اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آنتن نداشتن در آیفون 4اس لاک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آنتن نداشتن در آیفون 4اس لاک

باسلام من یه گوشی آیفون 4اس لاک ازاپراتور بل کانادا دارم و میخواستم با کارت گیوی آنلاکش کنم و از R sim 8 استفاده کردم منتهی آنتن نمیاد و همش در حال جستجو آنتن هست باید توضیح بدم که همین سیم کارت و کارت گیوی در گوشی مشابه کارمیکنه و آنتن میاد.ضمنا همین گوشی در کانادا با همین کارت گیوی تست شده و آنتن داشته آیا امکان دارد مشکل سخت افزاری پیداکرده باشه؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk

نوشته اصلی توسط mmhmt نمایش پست ها
    باسلام من یه گوشی آیفون 4اس لاک ازاپراتور بل کانادا دارم و میخواستم با کارت گیوی آنلاکش کنم و از R sim 8 استفاده کردم منتهی آنتن نمیاد و همش در حال جستجو آنتن هست باید توضیح بدم که همین سیم کارت و کارت گیوی در گوشی مشابه کارمیکنه و آنتن میاد.ضمنا همین گوشی در کانادا با همین کارت گیوی تست شده و آنتن داشته آیا امکان دارد مشکل سخت افزاری پیداکرده باشه؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk
    با یه گیوی دیگه تست کن
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

تست كردم با سه تا آرسيم مختلف ٧ و ٨ و ٩پرو

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

البته يه موضوع ديگه روهم بايد بگم كه دركانادا پس از اينكه خشاب آرسيم توگوشي گذاشته ميشه. گيرميكنه و ديگه درنمياد مجبورميشه ببره تعميرگاه و خشاب رو در بيارن من احتمال ميدم شايد دراون تعميرگاه مشكل آنتن دهي پيداكرده باشه چي فكرميكنين ؟هرچند كه فردا تصميم دارم ببرمش تعميركار ببينه متاسفانه راهم تا تعميرگاه خيلي فاصله داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با سلام
          یه سوال . اگر گوشی شبکه های ایران رو بشناسد ولی آنتن نیاید اشکال از کجاست؟آیا قسمت آنتن خراب است؟ در واقع مدام بحالت searching میرود و no service.
          ممنون

نظر

صبر کنید ..
          X