرد هاشون راضی بودم و میتونستم جلبریک و همه کارش کنم به نظرتون ارزش داره بخرم یا نه نسبت به پولی که میدم ؟
    ممنون از راهنمایی شما

به طور خلاصه:
    مقایسه آیفون با بقیه(بخصوص کره ای ها) مثل مقایسه بنز با هیوندای و... هست.ساده ترینش اینه که وقتی توی دست میگیریش احساس استحکام و اصالت طراحی رو میده به آدم( حداقل در مورد من اینطوره)
    من اس ۴ داشتم،البته بعد از دو سه نسل آیفون که دستم گرفتم و واقعا بیشتر از ۲ هفته نتونستم تحمل کنم، در عین حالی که منکر کارایی های این گوشی ها هم نیستم...

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

بهترین مزیتش اینه که گوشیت مرتب و منظم و همیشه سر حال هست....یعنی هر چیزی در جای خود...بدون دردسر های اضافی و مهم تر از همه اینکه به سادگی و راحتی برنامه رو دانلود و سینک کرده و تمام....دیگه دنبال فایل data و اینستالر مدل خاص و دستکاری رام و این چیزها نیستی....این خیلی مهمه ها....چون واقعا دیگه امروزه حوصله سر وکله زدن با 4 تا برنامه بازی برای نصب شدن نیست به خدا.....

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_r نمایش پست ها
        بهترین مزیتش اینه که گوشیت مرتب و منظم و همیشه سر حال هست....یعنی هر چیزی در جای خود...بدون دردسر های اضافی و مهم تر از همه اینکه به سادگی و راحتی برنامه رو دانلود و سینک کرده و تمام....دیگه دنبال فایل data و اینستالر مدل خاص و دستکاری رام و این چیزها نیستی....این خیلی مهمه ها....چون واقعا دیگه امروزه حوصله سر وکله زدن با 4 تا برنامه بازی برای نصب شدن نیست به خدا.....
        به طور خلاصه:
        مقایسه آیفون با بقیه(بخصوص کره ای ها) مثل مقایسه بنز با هیوندای و... هست.ساده ترینش اینه که وقتی توی دست میگیریش احساس استحکام و اصالت طراحی رو میده به آدم( حداقل در مورد من اینطوره)
        من اس ۴ داشتم،البته بعد از دو سه نسل آیفون که دستم گرفتم و واقعا بیشتر از ۲ هفته نتونستم تحمل کنم، در عین حالی که منکر کارایی های این گوشی ها هم نیستم...
        خیلی ممنون ، سرعت 5s چطور هست همراه با چپست a7 و m7 خیلی خوب جواب میده ؟هنگ نمیکنه یا از برنامه ها خارج نمیشه ؟ اینستال برنامه و بازی چطور با دردسر همراه نیست ؟

نظر

بیرون پریدن از برنامه و هنگ کردن و... که من توی آیفون خیلی کم باهاش برخورد کردم، سخت افزار و نرم افزار هم، به خصوص دستگاه هایی که عرضه اون نسخه سیستم عامل با عرضه خودشون همراهه، مثل همین ۵ اس و ios 7 تناسب خوبی داره، هرچند این نسخه ios، با توجه به تغییرات زیادی که نسبت به نسخه های قبلی کرده، باگ هایی داره...

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط panda_ نمایش پست ها
            خیلی ممنون ، سرعت 5s چطور هست همراه با چپست a7 و m7 خیلی خوب جواب میده ؟هنگ نمیکنه یا از برنامه ها خارج نمیشه ؟ اینستال برنامه و بازی چطور با دردسر همراه نیست ؟
            عالی ...عالی...بدون مشکل.....

نظر

آقا اگه از آيفون هاى قديميتر مثل ٤ يا ٤اس استفاده كرده باشى رو آى او اس ٧ ،،،متوجه ميشى كه چقدر ٥اس سريع و روونه،،،بسيار بسيار بسيار روونتره،،،همچنين با اومدن نسخه هاى بعدى آى او اس اين روونى بهتر و بهترم ميشه،،،
              مهمترين مزيت آيفون نسبت به برندهاى ديگه كيفيت ساخت و اصالت طراحى هست،،،جورى كه فقط با در دست گرفتن يه محصول از شركت اپل بدجور هوس ميكنى بخريش،،،ديگه چه برسه به اينكه باهاش كار هم بكنى

نظر

این نکته رو هم شما در نظر بگیر, کمپانی های دیگه زود به زود گوشی میدن بیرون همین باعث زودتر قدیمی شدن گوشی ای که میخرین داره,اما خط مشی اپل مشخصه,سالی 1 گوشی (سال آخر 2 گوشی داد که دلایلش مشخص بود و جای بحث اینجا نیست)
                من خودم زمانی که 4 خریدم اون زمان دوستم HTC HD2 داشت, اما من هنوز در مورد گوشی احساس قدیمی بودن نمیکنم بلکه کیفیت ساخت آنقدر بالاست که اصلا به گوشیم نمیاد که داره نزدیک به چهار ساله کار میکنه,واقعا هنوز لذت میبرم,
                من از کابرای قدیمیه ios هستم که زمانی که آیفون 2g خریدم ورژنش 1 بود که آپدیت کردم به 1.1.4 , قبلشم اونقدر گوشی عوض کردم که آمارش از دستم درومده,الآن اگر پول داشتم برای خرید 5s درنگ نمیکردم, سایر صفحه اش کمی کوچکه اما بعنوان موبایل خوبه , حتما یه چیزی هست که 6 ساله با iOs هستم.

نظر

صبر کنید ..
                X