اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ریستور بک آپ پس از آپدیت به 7.0.4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ریستور بک آپ پس از آپدیت به 7.0.4

سلام دوستان
    گوشیم رو 5.1 بود که یه بک آپ ازش گرفتم و به 7.0.4 آپدیتش کردم اما بعد ازاون وقتی ریستور بک آپ رو می زنم ریستور تا آخرش میره اما وقتی تموم میشه یه ارور میده میگه ریستور انجام نشد .
    با آی تولز هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت !
    حالا باید چه کنم ؟ مشکل از کجاست ؟

چه اروری میده؟
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

شما بکاپ رو با ایتونز ورژن پایین انجام دادی و بعد رستور گوشی رو که وصل کردی اون ورژن گوشی رو نشناخت و مجبور به دانلود و نصب اخرین ورژن شدید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان
        من یه گوشی 5c دارم که از ابتدا iOS 7 داشته ، الان خودم به ورژن 7.1.1 آپدیت کردم
        حالا مشکل نرم افزاری داره ، ازش یه بک آپ با آیتیونز 11.2.0.115 گرفتم و می خوام اول ریستور کنم و بعد این بکاپ رو برگردونم که اپلیکیشن هام برگرده
        حالا سوالم اینه آیا بعد از ریستور این بکاپ برمی گرده و مشکلی ایجاد نمیشه؟
        و یه سوال دیگه اینکه آرشیو اپلیکیشن های چت مث وایبر و مثلاَ سایت هایی که Favorite من بودن همه برمی گردن با این بکاپ؟
        ممنون

نظر

من مشکلی دارم
          تلاش کردم که گوشیمو ریستور کنم به دلایلی
          الآن هیچ فریموری متناسب با گوشیم پیدا نمی کنم ، ظاهرا فریمورد سازگار با گوشی من باید 5,4 باشه اما همچین چیزی نیست
          توی سایت خود اپل هم فریمورهارو پیدا نمی کنم !
          5,3 GMS رو هم که تصور می کردم با گوشی من سازگار هستش ، دانلود کردم اما error داد که سازگار نیست
          ممکنه کمکم کنید؟
          کسی می دونه من چجوری باید یستور کنم؟؟؟ iOS 7.1.1 دارم آلان

نظر

من موفق به یافتن فریمور مناسب شدم
            در حین ریستور کردن بعد از چند مرحله ارور an unknown error occurred رو می ده و عدد 3194 رو می نویسه
            تو سایت اپل نوشته این ارور مربوط به به روز نبودن آیتیونز هستش ولی من آیتیونز رو به آخرین ورژن آپدیت کردم !
            کسی می دونه مشکل کجاست
            راستی چرا هیشکی جواب نمی ده؟
            من منتظرم خسته شدم

نظر

صبر کنید ..
            X