اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک برای بازی Asphalt 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک برای بازی Asphalt 8

سلام و خسته نباشی ب بچه های سایت.
    من بازی Asphalt 8 روو دانلود کردم ولی بهم ارور میده که برم تو سایت مشخصات خودم
    رو بزنم و وقتی مشخصاتم رو میزنم ی ایمیل واسم میاد که سایت gameloft باز میشه ولی
    بازم تو آیفونم بازی روو باز میکنم همون ارور روو میده
    لطفا کمک کنید

اینم عکس اون ارورست.
    مرسی

سلام دوست عزیز !! به وضوح معلومه که اکانت شما بن شده و دیگه به احتمال زیاد نمیتونید این بازی و یا حتی بسیاری از بازی های مربوط به game loft رو روی این دیوایس انجام بدید !! به یکی از این دلایل ..۱-اینکه قبلا سعی کردید این گیم رو هک کنید ۲- اینکه روی دیوایس شما iap free یا local iap store یا غیره نصب هستش ۳- اینکه شما قبلا سعی کردید یکی از بازی های مربوط به game loft رو هک کنید یا هک کردید ۴- اینکه از اکانت شما روی چندین دستگاه متفاوت در مکان های متفاوت استفاده شده !! اگه مطمئن هستید که هیچکدوم از اینا که گفتم نیست بهشون ایمیل بدید و درخواست رسیدگی کنید اگه موردی باشه دلیلش رو میگن اگه نباشه باز میکنن !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز !! به وضوح معلومه که اکانت شما بن شده و دیگه به احتمال زیاد نمیتونید این بازی و یا حتی بسیاری از بازی های مربوط به game loft رو روی این دیوایس انجام بدید !! به یکی از این دلایل ..۱-اینکه قبلا سعی کردید این گیم رو هک کنید ۲- اینکه روی دیوایس شما iap free یا local iap store یا غیره نصب هستش ۳- اینکه شما قبلا سعی کردید یکی از بازی های مربوط به game loft رو هک کنید یا هک کردید ۴- اینکه از اکانت شما روی چندین دستگاه متفاوت در مکان های متفاوت استفاده شده !! اگه مطمئن هستید که هیچکدوم از اینا که گفتم نیست بهشون ایمیل بدید و درخواست رسیدگی کنید اگه موردی باشه دلیلش رو میگن اگه نباشه باز میکنن !!

ببخشید. من یه بار بازیوو هک کردم. ولی گوشیو که به IOs 7 آپدیت کردم بازیم پاک شد و من از اول بازیو دانلود کردم. بازم مربوط ب هک باازی میشه؟؟؟

- - - - - - - - - -
      ویرایش توسط poopooMJ : https://i-phone.ir/forums/member/68163-poopoomj در ساعت 15-01-2014, 02:28 PM

نظر

نوشته اصلی توسط poopooMJ نمایش پست ها
        ببخشید. من یه بار بازیوو هک کردم. ولی گوشیو که به IOs 7 آپدیت کردم بازیم پاک شد و من از اول بازیو دانلود کردم. بازم مربوط ب هک باازی میشه؟؟؟

- - - - - - - - - -
        100 % همینه !! همین بلا در بازی Real Racing هم سر خودم اومد با اینکه میدونستم بن میشم ولی بازی رو لود کردم !! یه توییک هست توی سایدیا به اسم Firewall ip !! بوسیله اون ممکنه بشه یک تعداد از سرورهایی که موقع لود شدن بازی اکانت کاربری رو چک میکنن رو Deny کرد یعنی اجازه وصل شدن نداد بهشون !! اونوقت ممکنه بشه به بازی ادامه داد !! قبلا همین کار رو با همون Real Racing انجام دادم شده !!

