اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره برای خرید مک بوک ایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره برای خرید مک بوک ایر

دوستان من قصد خرید یک مکبوک ایر "13 رو دارم و چند سوال داشتم.

1. ورژن جدید مکبوک ایر احتمالا" در چه ماهی عرضه میشه؟
    2. به نظر شما احتمال عرضه مکبوک ایر جدید "با صفحه نمایش رتینا" چند درصد هست؟
    3. بجز احتمال بکارگیری صفحه نمایش رتینا، به نظر شما مکبوک ایر جدید چه تغییراتی میکنه؟

پیشاپیش از اینکه وقتتون رو صرف جواب دادن به سوال های من میکنید تشکر میکنم..

نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
    دوستان من قصد خرید یک مکبوک ایر "13 رو دارم و چند سوال داشتم.

1. ورژن جدید مکبوک ایر احتمالا" در چه ماهی عرضه میشه؟
    2. به نظر شما احتمال عرضه مکبوک ایر جدید "با صفحه نمایش رتینا" چند درصد هست؟
    3. بجز احتمال بکارگیری صفحه نمایش رتینا، به نظر شما مکبوک ایر جدید چه تغییراتی میکنه؟

پیشاپیش از اینکه وقتتون رو صرف جواب دادن به سوال های من میکنید تشکر میکنم..
    ۱-تا ۴ یا ۵ ماه دیگه
    ۲-خوب ابنو دیگه ما نمیتونیم جواب بدیم اما شما زیاد برای این سال حساب باز نکن اگه بیاد هم شاید اواخر ۲۰۱۴ بیاد
    ۳-به احتمال زیاد مدل های پایین تر میشه core i5 و یکم بالاترش میشه core i7 و اینکه احتمال نازک شدن هم هست
    و یه احتمال زیاد فرکانس cpu بالاتر میره
    دوربین جلو کیفیتش بهتر میشه!
    و شاید trackpad بهتری داشته باشه
    و اینکه شاید مدل ۱۱ اینچ کلا بر داشته شه و ایپد ۱۲ اینچ که تازگی ها خیلی حرفش هست جاشو بگیره!
    یه نسل جدیدتر cpu ها مجهز بشه!تا اون اخرای ۲۰۱۴ احتمالا اینتل نسل جدید cpu ها رو معرفی میکنه!
    و شاید تاندربولت هم پیشرفت کنه
    وخیلی چیزهای دیگه!
    بالاخره زیاد معلوم نیست!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

تا ۴ یا ۵ ماه دیگه معرفی میشه یا عرضه میشه؟

نظر

یه سوال داشتم:
        قیمت مک بوک ایر md760 داخل سایت اپل 1100 دلار هست که با احتساب دلار 3000 تومنی میشه 3 میلیون و 300 هزار تومن که داخل ایران قیمتش الان 3 میلیون و 400 هزار تومن هست که کاملا طبیعیه
        اما اگر همین مک بوک رو کاستومایزش رو بخواید با سی پی یو آی سون و رم هشت گیگ بخرید میشه 1350 دلار که با احتساب دلار 3000 تومنی میشه 4 میلیون و 50 هزار تومن اما قیمتش الان در ایران حدود 4 میلیون و 950 هزار تومن هست! و کاملا غیر طبیعی گرونه فکر می کنید علتش چی باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط parysyma نمایش پست ها
          یه سوال داشتم:
          قیمت مک بوک ایر md760 داخل سایت اپل 1100 دلار هست که با احتساب دلار 3000 تومنی میشه 3 میلیون و 300 هزار تومن که داخل ایران قیمتش الان 3 میلیون و 400 هزار تومن هست که کاملا طبیعیه
          اما اگر همین مک بوک رو کاستومایزش رو بخواید با سی پی یو آی سون و رم هشت گیگ بخرید میشه 1350 دلار که با احتساب دلار 3000 تومنی میشه 4 میلیون و 50 هزار تومن اما قیمتش الان در ایران حدود 4 میلیون و 950 هزار تومن هست! و کاملا غیر طبیعی گرونه فکر می کنید علتش چی باشه؟
          کمیاب بودن.

Sent from my Desire S using Tapatalk

نظر

خب مگر این کاستوم ها رو مثل بقیه اپل استور ها ندارن که کمیاب باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
              تا ۴ یا ۵ ماه دیگه معرفی میشه یا عرضه میشه؟
              چه فرقی داره؟ خب مک بوک ها هروقت معرفی شدن بعد کنفرانس قابل خریداری بودند

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط parysyma نمایش پست ها
              خب مگر این کاستوم ها رو مثل بقیه اپل استور ها ندارن که کمیاب باشه؟
              نخیر، باید سفارش داده بشه از طریق اپل استور آنلاین و ارسال میشه به آدرس داده شده و به راحتی مدل های معمول نیست خریدش

نظر

با عرض سلام خدمت شما من قصد خرید مک بوک ایر رو دارم ولی تو اینکه 11 یا 13 بگیرم موندم.
                من لپ تاپ سونی دارم و در واقع یک وسیله قابل حمل می خوام ولی از جائیکه هر دوی این ها قابل حمل اند واقعا موندم.
                یکی از دوستام بهم پیشنهاد آیپد رو داد ولی از اونجاییکه آیفون دارم فک می کنم آیفونم کار آیپد رو برام میکنه.از طرفی مک بوک ایر ارزنده تره.
                خواهش میکنم در این دو مورد منو راهنمایی کنید...
                با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط amir.j نمایش پست ها
                  با عرض سلام خدمت شما من قصد خرید مک بوک ایر رو دارم ولی تو اینکه 11 یا 13 بگیرم موندم.
                  من لپ تاپ سونی دارم و در واقع یک وسیله قابل حمل می خوام ولی از جائیکه هر دوی این ها قابل حمل اند واقعا موندم.
                  یکی از دوستام بهم پیشنهاد آیپد رو داد ولی از اونجاییکه آیفون دارم فک می کنم آیفونم کار آیپد رو برام میکنه.از طرفی مک بوک ایر ارزنده تره.
                  خواهش میکنم در این دو مورد منو راهنمایی کنید...
                  با تشکر
                  پیشنهاد بنده به شما، خرید مک بوک ایر است. ترجیحا مدل ۱۳ اینچی ( صفحه نمایش بزرگتر و باتری قدرتمند تر نسبت به مدل ۱۱ اینچی ).

نظر

با سلام. اگر مشکل جابجایی ندارید ۱۳ اینچ بگیرید.

Sent from my iPhone

نظر

من الان ۳ سال مک بوک ایر دارم که تقریبا هر سال اپدیت کردم ...من هر روز باید جا به جا کنمو ببرم سر کار ولی واقعا وزنش اذیت نمیکنه و کاملا کار راه بنداز هستش ...برای من مدل ۱۳ اینچ هست ..و پیشنهاد من جای ایپد مک بوک ایر ۱۳ اینچ هست

نظر

البته الان مک بوک پرو های جدید هم دست کمی از ایر ندارن و خیلی سبک و باریک شدن با کارایی بالاتر

نظر

صبر کنید ..
                        X