اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

hacktivate -- اکتیو کردن ایفون 4 { کسانی که مشکل icloud دارند } تمامی firmware

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط aliaarya نمایش پست ها
    برای ایفون 4s کار نمیکنه و با زدن 3باز هوم voiceover کار نمیکنه
    بله دوست عزیز همونطور که قبلا گفتم متاسفانه اپل این امکان رو برداشته !! Voice over که خیلی اساسی بود رو تعطیل کرده برای جلوگیری از همین عمل

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام.منم ایپد مینی دارم اینجوری شده.اپل ای دی ازم میخواد تا اکتیو بشه.این برنامه واسه ایپدم میشه استفاده کرد یا این روشارو میشه روش امتحان کرد؟

نظر

سلام من ی ایفون 4 لاک دارم به ورژن 7.0.4 بردم انلاک چطوری بکنم جیل نشده چون انلاک نمیشه کرد راه حل لطفا بدید ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hosini نمایش پست ها
          سلام.منم ایپد مینی دارم اینجوری شده.اپل ای دی ازم میخواد تا اکتیو بشه.این برنامه واسه ایپدم میشه استفاده کرد یا این روشارو میشه روش امتحان کرد؟
          فعلا فقط آیفن 4.

نظر

نوشته اصلی توسط aliaarya نمایش پست ها
            سلام من ی ایفون 4 لاک دارم به ورژن 7.0.4 بردم انلاک چطوری بکنم جیل نشده چون انلاک نمیشه کرد راه حل لطفا بدید ممنون
            با این روش میتونید گوشی زو باز کنید. ولی چون بیس باند رو هم update کردید نمیشه کاری برای آنتن دهی کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط sedaghatpour
              سلام و خسته نباشید.
              من یه مشکلی دارم اساتید راهنمایی کنن. گوشی بنده به همین مشکل دچار شده 4s هم هست.گوشی رو که خریدم بردم جای دیگه که جیلبریکش کنن و بلوتوث روش نصب کنن.منتهاگوشی بعد از جیلبریک روی آرم اپل گیر کرد و باید مجدد ریستور میشد که بعد از ریستور این مشکل پیش اومد.حالا مشکل از کجاس؟من باید برم از کسی که گوشیو خریدم توقع داشته باشم که میبایست گوشی رو شسته و رفته بهم تحویل میداد یا اونی که جیلبریک کرده؟اینو اضافه کنم که این گوشی دست چند نفر گشته و صاحب اصلی اون اپل آی دی مشخصنیس.فقط میخوام بدونم ایراد کار از کی بوده که اگر کار به شکایت بکشه مقصر کی هست.
              مقصر هیچ کس نیست بی اطلاعی فروشنده و کسی هست که جیلبریک کرده و صد البته شما وقتی گوشی دست دوم میخرینن پی این چیزا هم باید به تن مالید من هم این مشکل رو داشتم و باهاش کنار اومدم چون هیچ کاری نمیشه کرد شما که گوشی رو خریدین باید میدید که find my iphone روشن هست یا نه

نظر

آیفون ریستور کردم
                قبل ریستور اپل آیدی در قسمت آیکلاو خارج کردم فیند مای آیفون هم قبلش خاموش بوود
                بعد از ریستورم برای آکتیو اپل آیدی میخواهد
                حل این مشکل چیە؟

نظر

نوشته اصلی توسط nono نمایش پست ها
                  آیفون ریستور کردم
                  قبل ریستور اپل آیدی در قسمت آیکلاو خارج کردم فیند مای آیفون هم قبلش خاموش بوود
                  بعد از ریستورم برای آکتیو اپل آیدی میخواهد
                  حل این مشکل چیە؟
                  واسه پیغام فایند مای آیفون میخواد؟ اگه اینو میخواد یعنی غیر فعال نکردین!

اما اگه در حالته عادی اپل آیدی میخواد خوب یه اپل آیدی بهش معرفی کنید یا اینکه اسکیپ کنید . این حالت واسه همه هست!

نظر

دوستان برای منم voice نمیومد تا گزاشتم روی زیون اسپانیا با سه بار زدن دکمه اومد
                    امیدوارم به کارتون بیاد

نظر

با گیوی هم انتن نمیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad759 نمایش پست ها
                        با گیوی هم انتن نمیاد؟
                        قطعا خیر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام خدمته دوستان امروز یه روشی پیدا کردم واسه مشکل انتن شما واسه ایکلود فایل General-lockdown-setap app که تغییر میدین گوشی انتن نمیده از یه گوشی سالم این سه فایل رو copy کنید و تو گوشی که ایکلود داشته past کن دقت کنید مسیر درست باشه این روش واسه BB...04.12.09 جواب میده امیدوارم این اموزش بدرد بخوره

نظر

نوشته اصلی توسط shiraz_gsm نمایش پست ها
                            سلام خدمته دوستان امروز یه روشی پیدا کردم واسه مشکل انتن شما واسه ایکلود فایل General-lockdown- setap appکه تغییر میدین گوشی انتن نمیده از یه گوشی سالم این سه فایل رو copy کنید و تو گوشی که ایکلود داشته past کن دقت کنید مسیر درست باشه این روش واسه BB...04.12.09 جواب میده امیدوارم این اموزش بدرد بخوره
                            یعنی شما میگین کل پوشه setap app را از اون مسیر گوشی سالم کلی کنیم و تو گوشی که کار نمیکنه بریزیم؟

نظر

سلام خدمته دوستان امروز یه روشی پیدا کردم واسه مشکل انتن شما واسه ایکلود فایل General-lockdown-setap app که تغییر میدین گوشی انتن نمیده از یه گوشی سالم این سه فایل رو copy کنید و تو گوشی که ایکلود داشته past کن دقت کنید مسیر درست باشه این روش واسه BB...04.12.09 جواب میده امیدوارم این اموزش بدرد بخوره
                              دوستان کسی مسیر این فایل general میدونه؟ امکان داره جواب بده این روش

نظر

نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
                                دوستان کسی مسیر این فایل general میدونه؟ امکان داره جواب بده این روش
                                نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
                                یعنی شما میگین کل پوشه setap app را از اون مسیر گوشی سالم کلی کنیم و تو گوشی که کار نمیکنه بریزیم؟
                                مدیر بخش یا اساتیدی که حرفه ای هستند این ممکنه جواب بده؟ من حاضرم تست کنم حتی اگه گوشی خراب بشه فقط من یه 5c در دسترس دارم میشه فایل اونو انتقال داد یا حتمن باید 4 باشه اگه اینطوره یه نفرلطف کنه این فایل رو ازگوشیه سالم استخراج کنه لینک بزاره تست کنیم خیلی مهمه دوستان لطفن کمک کنید جماعتی مشکلشون حل شه.

نظر

صبر کنید ..
                                X