اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل authorize

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Baran90 نمایش پست ها
    دقت نکردی دوست گرامی. مشکل من هنوز پا برجاست.
    من با ایفن قبلیم(خدابیامرز که دزدیده شد)همین مشکلو داشتم. بعد با آیفن جدید که چیزی نصب نبود روش هم این مشکل سینک نشدن رو دارم همچنان

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ریستور هم کردی این مشکل هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
      ریستور هم کردی این مشکل هست ؟
      بله. بعد از ریستور هم این مشکل هست هنوز. حتی تانگبو رو هم از روی ویندوز پاک کرده بودم.
      فکر کنم باید ویندوز رو هم عوض کنم و توی ریستور مجدد بکآپ گوشیرو برنگردونم
      اعصاب نذاشته..

نظر

نوشته اصلی توسط Baran90 نمایش پست ها
        بله. بعد از ریستور هم این مشکل هست هنوز. حتی تانگبو رو هم از روی ویندوز پاک کرده بودم.
        فکر کنم باید ویندوز رو هم عوض کنم و توی ریستور مجدد بکآپ گوشیرو برنگردونم
        اعصاب نذاشته..

اگه راهی پیدا کردی مارو هم باخبر کن ثواب داره

نظر

اگه راهی پیدا کردی مارو هم باخبر کن ثواب داره
          حتماً.احتمالاً خیلی ها این مشکل رو دارن.

نظر

سلام مجدد..خوب دوستان اگه از 0 شروع کنیم ..شما یک اپل آیدی دارید که تعدادی برنامه با اون دانلود کردید !! فرض بر اینکه هیچگونه برنامه مزاحمی از vshare و تانگبو یا هیچ چیز دیگه ای بجز برنامه های اوریجینال دانلود شده بوسیله اپل آیدی شما در آیتونز کامپیوتر شما نباشه ..شما گوشی رو به آیتونز متصل میکنید در صفحه اصلی آیتونز در قسمت itunes store اپل آیدی خودتون رو وارد میکنید و بعد برای اوتورایز اول CTRL + B رو میزنیم بعد که منوی اون بالا اومد قسمت Store و بعد قسمت Authorize this computer رو انتخاب میکنید و بعد از همه این کارا دیگه نباید مشکلی برای سینک کردن باشه !! درسته دیگه ؟؟ این که آسونه همه این رو بلد هستن درسته ؟؟؟ پس اولین مشکل همینه که باید از اوتورایز شدن با آیتونز اطمینان حاصل بشه بعدش من خودم یکی یکی توضیح میدم که چطوری باید اون 5 تای دیگه vshare , tongbu , 25pp , appcake , sibche رو بدون اینکه مشکلی در کرش کردن اپلیکیشن ها و یا سینک شدن با آیتونز پیش بیاد رو همزمان نصب کنید !!

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
              سلام مجدد..خوب دوستان اگه از 0 شروع کنیم ..شما یک اپل آیدی دارید که تعدادی برنامه با اون دانلود کردید !! فرض بر اینکه هیچگونه برنامه مزاحمی از vshare و تانگبو یا هیچ چیز دیگه ای بجز برنامه های اوریجینال دانلود شده بوسیله اپل آیدی شما در آیتونز کامپیوتر شما نباشه ..شما گوشی رو به آیتونز متصل میکنید در صفحه اصلی آیتونز در قسمت itunes store اپل آیدی خودتون رو وارد میکنید و بعد برای اوتورایز اول CTRL + B رو میزنیم بعد که منوی اون بالا اومد قسمت Store و بعد قسمت Authorize this computer رو انتخاب میکنید و بعد از همه این کارا دیگه نباید مشکلی برای سینک کردن باشه !! درسته دیگه ؟؟ این که آسونه همه این رو بلد هستن درسته ؟؟؟ پس اولین مشکل همینه که باید از اوتورایز شدن با آیتونز اطمینان حاصل بشه بعدش من خودم یکی یکی توضیح میدم که چطوری باید اون 5 تای دیگه vshare , tongbu , 25pp , appcake , sibche رو بدون اینکه مشکلی در کرش کردن اپلیکیشن ها و یا سینک شدن با آیتونز پیش بیاد رو همزمان نصب کنید !!
              من ۱۰۰ بار هم authorize کردم باز ارور میده که این کارو بکن چیکار کنم vshare هم نصب هست کلی هم برنامه ازش نصب کردم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

من ۱۰۰ بار هم authorize کردم باز ارور میده که این کارو بکن چیکار کنم vshare هم نصب هست کلی هم برنامه ازش نصب کردم

Sent from my iPad using Tapatalk
                دوست عزیز شما گفتی vshare رو از سایدیا نصب کردی درسته ؟؟ پس هرچی برنامه با vshare نصب کردی باید کرک شده باشه و چون دیوایستون جیلبریک شده پس نصب برنامه های کرک شده برای سینک با آیتونز مشکلی ایجاد نمیکنه ..اینم که درسته ؟؟ خوب حالا این وسط یک یا چند اپلیکیشن هستند که کرک شده نیستند و بوسیله پروفایل ( مثل زمانی که جیلبریک نبود ) روی دیوایس شما نصب شده...خوب اگه اونا رو پیدا کنی و حذف کنی مشکل حل میشه !! اپلیکیشن ها رو با itools یا ifunbox به صورت ipa بیار بیرون !! بعد همه رو از روی دیوایس پاک کن ..بعد نگاه کن ببین توی setting گوشی شما پروفایل برنامه های جانبی نصب نباشه اگه هست حذف کن !! بعد روی اپلیکیشن ها کلیک راست کن و open with itunes رو بزن که برن توی قسمت اپلیکیشن های آیتونز !! حالا شما وقتی هیچ اپلیکیشن و پروفایل جانبی روی دیوایستون ندارید دیگه باید بتونید سینک کنید دیگه درسته ؟؟ خوب وقتی جیلبریک هستید و appsync ios7 هم روی دیوایس شما نصبه اگه سینک رو بزنید هرچی برنامه اوریجینال و کرک شده هست نصب میشه و اونایی که کرک شده نیستن مسلما نصب نمیشه خود به خود و از شرشون خلاص میشید !!

نظر

سیستم من اوتورایز نمیشه آیدی هم دارم ولی وقتی میزم نمیشه چه کار کنم؟؟؟

نظر

من اوتورایز میکنم میشه بعد که برنامه میخوام نصب کنم پیغانم میده که اوتورایز کن چه کار کنم

نظر

صبر کنید ..
                    X