اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

hacktivate -- اکتیو کردن ایفون 4 { کسانی که مشکل icloud دارند } تمامی firmware

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
    مدیر بخش یا اساتیدی که حرفه ای هستند این ممکنه جواب بده؟ من حاضرم تست کنم حتی اگه گوشی خراب بشه فقط من یه 5c در دسترس دارم میشه فایل اونو انتقال داد یا حتمن باید 4 باشه اگه اینطوره یه نفرلطف کنه این فایل رو ازگوشیه سالم استخراج کنه لینک بزاره تست کنیم خیلی مهمه دوستان لطفن کمک کنید جماعتی مشکلشون حل شه.
    خیر جواب نداد بنده تست کردم
    اگه به این اسونی بود تو سایت خارجی هم هکرها میگفتن

نظر

سلام دوستان من روش تول زدم گوشی رو ارم میمونه ورژن کوشی 7.1.2

نظر

سلام منم همین مشکل را با 5s داشتم البته واسه من گوشی را از کانادا آورده بودن وقتی ریستور کردم تو قسمت اکتیو آیکلود اپل آیدی قبلی را میخواست هر راهی که وجود داشت را امتحان کردم جواب نداد البته میگفتن 600 هزینه داره که اونم از کار افتاد گوشی تقریبا بلا استفاده شده بود که یکی از مغازه دار ها این مرکز را بهم معرفی کرد با 150تومان مشکلم حل شد البته سریال گوشیم هم عوض شدمرکز تعمیرات موبایل پارس جی اس ام فرخشهر - حل مشکل icloud activation و حذف قفل آی کلود (4/4s/5/5c/5s/6/6+ (Apple ID - iCloud ID

- - - - - - - - - -

سلام منم همین مشکل را با 5s داشتم البته واسه من گوشی را از کانادا آورده بودن وقتی ریستور کردم تو قسمت اکتیو آیکلود اپل آیدی قبلی را میخواست هر راهی که وجود داشت را امتحان کردم جواب نداد البته میگفتن 600 هزینه داره که اونم از کار افتاد گوشی تقریبا بلا استفاده شده بود که یکی از مغازه دار ها این مرکز را بهم معرفی کرد با 150تومان مشکلم حل شد البته سریال گوشیم هم عوض شدhttp://sibgsm.ir/post/165

نظر

سلام
          واسه من رو شما ره ۱ run ssh - rd tool میزنم یه فایل زی\ باز میشه باید چیکار کنم ؟

- - - - - - - - - -

سلام
          واسه من رو شما ره ۱ run ssh - rd tool میزنم یه فایل زیپ باز میشه باید چیکار کنم ؟

نظر

بعد از مرحله 5 زمانی که می خوام با ssh به گوشی وصل شم ، وصل نمی شه

نظر

Possible causes:
              iTunes 9 or newer is NOT installed.
              Could not bind to the port 2022 (make sure only one instance is running!
              این ارور رو دارم لطفا کمکم کنید

نظر

یکی جواب بده خیلی ضروری هستتش

نظر

نوشته اصلی توسط ing_negative نمایش پست ها
                  دوستان اول کار اعلام می کنم که هرگونه مشکل که پیش بیاد با خودتون هست { تا این لحظه هیچ دستگاهی پیش من خراب نشده }

برای کسانی که مشکل Active کردن icloud رو دارند { Find my Phone روشن بوده } فقط ایفون 4

توجه :
                  این روش فقط گوشی بالا میاد ولی بیس باندی ندارید. و فقط میشه با برنامه ها کار کرد { آنتن ندارید }
                  روش کار :
                  1- از اینجا برنامه رو دانلود کنید.
                  2- برنامه iPhone4_Hacktivate_Tool را اجرا کنید.
                  3- ایفون را به حالت DFU ببرید.
                  4- دکمه 1-run the ssh_rd tool را فشار دهید.

5- منتظر یمانید تا ssh_rd tool تمام شود.

6- دکمه 2-Run ssh connect را فشار دهید تا فایل سیستم های دستگاه شما بالا بیاید.

7- دکمه 3-Run hacktivate tools را فشار دهید تا فایل های مورد نیاز برای hacktivate کپی شوند.

8- دکمه Y رو از روی کیبوردتون فشار بدید تا ادامه کار انجام بشه.
                  8- گوشی شما رستارت شده و به restore mode می رود.
                  9- دکمه 4-exit recovery را فشار دهید تا از restore mode خارج شود.

10- تمام

تبریک میگم گوشی شما بالا آومد.

روش دیگه ای هم هست برای اینکه آنتن داشته باشید ولی اون جوری دیگه نرم افزار کار نمی کنه
                  دوست عزیز بعد از مرحله آخر میره روی مارک اپل و دیگه بالا نمیاد!

نظر

صبر کنید ..
                  X