اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات cydia در ios7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Aamin نمایش پست ها
    چیر خاصی ک نصب نکردم آخریش ایر بلو شرینگ بود ک بعد ار نصب یه بار خود به خود ریست شد بعد ناپدید که دوباره نصبش کردم
    اکتیوتورم همینطور شد ک باز نصب کردم
    Airblue رو خریدی دیگه ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
      Purchase!!!! یعنی خرید

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
      وقتی گزینه خرید رو میزنم میگه باید از کارت های اصلی و فیزیکی خرید کنم یعنی متسر کارد و ........
      به غیر از سیدیا راهیی نیست از بیرون سیدیا خرید با آمازون کارت و بعد کد رو داخل برنامه زد ؟

نظر

سلام
        وقتی وارد سایدیا میشم هیچ پکیجی رو نشون نمیده و هیچی رو لود نمیکنه ، البته تا دیشب درست بود امروز هیچی رو نشون نمیده ، خواستم ببینم این مشکل رو فقط من دارم یا واسه همه اینجوریه؟

نظر

نوشته اصلی توسط irpars نمایش پست ها
          سلام
          وقتی وارد سایدیا میشم هیچ پکیجی رو نشون نمیده و هیچی رو لود نمیکنه ، البته تا دیشب درست بود امروز هیچی رو نشون نمیده ، خواستم ببینم این مشکل رو فقط من دارم یا واسه همه اینجوریه؟
          سلام
          دقت کنید آخرین سورس هایی که نصب کردین چی بوده،به احتمال فراوان یکی از سورس ها مشکل داره که با پاک کردن مشکلتون حل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
            سلام
            دقت کنید آخرین سورس هایی که نصب کردین چی بوده،به احتمال فراوان یکی از سورس ها مشکل داره که با پاک کردن مشکلتون حل میشه.
            تا دیشب سالم بود و من هیچی نصب نکردم و الان لیست پکیج های نصب شده و چیز های دیگه رو واسم لود نمیکنه و پیغام خطا میده

نظر

نوشته اصلی توسط irpars نمایش پست ها
              تا دیشب سالم بود و من هیچی نصب نکردم و الان لیست پکیج های نصب شده و چیز های دیگه رو واسم لود نمیکنه و پیغام خطا میده
              عزیز سرور زیاد ادد کردی . باید پاک کنی ازشون

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

bebakhshid , man gooshim roosh ios 7 hass vaghti jailbreak kardam cydia aslan barnamash update nashode ... va baranem haye jadid mese bloard ya mesle ina faqat too update hass rah hali pishnahad nemidin ?
                ???? (
                سلام. من گوشیم روش ios 7 هست وقتی جیلبریک کردم سیدیا اصلا آپدیت نشده و برنامه های جدید اضافه نشده. راه حلی پیشنهاد نمیدین ؟

مدیریت : پست شما به فارسی بازگردانده شد. لطفا از این پس فارسی تایپ کنید.
                ویرایش توسط oosin : https://i-phone.ir/forums/member/22-oosin در ساعت 13-01-2014, 08:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dani.sharifi نمایش پست ها
                  سلام. من گوشیم روش ios 7 هست وقتی جیلبریک کردم سیدیا اصلا آپدیت نشده و برنامه های جدید اضافه نشده. راه حلی پیشنهاد نمیدین ؟

مدیریت : پست شما به فارسی بازگردانده شد. لطفا از این پس فارسی تایپ کنید.
                  Cydia که اپدیت نمیشه شما باید سرور اضافه کنی تا برنامه جدید بیاد ۰

نظر

بچه ها سفری کرش میکنه safari/mailfix هم نصب کردم درست نشد

نظر

سلا دوستان من می خواستم پکیچ کامل صوتی یکی از قاری برنامه quranmajeed انتقال بدم اما آیتونزم مشکل داره آیا از طریق دیگه هم میشه فایل صوتی وارد کنم به این برنامه
                      ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط hassan1645 نمایش پست ها
                        سلا دوستان من می خواستم پکیچ کامل صوتی یکی از قاری برنامه quranmajeed انتقال بدم اما آیتونزم مشکل داره آیا از طریق دیگه هم میشه فایل صوتی وارد کنم به این برنامه
                        ممنون

از برنامه iFunBox میتونید استفاده کنید

نظر

دوست من استفاده کردم و تمام قسمت ها فایل صوتی ریختم اما جواب نداده
                          لطفا اگه میدونی مسیر دقیق بهم بدهید
                          ممنون

نظر

سلام
                            من گوشی رو به ایتونز وصل کردم از اون به بعد کانتکتام دیلیت شد و هیچ کانتکتی نمی تونم ادد یا اپلود کنم واتساپ کراش می شه تو وایبرم که می رم می ره تو حالت سیف مود هیچ چیزی ام نمی تونم از ایتونز سینک کنم.
                            راه حل چیه کمکم کنید. ممنون

نظر

دوستان من چطوری میتونم فضای icloud
                              کلا پاک کنم ؟
                              از خودت گوشی میشه یا pc

نظر

نوشته اصلی توسط hassan1645 نمایش پست ها
                                دوستان من چطوری میتونم فضای icloud
                                کلا پاک کنم ؟
                                از خودت گوشی میشه یا pc

با گوشی برو تو تنظیمات delete icloud backup بزن همین

- - - - - - - - - -

بچه ها من هر بازی نصب میکنم تا وارد بازی میشه میپره بیرون مشکل اژ چیه ؟ دستگاه ipad2 جیلبرک شده 7.0.4

نظر

صبر کنید ..
                                X