اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوری آیفون iPhone 5S 16G Gold آک (فقط و فقط یک ساعت کارکرد) !!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط R.Haghighi نمایش پست ها
    گوشی استفاده نشده و نمیشه عکس بیشتر برای چه چیزی میخواید ؟!؟ دنبال خط و یا ... غیره مگه میگردید ؟!

قیمت آکبند رو هم تو شهرمون کمتر از 2170 دارند نمیدن ! بقیه جاها هم همینطوره ! من دارم گوشی آک رو میفروشم از اون ور 30 تومن پول اسکرین گاردی هم که روش خورده هم دارم نمیگیرم !

دیگه چی میخواید ؟! تضمین برای خرید و اعتماد ساز ی هم زیاد دارم !

سلام دوست گرامی
    من نه گفتم دست دو هست نه خط و خش
    من فقط گفتم عکس های بیشتر اپلود کن
    همین . گناه که نکردم در ضمن گوشی ایفون 5 اس گلد 16 گیگ اک بند اپلستور با پاکت اپل اصلی که اپلستورها میدن من برات 690 دلار میارم خواستی بهم بگو

نظر

آك اين گوشي با iccid، به قيمت 2060000 تو بوشهر هست. ميتوني بري سايت اپل استور بوشهر خودت ببيني.
      دوستانی که با قیمت ایشون مشکل دارید :

عکس العمل شما در مقابل ایشون تنها میتونه نخریدن باشه !

دیگه ۱۰ درصد و ۲۰ درصد و آکش اینقدره و حرف و حدیث ها برای چیه ؟

ایشون مختار هست جنسش رو به هر قیمتی دوست داشت بفروشه . دیگه خریدن یا نخریدنش برمیگرده به خریدار !

در ضمن ٬ جناب آقای فروشنده ! یکم تحملت رو ببر بالاتر . یکی قیمت پیشنهادیش رو اینجا میذاره شما یا بهش میفروشی یا میگی نمیفروشم ٬ دیگه بحث و جدال چیه ؟ یه بنده خدا میگه عکس بیشتر بذار شما شاکی میشی !

لطفا هم خریدار های محترم و هم فروشنده عزیز ٬ بیشتر رعایت کنید !

نظر

نوشته اصلی توسط R.Haghighi نمایش پست ها
        دلیل نمیشه بوشهر الان داره با این قیمت میفروشه شهرهی دیگه و .. همین قیمت هست ! و همینطور دلیل نمیشه لاهیجان الان 1170 داره میده همه جا این قیمت رو بدن !

به هرحال شما با توجه به قیمتی که میتونید خرید کنید حساب کتاب می کنید اگر به صرفه بود در خدمتم و اگر نه از جایی که برای شما سود بیشتری داره خرید کنید و تاپیک رو لطفا خراب نکنید

ممنون
        نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
        دوستانی که با قیمت ایشون مشکل دارید :

عکس العمل شما در مقابل ایشون تنها میتونه نخریدن باشه !

دیگه ۱۰ درصد و ۲۰ درصد و آکش اینقدره و حرف و حدیث ها برای چیه ؟

ایشون مختار هست جنسش رو به هر قیمتی دوست داشت بفروشه . دیگه خریدن یا نخریدنش برمیگرده به خریدار !

در ضمن ٬ جناب آقای فروشنده ! یکم تحملت رو ببر بالاتر . یکی قیمت پیشنهادیش رو اینجا میذاره شما یا بهش میفروشی یا میگی نمیفروشم ٬ دیگه بحث و جدال چیه ؟ یه بنده خدا میگه عکس بیشتر بذار شما شاکی میشی !

لطفا هم خریدار های محترم و هم فروشنده عزیز ٬ بیشتر رعایت کنید !
        من فقط گفتم بوشهر اينقدر ميدن، چرا عصباني ميشي؟!! خب به قول oosin فقط ميگفتي نميفروشم.
        در ضمن اون قيمت لاهيجان هم فيكه!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza@a نمایش پست ها
          من فقط گفتم بوشهر اينقدر ميدن، چرا عصباني ميشي؟!! خب به قول oosin فقط ميگفتي نميفروشم.
          در ضمن اون قيمت لاهيجان هم فيكه!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
          از اینجا ارزون تر اگر جایی پیدا کردید بهم پیغام خصوصی بدید چون میخوام 5 اس سفید رو بگیرم !

http://www.homatel.com/upload/File/PriceList.jpg

و با تشکر از مدیریت بخش - گوشی فروخته شد

موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
          X