اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی 10 تا از بهترین نرم افزارهای فارسی اپ استور ( اختصاصی i-phone.ir )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفی 10 تا از بهترین نرم افزارهای فارسی اپ استور ( اختصاصی i-phone.ir )

این هفته میپردازیم به ده تا از بهترین نرم افزارهای فارسی اپ استور
    از اونجایی که طیف نرم افزارها بسیار زیاد هست من تصمیم گرفتم از دوستان و اطرافیانم بپرسم با چه نرم افزارهای فارسی بیشتر کار میکنن.این نرم افزارها قطعا جز بهترین های اپ استور هستن و تصمیم گرفتم طوری معرفی بشن که تو زمینه های مختلف و برای نیازهای مختلف باشن.
    برای دیدن توضیحات بیشتر میتونید تو خود اپ استور ( لینک هایی که در پایین هر نرم افزار قرار داده شده ) مراجعه کنید
    شما هم میتونید نرم افزارهایی که خیلی دوست دارید رو در همین تاپیک معرفی کنید تا بقیه هم آشنا بشن

1. Samanak

اگه در بانک سامان حساب ندارید پیشنهاد میکنم همین امروز نسبت به باز کردن ان اقدام کنید. انتقال وجه، پرداخت قبض بصورت اسکن، استعلام چک، خرید کارت شارژ و خیلی چیزهای دیگه باعث شده بانک سامان تنها بانک ایرانی قدرتمند در اپ استور باشه و این نرم افزار هم جز بهترین نرم افزاهای بانکی

هماهنگی:
    از سیستم عامل iOS 4.3 به بالا بر روی آیفون، آیپد و آیپاد تاچ
    پشتیبانی از صفحه 4 اینچی آیفون

قیمت : رایگان

----------------------------------------------------

2. Mahak

"مدیریت مالی و حساب و کتاب شخصی" به موضوعی بسیار مهم برای هر شخص تبدیل شده بطوریکه در هر زمان هر فرد باید بدونه چه درآمدهایی داشته و چه هزینه هایی کرده ، چه قدر پول از اشخاص دیگر طلبکار و یا بدهکاره. برای همین تصمیم گرفتیم نرم افزاری رو معرفی کنیم که می تونه خیلی ساده و راحت به شما در مدیریت مالی شخصی تون کمک کنه. نرم افزارهای دیگه ای هم بود اما من محک رو انتخاب کردم به دلیل محیط کاربری جذاب، آپدیت های منظم و رفع باگ سریع و همچنین از طرف شرکتی ارائه شده که بصورت تخصصی روی حسابداری کار میکنه

هماهنگی:
    از سیستم عامل iOS 6 به بالا بر روی آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت : دانلود رایگان از اپ استور و خرید کد اکتیو از سایت سازنده با قیمت 10 هزارتومان

--------------------------------------------------------

3. CDic

سی دیک یکی از بهترین دیکشنری های فارسی است. این دیکشنری شامل لغات انگلیسی - فارسی . فرانسوی - فارسی. اسپانیایی - فارسی . ایتالیایی - فارسی - آلمانی فارسی. روسی - فارسی و بلاعکس است .
تمام دیکشنری ها حاوی نکات گرامری و تلفظ هستند (هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین)
دیکشنری انگلیسی فارسی شامل لغات تخصصی بیش از ۱۰ رشته و همچنین مثال می باشد.

هماهنگی:
    از سیستم عامل iOS 5.1 به بالا بر روی آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

4. Takht-e-Gaz

تخت گاز با ارائه اطلاعات قیمت خودروها، ابزارهای مقایسه، اطلاع رسانی در خصوص آگهی های جدید، گالری عکس، فیلم و سایر اطلاعات در خصوص خودروها، امکان تصمیم گیری هوشمندانه به خریداران خودرو و همچنین انجام مطمئن فرآیند خرید را به آنها می دهد.
برای اونایی که عشق ماشین هستن پیشنهاد میکنم حتما این نرم افزار رو دانلود کنن

هماهنگی:

5. Persian Heritage

اگه به کتاب و کتاب خوندن علاقه دارید این نرم افزار جز بهترین های اپ استور هست، با محیطی به جذابی آی بوک اپل
    هدف اين برنامه جمع آوري كتاب هاي ارزشمند فارسي در قالب يك كتاب خانه ميباشد.
اين برنامه داراي دو فرهنگ لغت فارسي به فارسي (دهخدا و معين) مي باشد كه در حين خواندن كتاب هر زمان كه خواستيد معني هر كلمه را نشان ميدهد.

