اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست معرفى برنامه پوشه و رمز بندى عكس ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست معرفى برنامه پوشه و رمز بندى عكس ها

سلام دوستان ممنون ميشم يه اپليكيشن مثل pics كه ميشه عكس هارو دسته بندى و رمزگذارى كرد بهم معرفى كنيد. برنامه pics خيلى باگ داره و با ايتيوز خوب سينك نميشه.

كسى نيست ما رو راهنمايى كنه؟

نظر

سلام دوست عزیز !! توی اپ استور بیش از ۱۰۰۰ تا اپلیکیشن برای کار شما وجود داره !! کافیه سرچ کنید Private , یا اینکه سرچ کنید drive , ولی پاسخ درست و راه حل اینه که شما دیوایستون رو جیلبریک کنید یعنی از حالت جیل خارج کنید و در اون صورت بهترین توییک ها رو برای رمز گذاری و قفل گذاری برای ریز به ریز برنامه ها و قسمت های دیوایستون رو خواهید داشت !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز !! توی اپ استور بیش از ۱۰۰۰ تا اپلیکیشن برای کار شما وجود داره !! کافیه سرچ کنید Private , یا اینکه سرچ کنید drive , ولی پاسخ درست و راه حل اینه که شما دیوایستون رو جیلبریک کنید یعنی از حالت جیل خارج کنید و در اون صورت بهترین توییک ها رو برای رمز گذاری و قفل گذاری برای ریز به ریز برنامه ها و قسمت های دیوایستون رو خواهید داشت !!

Sent from my iPhone using Tapatalk
        بيخيال بابا، خب داداش لااقل ازين همه نرم افزار يه دونه نام ميبردى ديگه، درضمن من drive نميخوام برنامه درين مورد زياد هست، برنامه مختص عكس ميخوام. من واقعا از جيلبريك بدم مياد. هرچى كه بخواد ايفون رو از حالت عادى خارج كنه. به من كه از طرفداراش بودم هم رحم نكرد 😜

نظر

بچه ها كسى برنامه ديگه اى نميشناسه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط no_sugar_no نمایش پست ها
            بچه ها كسى برنامه ديگه اى نميشناسه ؟

برنامه File Master رو از آیتونز نصب کن حرف نداره ، یه فایل منیجر حرفه ایی با قابلیت رمز گذاری روی برنامه و فولدرها و قابلیت وای فای سینک و دانلود منیجر و ... فوق العاده کامل و عالیه ، محیطش هم شبیه ویندوز ساخته شده .

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها

برنامه File Master رو از آیتونز نصب کن حرف نداره ، یه فایل منیجر حرفه ایی با قابلیت رمز گذاری روی برنامه و فولدرها و قابلیت وای فای سینک و دانلود منیجر و ... فوق العاده کامل و عالیه ، محیطش هم شبیه ویندوز ساخته شده .
              ممنون واقعا برنامه خوبى بود

نظر

صبر کنید ..
              X