اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرش شدن آیفون 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرش شدن آیفون 3gs

سلام یه 3GS 32 گیگ دارم که یه دفعه ای کرش می کنه. بردم دو جا نشون دادم. یکی می گه منبع تغذیه اش هستش. یکی می گه تو مدار اتصالی داره.
    وقتی که اینترنتم بعد چند دقیقه یه دفعه ای گوشی خاموش می شه.
    یا وقتی موزیک با صدای بلند دارم گوش می کنم و بازی می کنم ، یه دفعه ای خاموش میشه.
    دو نمونه از این مشکل ها هستش. ورژنم 5.1.1 هستش.
    مودم فایموایر 5.13.
    ممکنه از فایموایر هم باشه؟ قبلا 06.15 بود ، که دانگرید کردم.
    چند بار ریستور و دانگرید هم کردم بازم این مشکل هستش.
    ولی وقتی که گوشی با usb به برق یا لپ تاپ وصله ، هرکاری ( از جمله اون بالایی ها رو که گفتم ) انجام می دم، گوشی خاموش نمیشه
    الانم زده ، سیگنال آنتن ، وایفا و GPS رو ضعیف کرده بشدت. به اون کسی که می گه مشکل اتصالی مدار داره ، نشون دادم می گه تا اتصالی درست نشه ، قدرت سیگنال ها به روز اول برنمی گرده. حتی قطعه هم تعویض کرد.
    باطری هم دو ماهی هست عوض کردم سر این مشکلات که خاموش می شد
    کسی می تونه کمک کنه ، راهنمایی کنه
    با این اوصاف کسی می دونه این گوشی چقدر می ارزه؟

سلام

این مشکلات و اون هم در گوشی های 3gs عمداتا با تعویض یک باتری اصلی و مناسب حل میشه !

شما باتری گوشیتون رو چک کنید و از سلامت اون مطمعن بشید ! ممکنه باتری جدیدی هم که گرفتید مشکل داشته باشه که این مورد هم زیاد پیش امده !

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط R.Haghighi نمایش پست ها
      سلام

این مشکلات و اون هم در گوشی های 3gs عمداتا با تعویض یک باتری اصلی و مناسب حل میشه !

شما باتری گوشیتون رو چک کنید و از سلامت اون مطمعن بشید ! ممکنه باتری جدیدی هم که گرفتید مشکل داشته باشه که این مورد هم زیاد پیش امده !

موفق باشید
      خیلی ممنون دوست عزیز. نظرت منو به فر انداخت. یادم میاد وقتی که باتری جدید انداختم ، این مشکل تا یک هفته حل شد. ولی یه شب خوابیدم و بیدار شدم دیدم باتری از 80 درصد شارژ به 20 درصد رسیده. بعد اون گوشی دوباره با این حالت مواجه شد. زنگ زدم به همون کسی که باتری عوض کرد ، گفت مشکل از board هستش. ( این همه خرج کن ، حالا دوباره 180 هم باید بدی منبع تغذیه عوض شه )
      الان من موندم نکنه این باتری که جدید انداخته آشغال بوده ( بالاخره از این علادینی ها بعید نیست ) یا واقعا منبع تغذیه خرابه. کسی که منبع تغذیه ش خرابه با این مشکلات مواجه هستش؟
      این روز ها که گوشی رو می زنم شارژ ، تا 92 درصد خوب شارژ میکنه ، بعد یدفعه ای 100 می کنه. بعد از اینکه از شارژ دراوردی ، دوباره بر می گرده 92

نظر

صبر کنید ..
      X