اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

واقعیت داشتن بیمه گوشی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• واقعیت داشتن بیمه گوشی آیفون

باسلام وخسته نباشید من گوشی آیفون 5s گرفتم که فروشنده گفت که میخوای گوشیت بیمه بدنه بشه برو طبقه 9 واحد 901 بیمه اساله
    میکنه گوشیت رو که اگه تواین یکسال مشکلی برای بدنه گوشی ایجاد شد کل گوشی رو بزار تو آب وبرو بگو که گوشی افتاد توآب 20درصد از مبلغ فاکتور که انروز در بیمه
    ثبت شده کم میکنه ومابقی رو برمیگردونه آیا واقعت وصحت داره یا نه

من نماينده بيمه سامان هستم
    شرايط اينه
    تعمير بدون هزينه
    در صورت تعمير نشدن ٧٠٪ مبلغ قيمت روز رو بهت ميدن كه هرماه هم ٢ در صد كم ميشه يعني در ماه ششم اگه اتفاقي بيوفته ١٢٪ ديگه هم كم ميشه يعني ميشه ٥٨٪ قيمت روز

نظر

ممنون

نظر

یه قانونی هست همه جا ... که میگه همیشه مشتری راست میگه باید به حرفش اطمینان کرد !! یه قانون دیگه هم هست که میگه مشتری کلا همیشه دروغ میگه خدا میدونه چه ریگی به کفششه !! در مورد بیمه ماشین که کلا قانون دوم صادق هستش !! انشاا... که بیمه گوشی اینجوری نیست !!

نظر

واقعیت داشتن بیمه گوشی آیفون

بيمه ها ارزشي نداره پول اضافي ندين اولش براتون به به چه چه ميكنن ولي كار كه به جبران خسارت برسه هزارتا دليل ميارن كه شامل بيمه نميشه مورد شما.
          بهتره از گوشي به نحو احسن استفاده بكنيم و مواظب باشيم كه ندزدند. كافيه! تو ايران هنوز گارانتي جا نيفتاده. اين يك واقعيت تلخه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

هزینه این بیمه چقدر است؟
            آیا میشه یک گوشی رو به فرض از یک مفازه در علایدین خرید و بعد بدیم شما بیمه کنید؟ یا نه فقط از مغازه هایی که شما میگید؟
            به فرض اگر گوشی من سرقت بشه مبلغی برمیگرده؟ یا ال سی دی گوشی بشکنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60
              دوست عزیز این مواردی که ذکر کردیدشامل صفحه آبی آیفون 5 اس هم میشه ؟ ممنون میشم به صورت کامل توضیح بدید.
              درمورد صفحه ابی فکر کنم خود شرکت اپل هم تعویض میکنه اگه اپ استور ببرین

نظر

صبر کنید ..
              X