اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سینک نشدن ایفون با ایتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سینک نشدن ایفون با ایتونز

سلام. گوشی 4s من به هیچ وجه با ایتونز سینک نمیشه.هم ایتونز رو اپدیت کردم هم ایفون رو.ورژن ایتونز 11.1.3 و ورژن ایفونم 7.0.4 است.لطفا کمکم کنید

دوسته عزیز اگه جیلبریک کردید و از برنامه های pp25 هم نصب کنید اغلب این مشکل پیش میاد......لطفا اول از گوشی یه بک آپ تهیه کنید بعد ریستور کنید....باشد که سینک شود

نظر

سلام. ممنون از پاسخ شما. اما دقيقا مشكل همين جاست كه من ميخوام بك آپ بگيرم و جيلبريك كنم اما گوشيم سينك نميشه. يعني هنوز جيلبريك نكردم

نظر

دوسته گلم با ایتونز نه با itools یا ibackup...امیدوارم متوجه شده باشی...

نظر

منم دقیقا همین مشکلو دارم.
          جیلبریک نکردم.
          میخواد سینک کنه ارور میده میگه آیفون disconnectشده در صورتی که گوشی هنوز وصله.
          یا یهو سینک میکنه بعد هنگ میکنه.
          میشه بگین من چیکار کنم؟

نظر

دوشته عزیز ورژن ۷.۰.۴ مخصوص گوشیتون رو دانلود کنید بعد با استفاده از itools یا ibackup از قسمتهایی که میخایید بک اپ بگیرید ...بعدشم ریستور که بلدید دیگه و جیلبریک

نظر

ریستور کنم حل میشه دیگه؟
              ممنون بابت راهنمایی.
              دارم همین کارو میکنم.

نظر

بله دوسته عزیز اگه خدا بخاد حله....غم مخور گوشی سینک نشده سینک مشود دوباره

نظر

سلام وقتي ميخوام برنامه از ايتونز روي گوشي بريزم پيغام اتورايز ميده هم كامپيوتر دي اتورايز كردم با زهم نشد البته دوباره اتورايز كردم لطفا راهنمايي فرماييد

نظر

سلام وقتي ميخوام برنامه از ايتونز روي گوشي بريزم پيغام اتورايز ميده هم كامپيوتر دي اتورايز كردم با زهم نشد البته دوباره اتورايز كردم لطفا راهنمايي فرماييد

نظر

با سلام خودم راه حل رو پيدا كردم ممنون

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید.
                        من نیتونم ایفون رو با ایتونز سینک کنم تا مرحله 5 میره اما بعد خود بهخود ایتونز ایفون رو نمیشناسه و این پیغام رو میده

پیغام خطا

The iPhone Could not be synced
                        because this computer is no longer autorized for
                        Purchased items that are on this iPhone

To authorize this computer for items purchased from the iTunes Store.
                        choose store >authorize This Computer

من قبلا چند بار از itools استفاده کردم برای انتقال عکس ، موزیک ، ویدیو و کتاب
                        الان اپل ایدی درست کردم داخل گوشی sign in شدم
                        ایتونز رو هم اتورایز کردم.
                        دیگه نمیدونم چیکار کنم.
                        با اپل ایدی هم تو ایتونز اپ دانلود کردم هم از اپ استور.

نظر

سلام به همگی
                          عکسهایی رو از برنامه لایتروم بصورت مستقیم روی فولدر معرفی شده به آیتیونز اکسپرت میکردم و از طریق آیتيونز با گوشی سینک... هیچ مشکلی نبود تا اینکه از یه زمان به بعد بدون هیچ اروری عملیات سینک انجام میشه ولی در photos گوشی چیزی وارد نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                          X