نظر

البته من فكر كنم استفاده از چيز شكن هم باعثش ميشه وقتي چيز شكنت باز باشه مثل چيزفون بعد بري تو بازي بعد از چند بار اين اتفاق ميفته

نظر

نوشته اصلی توسط alirezafh نمایش پست ها
            البته من فكر كنم استفاده از چيز شكن هم باعثش ميشه وقتي چيز شكنت باز باشه مثل چيزفون بعد بري تو بازي بعد از چند بار اين اتفاق ميفته

این هم ممکنه !! من تقریبا بیش از 200 تا از بازی های معروف رو یا هک کردم یا های اسکور زدم و از این قبیل کارها !! تابحال خیلی از این بلاها سرم اومده هرچی که گفتم از تجربیات خودم بود که مطمئن بودم همینه !! تغییر آی پی رو در اون حد که باعث بن شدن بشه تست نکردم هنوزولی کاملا درسته اینم ممکنه باعث بن شدن اکانت بشه
            ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 15-01-2014, 06:05 PM

نظر

سلام اساتید، من تو دنیایios تازه واردم،
              دوستان من دستگاهم 5s هست
              جیلبریک هم نیست و به آخرین نسخه ios هم بروز کردم
              آیدی اپلم هم مال خودم هست که دادم تو این سایتها ساختنش
              ضمن اینکه از دیروز تا حالا پیغام 1009 می گیرم
              امروز از یه سایت ایرانی بازی آسفالت 8 رو ( نسخه 1.3.0) رو دانلود کردم
              با دابل کلیک روی فایل و انتقال از طریق آی تیونز برنامه رو نصب کردم اما متاسفانه برنامه آیکونش روشن نمی شه و یه حالت تاریک داره که روش هم که تب می کنم زیرش می نویسه installling اما انگار نه انگار و هر چی صبر هم می کنم دوباره هم که تست می کنم بازم خبری نمی شه که نمی شه
              میشه منو راهنمایی کنین که چی کار کنم؟
              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط elesi نمایش پست ها
                سلام اساتید، من تو دنیایios تازه واردم،
                دوستان من دستگاهم 5s هست
                جیلبریک هم نیست و به آخرین نسخه ios هم بروز کردم
                آیدی اپلم هم مال خودم هست که دادم تو این سایتها ساختنش
                ضمن اینکه از دیروز تا حالا پیغام 1009 می گیرم
                امروز از یه سایت ایرانی بازی آسفالت 8 رو ( نسخه 1.3.0) رو دانلود کردم
                با دابل کلیک روی فایل و انتقال از طریق آی تیونز برنامه رو نصب کردم اما متاسفانه برنامه آیکونش روشن نمی شه و یه حالت تاریک داره که روش هم که تب می کنم زیرش می نویسه installling اما انگار نه انگار و هر چی صبر هم می کنم دوباره هم که تست می کنم بازم خبری نمی شه که نمی شه
                میشه منو راهنمایی کنین که چی کار کنم؟
                ممنون
                سلام دوست عزیز !! برای ارور ۱۰۰۹ فقط کافیه یک مدت صبر و تحمل بفرمایید که مشکل رفع بشه چون این جریان بدلیل تحریم آی پی های ایران توسط اپل اتفاق می افته و بعد از مدتی هم برطرف میشه و در این مدت میشه از برنامه های تغییر آی پی استفاده کرد !! و در مورد asphalt 8 یا بازی های دیگه این نکته رو مد نظر داشته باشید که شما برای اجرا و نصب برنامه و بازی باید اونا رو بصورت مستقیم از خود App store دانلود کنید با اپل آیدی خودتون !! برنامه های ارائه شده در سایت های مختلف بصورت کرک شده هستند و برای نصب نیاز به جیلبریک کردن دیوایس هستش که در حال حاظر آخرین ورژن ios هنوز جیلبریک نداره !! برای نصب برنامه یا بازی روی دیوایس های جیلبریک نشده میتونید از برنامه های جانبی مثل سیبچه یا tongbu یا 25pp استفاده کنید !! و در هنگام دانلود کردن از سایت های مختلف ، به طریقه نصبشون هم دقت کنید چون برنامه های خارج از اپ استور ، اوریجینال محسوب نمیشن و برای نصب باید از روش های جانبی مثل جیلبریک یا تانگبو یا سیبچه استفاده کرد

نظر

از دوستان کسی هک آسفالت 8 داره؟

نظر

سایت زیر رو سرچ کردید؟
                    http://enapp.appvv.com/
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                      سایت زیر رو سرچ کردید؟
                      http://enapp.appvv.com/
                      سایت خراب نمیاره.