اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک کردن GarageBand و مشکل در دانلود مجدد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک کردن GarageBand و مشکل در دانلود مجدد

سلام به همه عزیزان . دوستان بنده به تازگی موفق به خرید یه New iMac شدم ! بعد از اپدیت به نسخه Mavericks البته با کمک و راهنماییه دوستانه عزیز . برنامه های GarageBand و .... رو روش بصورت دیفالت داشتم ! منتهی رفتم توی Appstore دیدم همچنان برنامه GarageBand زده Install و بعد از کلیک شروع به دانلود کرد ! بعد از دانلود دیدم من ۲ تا برنامه GaragBand دارم ! یکی ۳۰۰ مگابایت که از اول روش بود ! یکی هم حدوده ۸۰۰ مگابایت که سایز برنامه اصلی همین هست ! من هم یه بک اپ گرفتم ! بعد با برنامه CleanMyMac اومدم GarageBand رو پاک کردم ! بعد دوباره برنامه GarageBand رو ریختم توی فولدر Applications ولی توی Launchpad ام نیومده ! یعنی من باید بصورت دستی برم از فولدر اجراش کنم ! بعد گفتم دوباره برم از اپل استور دانلود کنم ! دیدم نوشته Installed و اپل استور میگه یا فکر میکنه که برنامه رو نصب دارم برای همین نمیزاره دوباره نصب کنم !

نمیزاره من مجدد دانلود کنم ! دوستان کاری هست که بشه انجام داد که من بتونم مجدد از اپل استور این برنامه رو دانلود کنم ؟

با Clean My Mac سرچ کن و هر چیGarageBande دیدی حذف کن بعد اقدام به نصب مجدد کن.

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
      با Clean My Mac سرچ کن و هر چیGarageBande دیدی حذف کن بعد اقدام به نصب مجدد کن.
      ممنونم از پاسختون من با CleanMyMac پاک کردم همه چیزش رو ! ولی مشکل من اینه که تو بخش Perchuse اپل استورم گزینه Install نیست و زده Installed ! این رو چه باید بکنم .

ولی بازم الان کاری که شما گفتیدو یه بار دیگه چک میکنم .

نظر

یه سوال این سرچی که میگید در کدوم قسمت برنامه هست ؟

منظور شما بخش Eraser برنامه هست ؟

نظر

تو سیستم سرچ کن ه جا داشتی پاکش کن

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
            تو سیستم سرچ کن ه جا داشتی پاکش کن
            سلام دوست من ممنون از پاسخ من سرچ کردم اینهارو پیدا کرده !

نظر

نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
              سلام دوست من ممنون از پاسخ من سرچ کردم اینهارو پیدا کرده !

با اجازه مدیران محترم اگه به بنده اخطار ندن !

دوستان کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ! بنده هنوز مشکلم پابرجاست ! ممنون میشم یکی بنده رو راهنمایی کنه که چیکار کنم ؟

نظر

برنامه AppCleaner رو نصب کن.طبق عکس زیر از بالا روی Application کلیک کن تا تمام برنامه هات رو بیاره.بعد GarageBand رو انتخاب و سرچ رو بزن تا همه ریشه هاش رو پیدا کنه بعد هم همه رو پاک کن.

ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 13-01-2014, 10:09 PM

نظر

دوستان من تازه مک گرفتم. از اپ استور چند تا برنامه گرفتم اما نمی دونم چطور میشه یه بکاپ از سورس اونها داشته باشم که اگه یه زمانی ریستورش کردم دوباره اینهمه دانلود نکنم. میشه مثل نرم افزارهای ایفون (ipa) ها یه نسخه از اصلش داشت؟
                  ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط tayyeb.mohajeran نمایش پست ها
                    دوستان من تازه مک گرفتم. از اپ استور چند تا برنامه گرفتم اما نمی دونم چطور میشه یه بکاپ از سورس اونها داشته باشم که اگه یه زمانی ریستورش کردم دوباره اینهمه دانلود نکنم. میشه مثل نرم افزارهای ایفون (ipa) ها یه نسخه از اصلش داشت؟
                    ممنون
                    لطفا سوالتون رو در محل مناسب مطرح کنید.

نظر

دوست گلم اون دوتا ipa که تو سرچت اومده رو پاک کن حله

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                      X