اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7.1 Beta 3

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

از اونجایی که شاید جیلبریک روی 7.1 اصلی بسته بشه به نظرتون udid ثبت کنم برم به 7.1 بتا جیلبریک کنم؟؟؟

نظر

دانلود iOS 7.1 Beta 3

من به مشكل دارم من به اين نسخه ريستور كردم وسپس جيل بريك كردم سه روز اول اين شكله دايره نبود...اما از ديشب همش مي آد ميچرخه ..هيچي هم دانلود نميكنه و من همه برنامه ها رو بستم اما اين نميره...منظورم دايره كنار علامت واي فاي

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ویرایش توسط alirezaT : https://i-phone.ir/forums/member/84592-alirezat در ساعت 15-01-2014, 10:51 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
        از اونجایی که شاید جیلبریک روی 7.1 اصلی بسته بشه به نظرتون udid ثبت کنم برم به 7.1 بتا جیلبریک کنم؟؟؟
        ورژن بتا تاریخ انقضا دارد

نظر

نوشته اصلی توسط alirezaT نمایش پست ها
          من به مشكل دارم من به اين نسخه ريستور كردم وسپس جيل بريك كردم سه روز اول اين شكله دايره نبود...اما از ديشب همش مي آد ميچرخه ..هيچي هم دانلود نميكنه و من همه برنامه ها رو بستم اما اين نميره...منظورم دايره كنار علامت واي فاي

من این مشکل رو تو آیپد داشتم و بعد از چند روز رفتش

نظر

ریسپرینگ کن درست میشه.

نظر

ورژن بتا تاريخ انقضا داره؟؟؟؟؟؟يعنى اگه اصلي بياد نميشه رو بتا باشيم؟؟؟؟؟؟برا من جيل مهمه بخاطر اين ميپرسم كه اگه داره بتا بعدي منتشر شد و نشد جيل كرد به ٧.٠.٤. برگردم

نظر

ورژن بتا تاريخ انقضا داره؟؟؟؟؟؟يعنى اگه اصلي بياد نميشه رو بتا باشيم؟؟؟؟؟؟برا من جيل مهمه بخاطر اين ميپرسم كه اگه داره بتا بعدي منتشر شد و نشد جيل كرد به ٧.٠.٤. برگردم

با یدونه علامت سوال هم منظورو میشه رسوند. خیر نسخه های بتا ۲ تا ۳ ماه بعد منقضی میشن و دستگاه از کار میفته و باید به آخرین نسخه فاینال ریستور کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  با یدونه علامت سوال هم منظورو میشه رسوند. خیر نسخه های بتا ۲ تا ۳ ماه بعد منقضی میشن و دستگاه از کار میفته و باید به آخرین نسخه فاینال ریستور کرد.
                  چه بعد اگه راه جيل و ببندن مجبورم برم به 7.0.4 تا قبله اينكه 7.1 اصلي بياد

نظر

سلام من نسخه iphone 5 a1429 رو برای دوستم گرفتم الان متوجه شدم که فرمت dmg هست باید چیکار کنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iAlborz نمایش پست ها
                      سلام من نسخه iphone 5 a1429 رو برای دوستم گرفتم الان متوجه شدم که فرمت dmg هست باید چیکار کنم؟؟
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread30582.html

نظر

راهی وجود داره که تایم فریمور بتا را متوقف کنیم با توجه به اینکه تو ورژن بتا ۴ جلو جلیبریک گرفته شده روی همین بتا ها بمونیم ؟؟؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
                          راهی وجود داره که تایم فریمور بتا را متوقف کنیم با توجه به اینکه تو ورژن بتا ۴ جلو جلیبریک گرفته شده روی همین بتا ها بمونیم ؟؟؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2
                          بله میشه ، همون اول جیلبریک گفتم توی تاپیک مربوطه ، توی صفحه دوم هم توضیحات کامل دادم
                          کد:
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread91707.html#post914794

نظر

لینک دانلود موجود نیست میشه لینک سالمش را بزارید؟

نظر

صبر کنید ..
                            X