اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعمیر آیفون 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعمیر آیفون 3gs

درود

من یه آیفون 3GS دارم که یه سری مشکلات داره, میخواستم ببینم هزینه تعمیرات اینها چقدر میشه؟

۱- قاب گوشی چند تا ترک ورداشته: قیمت یه قاب نو چقدره؟
    ۲- گوشیم توی ۳۰-۴۰ درصد هر لحظه ممکنه خاموش کنه و دیگه تا نزنم به شارژ روشن نمیشه (به احتمال زیاد مشکل از IC یا از باتری هست): هزینه تعویض هرکدوم از اونها جداگونه چقدر میشه؟
    ۳- دکمه Home گوشیم خوب کار نمیکنه و چند بار باید بزنی تا یه بار کار کنه: هزینه تعویض دکمه Home چقدره؟

از اونجایی که توی شهر ما بعید میدونم کسی بتونه آیفون تعمیر کنه و اگه هم ادعا کنه که میتونه من ترجیح میدم بهشون اطمینان نکنم! میخواستم بفرستم دفتر انجمن برای تعمیر

واسه همین لطفا یکی از مدیران انجمن هم بیان و در مورد قیمت ها پاسخ بدن (لطفا جداگونه هزینه ها رو بگین)

با سپاس
    ویرایش توسط Mr.Geo22 : https://i-phone.ir/forums/member/11077-mr-geo22 در ساعت 10-01-2014, 09:51 PM

قاب گوشی از 25 شروع می شه تا 65 => هزینه تعویض هم از 20 هست 25 هزار تومن.
    باتری ها از 23 شروع میشه برو تا 80 ( البته یمت ها خیلی متفاوته ) با هزینه تعویض 20 هزار
    اگه از IC باشه ، از 120 تا 180 ( تو علادین)
    دکمه home معمولا به یه بار باز شدن lcd و touch ، روان میشه.
    البته قیمت های سایت رو نمی دونم

- - - - - - - - - -

قاب گوشی از 25 شروع می شه تا 65 => هزینه تعویض هم از 20 هست 25 هزار تومن.
    باتری ها از 23 شروع میشه برو تا 80 ( البته یمت ها خیلی متفاوته ) با هزینه تعویض 20 هزار
    اگه از IC باشه ، از 120 تا 180 ( تو علادین)
    دکمه home معمولا به یه بار باز شدن lcd و touch ، روان میشه.
    البته قیمت های سایت رو نمی دونم

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.Geo22 نمایش پست ها
      درود

من یه آیفون 3GS دارم که یه سری مشکلات داره, میخواستم ببینم هزینه تعمیرات اینها چقدر میشه؟

۱- قاب گوشی چند تا ترک ورداشته: قیمت یه قاب نو چقدره؟
      ۲- گوشیم توی ۳۰-۴۰ درصد هر لحظه ممکنه خاموش کنه و دیگه تا نزنم به شارژ روشن نمیشه (به احتمال زیاد مشکل از IC یا از باتری هست): هزینه تعویض هرکدوم از اونها جداگونه چقدر میشه؟
      ۳- دکمه Home گوشیم خوب کار نمیکنه و چند بار باید بزنی تا یه بار کار کنه: هزینه تعویض دکمه Home چقدره؟

از اونجایی که توی شهر ما بعید میدونم کسی بتونه آیفون تعمیر کنه و اگه هم ادعا کنه که میتونه من ترجیح میدم بهشون اطمینان نکنم! میخواستم بفرستم دفتر انجمن برای تعمیر

واسه همین لطفا یکی از مدیران انجمن هم بیان و در مورد قیمت ها پاسخ بدن (لطفا جداگونه هزینه ها رو بگین)

با سپاس

با سلام

در مورد قاب ، در حال حاضر چیزی که کیفیتش خوب باشه تو بازار نیست ...

