اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپدیت نشدن ایفون 4s با ایتونز !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپدیت نشدن ایفون 4s با ایتونز !

سلام

من گوشیم ایفون 4s هستش ورژن 5.1.1 . با اموزشهایی که داخل همین سایت هست خواستم برم روی 7 اما نتونستم حتی به ایتونز وصل بشم ! اخرین ورژن ایتونز رو هم دانلود کردم و حتی کل فرومهایی که مشکل وصل شدن به ایتونز رو کامل گفتن رو خوندم اما باز مشکلم برطرف نشد! برای همین دیگه خسته شدمو گوشیو دادم بیرون (اپل استور ) حتی اون هم نتونست وصل بشه ! با کابل و سیستم دیگه هم امتحان کردن نشد! اخرشم بهم گفتن مشکل سخت افزاری!! مشکل از سوکتی هست که کابل بهش وصل میشه!!! اما به نظرم مشکلم سخت افزاری نیست چون گوشی به راحتی به کامپیوتر وصل میشه و توی my camuter درایو ایفونم رو میاره ! حالا میخوام ببینم راهی هست که بدون ایتونز با برنامه های دیگه بشه ios رو اپدیت کرد؟ ( در ضمن با خود گوشی از داخل setting>software update هم امتحان کردم اما اپدیت نشد ) .

ممنون میشم کمکم کنید واقعا انقدر خسته شدم که زده به سرم گوشیو بفروشم !

تو دفو بردی ?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan3747 نمایش پست ها
      سلام

من گوشیم ایفون 4s هستش ورژن 5.1.1 . با اموزشهایی که داخل همین سایت هست خواستم برم روی 7 اما نتونستم حتی به ایتونز وصل بشم ! اخرین ورژن ایتونز رو هم دانلود کردم و حتی کل فرومهایی که مشکل وصل شدن به ایتونز رو کامل گفتن رو خوندم اما باز مشکلم برطرف نشد! برای همین دیگه خسته شدمو گوشیو دادم بیرون (اپل استور ) حتی اون هم نتونست وصل بشه ! با کابل و سیستم دیگه هم امتحان کردن نشد! اخرشم بهم گفتن مشکل سخت افزاری!! مشکل از سوکتی هست که کابل بهش وصل میشه!!! اما به نظرم مشکلم سخت افزاری نیست چون گوشی به راحتی به کامپیوتر وصل میشه و توی my camuter درایو ایفونم رو میاره ! حالا میخوام ببینم راهی هست که بدون ایتونز با برنامه های دیگه بشه ios رو اپدیت کرد؟ ( در ضمن با خود گوشی از داخل setting>software update هم امتحان کردم اما اپدیت نشد ) .

ممنون میشم کمکم کنید واقعا انقدر خسته شدم که زده به سرم گوشیو بفروشم !
      نگفتید dfu رو امتحان کردید یا نه!
      اگه جیلبریک نیست از ستینگ تو قسمت جنرال و بعد ریست گزینه اولی رو بزنید reset all settings and content.
      اگه جیلبریکه فقط گزینه دوم رو بزنید reset all settings.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
        نگفتید dfu رو امتحان کردید یا نه!
        اگه جیلبریک نیست از ستینگ تو قسمت جنرال و بعد ریست گزینه اولی رو بزنید reset all settings and content.
        اگه جیلبریکه فقط گزینه دوم رو بزنید reset all settings.
        نه Dfu نرفتم . گوشیم جلبریک نیستش . ایا reset all setting and content رو بزنم برنامه یا دفترچه تلفنم پاک نمیشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan3747 نمایش پست ها
          نه Dfu نرفتم . گوشیم جلبریک نیستش . ایا reset all setting and content رو بزنم برنامه یا دفترچه تلفنم پاک نمیشه؟
          بله پاك ميشود

- - - - - - - - - -

دوست عزيز شما بايد reset all setting رو بزنيد

نظر

صبر کنید ..
          X