اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات cydia در ios7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    ایفون ۵ رو جیل کردم بعد ۲روز اول weatheram نمیره توش بعد فرداش میل و بعدش سافاری اینجوری شد چیکار کنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Salar2x2 نمایش پست ها
      سلام
      ایفون ۵ رو جیل کردم بعد ۲روز اول weatheram نمیره توش بعد فرداش میل و بعدش سافاری اینجوری شد چیکار کنم؟؟
      سلام دوست عزیز !! سایدیا رو refresh کنید اگه آپدیت لازم بود آپدیت کنید اگه درست نشد این کار رو انجام بدید درست میشه !!
      ۱ - اگه appsync ios7 و afc2add رو از سایدیا نصب کردید ، حذف کنید !!
      ۲- این سورس رو به سایدیا اضافه کنید cydia.iphonecake.com
      ۳- توییک safari/mail fix رو که توی این سورس هستش نصب کنید !!
      ۴- دیوایس رو یک بار خاموش و روشن کنید و بعدش دوباره appsync ios7 و afc2add رو از هر سورسی مایل بودید نصب کنید !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان من ایفون 5 اس دارم ورزن 7.0.4 تازه جیلبریک کردم اما سورس bigboss را پاک کردم حالا هرکاری میکنم ادد نمیشه این سورس اخه وقتی این سورس بود وقتی میرفتم تو سادیا تو سورس ها هیچی نبود و خالی بود و برنامه ای نداشت وقتی این سورس را پاک کردم درست شد ولی الان ادد نمیشه چون من میخواستم برنامه بلوتوث بخرم که تو این سورس هستش در ضمن نمیدونم چرا هیچ برنامه ای از سادیا مث ای بلک لیست هم نصب نمیشه بنظرتون مشکل از کجاست و چکار باید بکنم واسه رفع این مشکل با تشکر

نظر

با سلام دوستان من ایفون 5اس رو تو ورژن 7.0.6 جیلبریک کردم و توییک iapfree کار نمیکنه باید چیکار کنم مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط bsa14 نمایش پست ها
            با سلام دوستان من ایفون 5اس رو تو ورژن 7.0.6 جیلبریک کردم و توییک iapfree کار نمیکنه باید چیکار کنم مرسی
            سلام !! ببخشید مگه iapfree در ورژن 7.0.4 کار میکرد ؟؟

نظر

دوستانی راحلی نیست که متن توی فیس بوک کپی کنم از گوشی
              ممنون

نظر

سلام دوستان دوتا مشکل دارم

1- با بیگ باس مشکل پیدا کردم. هیچ برنامه ای توش نیست یبار هم پاک و دوباره نصب اش کردم ولی فرقی نکرد تو سرچ هم هیچ برنامه ای از بیگ باس پیدا نمی کنه

2- تو سیدیا ایکون manage به source تغییر اسم داده
                چه باید کرد؟
                ویرایش توسط arash59b : https://i-phone.ir/forums/member/50331-arash59b در ساعت 30-03-2014, 01:32 AM

نظر

دوستان کسی از تقویم ۹۳ خبری داره

نظر

سلام دوستان.
                    سایدیای من موقع باز شدن این ارورهایی که عکس گذاشتم رو میده و بعد از اون دیگه سایدیا هیچکاری انجام نمیده نه میشه برنامه ها رو دید نه میشه پاکشون کرد نه میشه چیزی سرچ کرد نه سورس اضافه کرد تو منیج هم نمیشه خود سایدیا رو پاک کرد.