در مورد خاموش شدن هم اگر با شارژر روشن میشه احتمال اینکه از باتری باشه خیل بیشتره

نظر

anti2009@ دوست گرامی ممنون از یاری شما

تعویض قاب و باتری کار راحتیه؟
        من یه بار گوشیمو باز کردم

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?110623-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%A8%DB%8C%DA%86%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D9%86!!!

جایی رو نمیشناسی که بتونم ازش خرید کنم و مطمئن باشم که جنسشون اصل باشه؟ چ فروشنده داخلی چ سایت خارجی؟

onfuve@ آقا در مورد هزینه ها چیزی نگفتی؟

راستی اینکه میگی جنس با کیفیت تو بازار داخل نیس به این معنیه که شما هم فعلا کاری از دستتون برنمیاد یا اینکه میتونم برای شما بفرستم واسه تعمیر؟

با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.Geo22 نمایش پست ها
          anti2009@ دوست گرامی ممنون از یاری شما

تعویض قاب و باتری کار راحتیه؟
          من یه بار گوشیمو باز کردم

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?110623-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%A8%DB%8C%DA%86%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D9%86!!!

جایی رو نمیشناسی که بتونم ازش خرید کنم و مطمئن باشم که جنسشون اصل باشه؟ چ فروشنده داخلی چ سایت خارجی؟

onfuve@ آقا در مورد هزینه ها چیزی نگفتی؟

راستی اینکه میگی جنس با کیفیت تو بازار داخل نیس به این معنیه که شما هم فعلا کاری از دستتون برنمیاد یا اینکه میتونم برای شما بفرستم واسه تعمیر؟

با سپاس
          من خودم امروز یه قاب 3GS سفارش دادم از قطعات مهرگان تو علادین، قراره برام بفرستن. => قاب ها کلا دو نوع هستن
          1- قاب خالی بدون هیچ چیز اضافه ای ، نه دکمه ولوم ، نه دکمه پاور ، نه فلز دورش ، که من سفارش دادم 20 تومن بیارن. چون خودم قاب قبلی دارم ، دکمه ها رو جای گزین می کنم.
          2- یه قاب هست که تکلمیله ، همه موارد بالایی رو داره ، که از 50 تا 87 هزار تومن من دیدم

بسته به فنی بودن شما داره که بتونی عوض کنی . ولی به نفعته بدی بیرون تعویض کنن. کار خطری هستش ، باید برد باز بشه ، آخرین مرجله باطری هستش ، اجزا قاب ، به دردسرش نمی ارزه. من خودم تجربه تلخی دارم.
          اگه تهران زندگی میکنی ، به نزدیک ترین جا و قابل اعتماد ، ببر عوض کنن. بی خود پا نشی بری علادین، که بنداز بندازه درحد بنودسلیگا. اجاره های میلینونی شون رو از شما ها می گیرن.
          قاب خوب بخواهیی پیدا کنی ، بیاد از ebay بخری. من خودم امتحان می کنم ، حالا بهت می گم جنسش خوب هست یا نه
          قطعات مهرگان هم تو گوگل بزنی پیدا میشه

نظر

ممنون از توضیحات خوب و سریعت دوست من

اگه توی تهران بودم که دیگه مشکلی نبود, توی شهر ما فک نکنم کسی اصلا بلد باشه در همین حد خودم هم با آیفون ور بره!

اینجوری که میگی کارش خطریه و بهتره خودم بی خیالش بشم پس به نظرم بهترین گزینه سپردن به دفتر سایت هستش

نظر تو چیه؟ (البته فک کنم بهتره توی پیام خصوصی بگی )

--------------------------------------
            راستی اون سایتی که گفتی رو هم دیدم
            خیلی سایت خوبیه
            اتفاقا حدود یه ماه پیش دنبال همچین سایتی برای یکی از دوستام میگشتم

با سپاس فراوان
            ویرایش توسط Mr.Geo22 : https://i-phone.ir/forums/member/11077-mr-geo22 در ساعت 13-01-2014, 07:33 PM

نظر

صبر کنید ..
            X