اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 40 هنگام ریستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 40 هنگام ریستور

گوشی بنده بی دلیل خاموش شد به حالت DFU هم توسط خود گوشی نمیره زمانی که به نوت بوک وصلش میکنم میره به حالت Recovery Mode و میخواد که Restore و Factory Reset بشه زمانی که فایل .ipsw را برای Restore
    Import میکنم گوشی روشن میشه ولی اواسط ریستور این ارور را میده
    (The iPhone ''iPhone'' Could not be restored an unknown error occurred(40میشه راهنمایی کنید؟

ارو 40 معمولا اواسط ریستور اتفاق میفته و مربوط به خطا در نوشتن روی SDram هست

مدل گوشی 5 اس هست ؟

نظر

بله 5اس هست گوشی میشه راهنمایی کنید مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری من واقعا هر کاری بلد بود انجام دادم درست نشد !
      ویرایش توسط ardalan : https://i-phone.ir/forums/member/1246-ardalan در ساعت 14-01-2014, 04:52 PM

نظر

گوشی تا روشن میشه و خط لود زیر لوگوی اپل ظاهر میشه آیتونز ارور 40 میده و گوشی در همون حالت میمونه تا زمانی که کابل رو ازش جدا کنم به محض جدا شدن هم خاموش میشه

نظر

متاسفانه ایران هستم ! مجبورم گوشی رو بفرستم عوضش کنن خارج کشور چون نمیدونم کسی هست بتونه گوشی رو تعمیر کنه که دیگه این مشکل واسش پیش نیاد !

نظر

گوشی از اول جیلبرک نشده واقعا هم نمیدونم چرا بی دلیل این مشکل واسش پیش اومد !

نظر

گوشی رو میشه پست کرد ؟

نظر

آشنا زیاد دارم ولی هیچکدومشون قصد عزیمت به ایران ندارن نمیدونم چجوری برسونم به دستشون

نظر

مشکل من با دو نرخی شدن هزینه ی تعمیر هست من سروکار با تعمیرکار نداشتم ولی امکانش هست بعد از باز کردن گوشی قیمتی خیلی بیشتر از چیزی که در ابتدا گفتن رو بگن اگه پشیمون بشم هم اپل دستگاه باز شده قبول نمیکنه

نظر

64 گیگه متاسفانه

نظر

مشکل سخت افزاری هست ....اگر نمیتونید بفرستید برای اپل ، یه کم صبر کنید تا قطعات 5s بیشتر در بازار بیاد
                      اگر هم مایل به فروش و ... هستید( یا میل هستید شانستون رو برای تعمیر امتحان کنید ) با دفتر تماس بگیرید .

نظر

گوشی من هم همینجور شد بردم گفتن مشکل از cpu هست تنها راهشم تو ایران اینه که بوردشو عوض کنی ببرمش دبی چیزی دستم میگیره

نظر

صبر کنید ..
                        X