نظر

مسله خاصی نیست عزیز
                      شما گوشی را به حالت Safe Mode ببرید و یکی دو سورس که استفاده نکردید را از داخل سیدیا حذف و ریبوت کنید حالت سیف مد ( گوشی را خاموش و مجدد روشن کنید دکمه ولوم بالا را مرتب بزنید )
                      راه حل دیگری هم هست که به سیف مد هم گوشی را نبرید و سریع تر انجام میشه
                      داخل تصویر اول صفحه مشکی مسیری فایل مورد نظر نوشته شده حذف کنید سیدیا بصورت کامل باز میشه
                      و حتی میتوانید چند روزی بدون حذف سورس از سیدیا استفاده کنید ولی باز این ارور ها خود به خود در کوکی های دیتابیس ظاهر میشود
                      قسمتی از مسیر فایل مورد نظردر تصویر اول : var/lib/apt/lists/apt.modmyi.com_dists................. l نام کامل فایل در تصویر اول قابل مشاهده هست فقط اشتباه حذف نکنید انتهای فایل arm_Packaes
                      پس از حذف فایل مورد نظر یک بار سیدیا را ببندید و دوباره باز کنید پس از آن سورس های اضافی را خالی کنید و پس از ریبوت شدن دیوایس
                      دوباره سیدیا را باز کنید و اجازه بدهید تا کامل بروز رسانی سیدیا انجام شود و دیتابیس به روز شود.

نظر

نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
                        سلام دوستان من ایفون 5 اس دارم ورزن 7.0.4 تازه جیلبریک کردم اما سورس bigboss را پاک کردم حالا هرکاری میکنم ادد نمیشه این سورس اخه وقتی این سورس بود وقتی میرفتم تو سادیا تو سورس ها هیچی نبود و خالی بود و برنامه ای نداشت وقتی این سورس را پاک کردم درست شد ولی الان ادد نمیشه چون من میخواستم برنامه بلوتوث بخرم که تو این سورس هستش در ضمن نمیدونم چرا هیچ برنامه ای از سادیا مث ای بلک لیست هم نصب نمیشه بنظرتون مشکل از کجاست و چکار باید بکنم واسه رفع این مشکل با تشکر
                        نوشته اصلی توسط arash59b نمایش پست ها
                        سلام دوستان دوتا مشکل دارم

1- با بیگ باس مشکل پیدا کردم. هیچ برنامه ای توش نیست یبار هم پاک و دوباره نصب اش کردم ولی فرقی نکرد تو سرچ هم هیچ برنامه ای از بیگ باس پیدا نمی کنه

2- تو سیدیا ایکون manage به source تغییر اسم داده
                        چه باید کرد؟

ازطریق آموزش ریستور کردن سیدیا
                        سیدیا را یک بار دیگر راه اندازه کنید.
                        با آموزش بک اپ گرفتن از سورس و همینطور ساختن فایل دب تمام توییک ها هم میتونید زحمت سرچ و پیدا کردن مجدد نام و غیره توییک ها را نداشته باشید
                        .

نظر

نوشته اصلی توسط Selfish Boy نمایش پست ها
                          مسله خاصی نیست عزیز
                          بسیار سپاسگذارم دوست عزیز.
                          اول راه دوم چون راحت تر بود رو انجام دادم جواب نداد ، دوم راه اول رو انجام دادم جواب داد.
                          موفق باشی.

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_85 نمایش پست ها
                            بسیار سپاسگذارم دوست عزیز.
                            اول راه دوم چون راحت تر بود رو انجام دادم جواب نداد ، دوم راه اول رو انجام دادم جواب داد.
                            موفق باشی.

اصولی ترین راه حل همون مورد اول هست باید چند تا سورس را پاک کنید تا دیتابیس زمانی که درحال بروز رسانی است دچار ترافیک حجم دریافتی نشود
                            راه حل دوم بصورت دوره چند روز جواب میده البته برای نسخه های 6.1.2 که قبلا استفاده میکردم همین راه هم جواب داد نظر شخصیم این هست که اگر روزی یا هر دو روز یکبار
                            سیدیا را باز کنید و اجازه دهید که سورس ها را فراخوانی کند و بروز رسانی انجام شود این مشکل بوجود نیاد.
                            درنهایت امیدوارم که از دیوایس خود لذت ببرید

نظر

صبر کنید ..
                            X