اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوربين 5 مگاپيکسلي براي آي فون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوربين 5 مگاپيکسلي براي آي فون

اپل قصد دارد از نيمه دوم سال 2010 نسل جديدي از آي فون را عرضه کند که به جاي دوربين 2/3 مگاپيکسلي مجهز به دوربين 5 مگاپيکسلي است.

OmniVision شرکتي که دوربين 2/3 مگاپيکسلي تلفن همراه آي فون را ارائه مي کند اعلام کرد که براساس توافقي که با اپل به امضا رسانده است براي نسخه آينده اين تلفن همراه، دوربين 5 مگاپيکسلي عرضه مي کند.
    اين آي فون جديد از نيمه دوم سال 2010 وارد بازار خواهد شد و به احتمال زياد خبر رسمي اين عرضه در کنفرانس اپل که قرار است ماه آينده در لاس وگاس برگزار شود اعلام مي شود.
    اپل همانند سالهاي گذشته در اجلاس "دنياي مک" که در ماه ژانويه برگزار مي شود تعدادي از تازه هاي نرم افزاري و سخت افزاري خود را معرفي مي کند.
    براساس گزارش فايننشال تايمز، تحليلگران پيش بيني کرده اند که اپل علاوه بر نسل جديد آي فون از اولين نمونه "لوح- رايانه" خود در اين کنفرانس رونمايي مي کند.اين لوح- رايانه که iTablet نام دارد و پيش از اين برخي از تصاوير آن در اينترنت منتشر شده بود به جاي صفحه نمايشگر 10 اينچي تنها يک نمايشگر 7 اينچي خواهد داشت.Tabletجديد شرکت اپل قيمتي در حدود 500 تا 700 دلار داشته، لمسي بوده و از سيستم عاملي مشابه سيستم عامل آي فون استفاده مي کند.
    همچنين مشابه آي فون اين سيستمهاي رايانه اي مجهز به پخش کننده چندرسانه اي و جستجوي اينترنتي برخوردار خواهد بود و مي تواند با کتاب الکترونيک کيندل آمازون نيز به رقابت بپردازد.

منبع: خبرگزاري مهر
    ویرایش توسط paj : https://i-phone.ir/forums/member/260-paj در ساعت 28-12-2009, 09:46 AM دلیل: افزودن منبع

یکی از ویژگی های اپل و محصولاتش این هست که تا آخرین لحظه واقعا هیچ چیز مشخص نیست
    پیشنهاد می کنم به این شایعات به عنوان واقعیت توجه نکنید
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

با این تفاسیر اقدام به خرید تری جی اس نکنیم و وایسیم تا 4g بیاد نظر دوستان چیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط majidflash نمایش پست ها
        با این تفاسیر اقدام به خرید تری جی اس نکنیم و وایسیم تا 4g بیاد نظر دوستان چیه ؟
        بنده کاملا موافقم.
        من فکر میکنم صحت داشته باشه.اگه باشه که به به ....

نظر

نوشته اصلی توسط majidflash نمایش پست ها
          اینجوری بخواین حساب کنید هیچ وقت صاحب گوشی نمیشین.
          چون وقتی ۴ جی بیاد باید یه ۶ ماهی صبر کنید تا قیمتش بیاد پایین.
          تازه ممکنه ورژن انلاک فکتوری هم به سرعت نده بیرون...

اون وقت دوباره شایعات ایفون جدید ۵جی و ۶ جی و .... میاد رو کار .
          و شما تو یه حلقه گیر میکنید و هی دور میخورین...:d:d

نظر

واقعا همین طوره منم اول همین کارو میکردم ولی دیدم هیچ موقع نمی تونم صاحب گوشی بشم

تا اینکه رفتم خریدم

نظر

میدونی واقعا افتخار میکنم که آیفون دارم و سنگش و به سینه میزنم...

منم با نظر دوستان موافقم...باید صبر کرد تا 4g بیاد..بعد همه چیش تکمیله..
              اونوقت عالی میشه

ولی ای کاش علم اونقدر پیشرفت میکرد که میشد نرم افزاری بسازن که وقتی الان دوربین گوشیم 2.3 مگاپیکسله با نصب اون
              راحت ارتقاع پیدا کنه...(جالــــبه)

راستی ممنون از خبر خوبت..

نظر

من فکر نمی کنم یه گوشی همه چی تکمیل بده بیرون! سیاست ساخت تمام شرکت ها همینه! همیشه باید نقص باشه تا مردم سری بعدی رو بخرن! این سیاست برای اپل که فقط سالی یک مدل جدید از گوشیش می ده و روی ظاهرش هم زیاد تغییر نمی ده 100% حیاتیه!

نظر

صد در صد تایید میشه...

نظر

نوشته اصلی توسط elvis presley نمایش پست ها
                    اینجوری بخواین حساب کنید هیچ وقت صاحب گوشی نمیشین.
                    چون وقتی ۴ جی بیاد باید یه ۶ ماهی صبر کنید تا قیمتش بیاد پایین.
                    تازه ممکنه ورژن انلاک فکتوری هم به سرعت نده بیرون...

اون وقت دوباره شایعات ایفون جدید ۵جی و ۶ جی و .... میاد رو کار .
                    و شما تو یه حلقه گیر میکنید و هی دور میخورین...:d:d
                    من خودم در سال چند بار گوشی عوض میکردم ولی از وقتی ایفون گرفتم دیگه سمت هیچ گوشی نمیرم به نظر منم اگه هرسال یه ایفون جدید بگیری و سال بعد با اومدن ایفون جدید گوشی قبلیتو
                    با 200-300 هزار ضرر هم بدی و گوشی جدیدو بگیری بازم ارزش داره

نظر

صبر کنید ..
                    X