اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

hacktivate -- اکتیو کردن ایفون 4 { کسانی که مشکل icloud دارند } تمامی firmware

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• hacktivate -- اکتیو کردن ایفون 4 { کسانی که مشکل icloud دارند } تمامی firmware

دوستان اول کار اعلام می کنم که هرگونه مشکل که پیش بیاد با خودتون هست { تا این لحظه هیچ دستگاهی پیش من خراب نشده }

برای کسانی که مشکل Active کردن icloud رو دارند { Find my Phone روشن بوده } فقط ایفون 4

توجه :
    این روش فقط گوشی بالا میاد ولی بیس باندی ندارید. و فقط میشه با برنامه ها کار کرد { آنتن ندارید }
    روش کار :
    1- از اینجا برنامه رو دانلود کنید.
    2- برنامه iPhone4_Hacktivate_Tool را اجرا کنید.
    3- ایفون را به حالت DFU ببرید.
    4- دکمه 1-run the ssh_rd tool را فشار دهید.

5- منتظر یمانید تا ssh_rd tool تمام شود.

6- دکمه 2-Run ssh connect را فشار دهید تا فایل سیستم های دستگاه شما بالا بیاید.

7- دکمه 3-Run hacktivate tools را فشار دهید تا فایل های مورد نیاز برای hacktivate کپی شوند.

8- دکمه Y رو از روی کیبوردتون فشار بدید تا ادامه کار انجام بشه.
    8- گوشی شما رستارت شده و به restore mode می رود.
    9- دکمه 4-exit recovery را فشار دهید تا از restore mode خارج شود.

10- تمام

تبریک میگم گوشی شما بالا آومد.

روش دیگه ای هم هست برای اینکه آنتن داشته باشید ولی اون جوری دیگه نرم افزار کار نمی کنه
    ویرایش توسط ing_negative : https://i-phone.ir/forums/member/25221-ing_negative در ساعت 19-01-2014, 01:15 PM

انشالله که مدیران محترم باز هر چی آموزش می زارم رو پاک نکنن تا سایر آموزش هارو هم برای بقیه گوشس های ایفون بزارم. تا الان که همش پاک شده.

نظر

دوستان مدیر لطفا پاک نکنید
      بابا ایفون 4 من 6 ماه تو کماست

نظر

دوست عزیز میشخ اون یکی روش هم بذارید؟

نظر

میشه اون یکی روش هم بذارید
          من الان زدم ولی انتن نمیده
          میخوام انتن بده

نظر

دوست عزیز اون یکی روش قبلا تست شده کار نمیکنه دیگه !! برای انجامش به voice over نیاز هستش که اپل دیگه امکان استفاده از voice over موقع اکتیو کردن رو نمیده !! بستنش !! در ضمن در اون روش هم به شرط اینکه عملی بشه بسیاری از اپلیکیشن ها از کار می افته ، در واقع گوشی بلا استفاده میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مهم نيست اگه لينك دارين بذارين ممنون ميشم

حالا اپ مهم نيست مهم اينه كه انتن باشه همين

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

سلام..خوب همینطور که دوستان میگن بهترین و درست ترین راه وارد کردن اپل آیدی و پسورد هستش ولی یک راه داره که من خودم تست نکردم البته !!

1- وقتی به قسمت وارد کردن اپل آیدی برای اکتیو کردن رسیدید 1 بار دکمه هوم رو فشار بدید و وارد قسمت emergency call بشید

2 - شماره 112 رو بگیرید و درست زمانی که نوار سبز رنگ بالای صفحه دیده شد 2 بار دکمه پاور رو بزنید که تماس قطع بشه و صفحه هم خاموش میشه

3 - حالا 1 بار دکمه هوم رو بزنید و صفحه رو باز کنید ..و حالا شما در بالای صفحه 2 عدد اسم یا شماره باید ببینید ( No Name ) که اگر نبود خودتون باید اضافه کنید ... (علامت + رو لمس کنید و سپس Done رو لمس کنید که اضافه بشه )

4 - حالا 3 بار سریع و پشت سر هم دکمه هوم رو فشار بدبد که voice over فعال بشه ...صدایی شنیده میشه که میگه ( Voice over on ) و یکی از اسامی رو ( No Name ) با 2 بار لمس کردن انتخاب کنید ( پایینی رو انتخاب کنید بهتره )

5 - حالا گزینه Block this caller رو با 2 بار لمس انتخاب کنید و سپس گزینه block Contact رو هم با 3 بار لمس انتخاب کنید ( به صورت سریع و پشت سر هم لمس کنید ) و در صورت باز نشدن صفحه این عمل رو همچنان ادامه بدید تا زمانی که صفحه باز بشه و وارد منوی گوشی بشید

6 - دوباره 3 بار پشت سر هم دکمه هوم رو بزنید که voice over به حالات غیر فعال بره !!

نکته مهم... در این حالت بعد از باز شدن صفحه بیشتر برنامه های گوشی کار نمی کنند و هنوز راه اساسی وجود نداره برای اطمینان دادن.. اما ممنکه با ساختن و وارد کردن اپل آیدی جدید و سپس ریستور و راه اندازی مجدد با اپل آیدی جدید همه چیز درست بشه..یا حتی ممکنه با استفاده از جیلبریک کردن و دستکاری در فایل های سیستمی همه چیز به حالت عادی برگرده !!!

باز هم به میگم همونطور که همه دوستان گفتن درست ترین کار وارد کردن اپل آیدی اولیه و اکتیو کردن با همون هستش !! یا علی.. موفق باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان بازم کسی روشه دیگه بلد هست بزاره
                  من الان ورژن 7.0.4 هستم ولی انتن ندارم

نظر

روش دیگه رو دوست عزیزمون گفتن. فعلا همین حد هم کافیه. خدا رو شکر کنید همین هم اومده. البته میگم. این روش هنوز آزمایشی هست و احتمال زیادی داره که آنتن درست بشه.
                    ویرایش توسط ing_negative : https://i-phone.ir/forums/member/25221-ing_negative در ساعت 13-01-2014, 04:57 PM

نظر

دوست عزیز جز این دو روش فعلا هیچ روش دیگه ای نیست.

نظر

هنوز هم اونایی که تست کردن انتن ندارن
                        روش جدیدتر نیومده

نظر

سلام من تست کردم ولی انتن ندارم هم ورزن 7 هم ورزن 5
                          کسی انتن اورده؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

من که تو همون آموزش هم گفتم آنتن نداره. کامل پست رو بخونید. این روش هنوز آزمایشی هست.

نظر

برای ایفون 4s کار نمیکنه و با زدن 3باز هوم voiceover کار نمیکنه

نظر

صبر کنید ..
                              X