هماهنگی:
    از سیستم عامل iOS 6 به بالا بر روی آیفون، آیپد و آیپاد تاچ
    پشتیبانی از صفحه 4 اینچی آیفون و صفحات آیپد

قیمت : 5 دلار آمریکا

-------------------------------------------

6. Iranian Gate TV

تلویزیون اینترنتی ایران گیت این امکان را برای شما فراهم می کتد که بتوانید با استفاده از شبکه اینترنت در هرلحظه و هرکجا که باشید با استفاده از تلفن همراه و یا تبلت خود به تصاویر زنده تلویزیونی و دنیایی از محتوا دسترسی پیدا کنید.
مزیت این نرم افزار به بقیه اینه با سرعت پایین هم میتونید با کیفیت خوب کانال های فارسی شبکه ملی رو تماشا کنید
    قابلیت تصویر در تصویر دو شبکه مختلف به صورت همزمان هم داره.

هماهنگی:
    از سیستم عامل iOS 5 به بالا بر روی آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

7. Arz

اگه با دلار و نرخ ارز سروکار دارید نرم افزار ارز با نسخه جدیدش خیلی بدرد شما میخوره.
    هرنوسان قیمتی سریعا بصورت Notification بر روی دستگاه شما ظاهر میشه.
    ضمن اینکه نرخ تبلت، موبایل و خودرو هم به این نسخه اضافه شده

هماهنگی:
    از سیستم عامل iOS 5 به بالا بر روی آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت : دانلود رایگان از اپ استور و خرید کد اکتیو از سایت سازنده با قیمت هرماه هزارتومان

-----------------------------------------------

8.Ashpazi

نزدیک به ۱۸۰۰ دستور غذای ایرانی و فرنگی، کاملترین کتاب آشپزی موجود بر روی آیفون. آشپزی جز کامل ترین نرم افزارهای بخش فارسی اپ استور هستبا دقت و زحمت تصویر تک تک غذاها جمع آوری شده تا شما از داشتن یک اپلیکیشن آیفون کامل و زیبا و خوش ساخت لذت ببرید.فقط متاسفانه هنوز ورژن مخصوص صفحه نمایش 4 اینچی آیفون های جدید نداده.
    این جمله خود برنامه نویس در اپ استور هست
    خداییش خیلی زحمت کشیدم براش و مطمئن هستم که از خریدن این اپلیکیشن پشیمون نمی شید

هماهنگی:
    از سیستم عامل iOS 3 به بالا بر روی آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت 1 دلار آمریکا

نسخه مخصوص آیفون و آیپاد

نسخه مخصوص آیپد

---------------------------------------------------------

9. Hafez

مردم فارسی زبان از دیرباز با دیوان حافظ مأنوس بوده‌اند و در برهه‌های مختلف زندگی به این دیوان تفاّل زده‌اند. فال حافظ، برنامه‌ای است که غزل‌های شاعر بزرگ ایران، حافظ را به همراه تلاوت غزل‌ها و توضیح فال برای شما گردآوری نموده است.
    شاید تفسیر این فایل و خوندن اشعار بصورت خیلی زیبا جز ویژگی های این نرم افزار باشه. پس اگه اهل فال هستید حتما این نرم افزار رو خریداری کنید

هماهنگی:
    از سیستم عامل iOS 4 به بالا بر روی آیفون، آیپد و آیپاد تاچ
    متاسفانه هنوز ورژن مخصوص صفحه نمایش 4 اینچی آیفون های جدید نداده.

قیمت: 2 دلار آمریکا

---------------------------------------------------------

10. Varzeshi

این نرم افزر به صورت خودکار آخرین اخبار ورزشی را از خبرگزاری های معتبر برای شما گردآوری کرده و نمایش می دهد.
از امکانات دیگر این برنامه میتوان به نمایش زنده نتایج مسابقات فوتبال و جدول لیگهای معتبر دنیا اشاره کرد. برای اونایی که به ورزش و اخبار ورزشی علاقه دارن این جز بهترین هاست. پیشنهاد میکنم اینو از دست ندید.

