اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسي توييك هاي سيديا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بررسي توييك هاي سيديا

همونطور كه همه دوستان مي دونن ios 7 كه بدنبال معرفي ديوايس هاي جديد همچون ipone 5s , ipad air و ipad mini retina ارائه شد تغييرات زيادي رو بهمراه داشت.
    با توجه به اينكه هيچكس به اين زودي انتظار ارائه جيلبريكي براي اين ios جديد رو نداشت با انتشار جيلبريك غير منتظره اين فريمور و قابليت هاي جديدي كه ديوايس هاي تازه بهمراه داشتند موج زيادي از تلاش برنامه نويسان براي دادن برنامه هاي جديد و بروز كردن برنامه هاشون با توجه به ويژگي هاي ios7 براه افتاد كه تا الان هم هر روزه شاهد اين برنامه ها در سيديا هستيم.

در اين تاپيك قصد دارم از همه دوستاني كه ديوايس هاي خودشون رو جيلبريك كردن و از اين توييك ها استفاده مي كنند دعوت كنم تا نظرات خودشون رو در موردهماهنگي اين برنامه ها با ios 7 و تاثير اون ها از نظر مصرف باطري ، تاثير بر سرعت ديوايس ها و ساير موارد بيان كنند تا در اين ميون هم ساير دوستان از اين نظرات استفاده كنن و هم بهترين برنامه ها در بين تمام توييك هاي مختلف كه هر روز ارائه ميشه معرفي و شناخته بشن.

درسته كه ممكنه در تا پيك هاي مختلف انجمن به اين مسايل اشاره شده باشه ولي اميدوارم اين تاپيك با توجه خاص به اين مرضوعات بتونه براي همه دوستان مفيد باشه.....

به نطر من این جیلبرکی که ارائه شد معلومه کاملا عجولانه بوده .از نطر سازگار بودن بحث ios7یکطرف و بحث دیوایسهای 64 بیت هم یکطرف.تجربه من از این جیلبرک رود ایپد 3 کاملا قابل قبول بوده یعنی خیلی راحت توییک هایی که روی 6.1.2 جیلبرک شده روش نصب بوده روی این هم نصب کردم و کار کردش و لی برعکسش روی ایفون 5s اصلا راضی کننده نبوده .طوری که با نصب هر توییک باید نگران ریست شده و کلا به فنا رفتن ایفون باشم {که البته یه 10 باری مجبور به ریستور شدم}حتی جالبه بگم که بعضی توییک ها یی که باعث ریستور شدند رو بعد از ریستور دوباره نصب کردم و کاملا کار میکنن .یعنی فکر کنم یکجورایی شانسی هم هست
    ویرایش توسط majid1565 : https://i-phone.ir/forums/member/8273-majid1565 در ساعت 13-01-2014, 03:29 AM

نظر

در مورد عدم هماهنگي توييك ها خوشبختانه سازنده ها هر روز دارن اپديت هاي جديدي رو ارائه ميدن خصوصا با توجه به پردازنه ٦٤ بيتي جديد نياز به هماهنگ سازي هاي بيشتري هست.

تجربه هايي كه خود من تا الان داشتم:
      برنامه bioprotect : مصرف باتري افزايش چشميگيري داره، در بعضي موارد disable ميشه.
      برنامه barrel: زياد disable ميشه.
      برنامه message customiser: تا الان مشكلي نداشته.
      برنامه airblue shairing: نياز به اپديت هاي بيشتري داره چون تو دريافت و ارسال فايل ها خيلي از موارد مشكل داره ولي در كل خوبه.
      برنامه activator: تا الان مشكلي نداشته.
      برنامه ifile: براحتي نصب و اجرا ميشه.
      برنامه هاي zepplin و fakecarrier : مشكلي ندارن.

نظر

صبر کنید ..
      X