هماهنگی:
    از سیستم عامل iOS 6.1 به بالا بر روی آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت :رایگان

امیدوارم برای حمایت از برنامه نویس ها ( چه ایرانی چه غیر ایرانی ) اورجینال خریداری کنید
    ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 11-01-2014, 11:07 PM
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

جا داشت ديكشنري APED روهم تو ليستتون مياوردين

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نرم افزار بازار به نظرم خیلی بهتر از برنامه ارز هست

نظر

با سلام
        من هر چی در اپ استور برنامه شماره 6 Iranian gate tv رو جستجو کردم چیزی پیدا نمیکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
          جا داشت ديكشنري APED روهم تو ليستتون مياوردين

Sent from my iPhone using Tapatalk
          AEPD هم دیکشنری خوبی هست ولی متاسفانه تو آپدیت جدیدش هم خیلی خیلی کند نصب میشه هم اینکه قیمت بالایی داره و چون تو زمینه دیکشنری تو اپ استور بصورت رایگان دیکشنری های زیادی وجود داره که نسبتا دیتابیس قدرتمندی دارن CDic رو انتخاب کردم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط namnam نمایش پست ها
          با سلام
          من هر چی در اپ استور برنامه شماره 6 Iranian gate tv رو جستجو کردم چیزی پیدا نمیکنه.
          دوست عزیز روی خود لینکش کلیک کنی مستقیم میره به صفحه اپ استور
          https://itunes.apple.com/us/app/iran...741790169?mt=8

نظر

به نظر من كامل ترين ديكشنرى فارسى dict box هست

نظر

اين قضيه 5 اينچي بودن آيفون چيه كه ساپورت مي كنه تخته گاز؟!

هماهنگی:
              پشتیبانی از صفحه 5 اینچی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                منظورش ایفون ۵ بوده احتمالا

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                  ببخشید دوست عزیز اشتباه تایپی از من بود. صفحه 4 اینچی آیفون 5 درست هست
                  تصحیح شد

نظر

برنامه روزنامه هم عالیه خداییش اضافه کنید به پستتون

نظر

ببخشید در مورد برنامه آشپزی ، تعریف نباشه آشپزیم خوبه اما دوست دارم چیزای جدید هم یاد بگیرم این همش به همین صورت هست ؟
                      آخه مثلا نوشته ۱/۴ پیمانه ، خب ما صد مدل پیمانه موقع آشپزی داریم
                      نوشته نمک و فلفل سیاه به میزان لازم ، نمک بله می شه با توجه به سلامت افرادی که قراره غذا را بخورن ریخت اما فلفل برای غذا اختیاری نیست و یکی از اصلهای بسیاری از غذاهاست و مقدار لازم به نظرم خیلی گنگ است

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                        ببخشید در مورد برنامه آشپزی ، تعریف نباشه آشپزیم خوبه اما دوست دارم چیزای جدید هم یاد بگیرم این همش به همین صورت هست ؟
                        آخه مثلا نوشته ۱/۴ پیمانه ، خب ما صد مدل پیمانه موقع آشپزی داریم
                        نوشته نمک و فلفل سیاه به میزان لازم ، نمک بله می شه با توجه به سلامت افرادی که قراره غذا را بخورن ریخت اما فلفل برای غذا اختیاری نیست و یکی از اصلهای بسیاری از غذاهاست و مقدار لازم به نظرم خیلی گنگ است
                        از اون حرفا بود..آ خوب شما که آشپز حرفه ای هستی یوزر حرفه ای هم باش اینجا ربطی به پست شما نداره شما برید به خود برنامه نویس ایمیل بزنید چون اینجا مثل شما آشپز حرفه ای کم پیدا میشه
                        شاد باشین...

نظر

معرفی 10 تا از بهترین نرم افزارهای فارسی اپ استور ( اختصاصی i-phone.ir )

ربط داره آقای محترم ربطش اینه که ایرادات را گفتم تا جزو ده برنامه برتر نباشه

نظر

سخت نگيريد اين ده قلم سليقه اى هست، هر كسى يه برنامه اى رو ترجيح مى ده
                            از انظر من جاى فرهنگ لغت معين، ويكى پديا فارسى، و ضرب المثل تو اين ليست خالى هست

نظر

من قصد جسارت نداشتم دوست گرامی فقط گفتم زیاد سخت نگیرید. شما تو دسته آشپزی برنامه از این بهتر به زبان فارسی سراغ دارید؟ بعدا اینجا شما یه برنامه دیگه معرفی میکردین میگفتین به این دلیل بهتر از این برنامه است نه اینکه ایراد بگیرین از برنامه اونم همچین ایرادی که چرا فلفل....
                              شما اگه تمام سورس ها و کتاب های آشپزی که سراغ دارین و توش کامل ذکر کرده به چه اندازه فلفل بریزید و فقط این برنامه ننوشته لطفا یه زحمتی بکشید به این سایت dubaiGeek | world leader in developing multi-language mobile apps.
                              بروید در قسمت contact نظر و انتقادتون رو بدهید

نظر

صبر کنید ..
                              X