اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال و اپدیت از Mountain Lion به Mavericks

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال و اپدیت از Mountain Lion به Mavericks

سلام خدمت دوستان .

اول از همه بنده این نکته رو بگم به مدیران بخش : اگر تاپیک تکراریه شرمنده ! من سرچ کردم و تا ۵ صفحه رفتم ولی چیزی که دنبالش بودم رو پیدا نکردم تا سوالم رو عنوان کنم از این رو به زدن این تاپیک روی اوردم ! اگر این تاپیک قراره توسط یکی از شما عزیزان پاک بشه ممنون میشم لینک درست محلی که من باید این سوال رو بپرسم در اختیارم قرار بدید !

---------------------------------------------------------------------

بنده بتازگی موفق به خرید iMac شدم مدل ME087 و انشااله فردا دستم میرسه ! فقط ۲ چیز بشدت من رو مشغول کرده !

- این مگه سریه جدید iMac نیست ؟ پس چرا سیستم عاملش Mountain Lion هست ؟

- تو سایت اپل زده برنامه ها مثل GARAG BOUND و iPhoto و ..... روی این دستگاه هست !؟ خب ینی من الان این دستگاه رو گرفتم راش انداختم بعد چطور میشه ؟ چطور باید این برنامه هارو من بصورت رایگان داشته باشم ؟ ممنون میشم توضیح بدید !

- من دستگاه رو بگیرم در استور Mavericks رو دانلود کنم و بعد اپدیت کنم ! بعد این سیستم عاملی که دانلود کردم رو چطور میتونم ازش بکاپ بگیرم ؟ میره توی APPLICATION اگه اشتباه نکنم و من نمیتونم از اونجا درش بیارم ! اگه این کار رو انجام بدم فقط به من شرت کات این برنامه رو میده ؟ من باید چطور ازش بک اپ بگیرم ؟ بعد در اخر هنگام REGISTER BY APPLE من باید بزنم رجیستر کنه ؟ مشکلی نیست ؟ اخه ارجیناله درسته ؟

ممنون از وقتی که برای بنده گذاشتید !

١-به دليل اينكه توليد چند وقت پيشه و الان كه ميگيريد اين سيستم عامل روشه
    ولى اگه از اپل استور از اول روش mavericks هست.چون توليد جديده
    اگه اينجا هم بتونى توليد جديد گير بيارى از اول روش mavericks هست(البته فرقى نميكنه)
    ٢-وقتى خريديد بريد مك اپ استور و اونجا برنامه ديگه براى شما پولى نشون نميده و free هست و راحت ميتونيد دانلود كنى
    ٣-به نظر من اون حجم رو از مك اپ استور دانلود نكن چون سخته واقعا!!
    از انجمن دانلود و همون ارجينال هست
    چون اينى كه تو انجمن هست هم از مك اپ استور دان شده
    از اينجا دان كن تا داشته باشيش بعدها
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      اگه اينجا هم بتونى توليد جديد گير بيارى از اول روش mavericks هست(البته فرقى نميكنه)
      ٢-وقتى خريديد بريد مك اپ استور و اونجا برنامه ديگه براى شما پولى نشون نميده و free هست و راحت ميتونيد دانلود كنى
      بسیار سپاسگذارم دوست من . واقعا عالی و ساده گفتید . والا مشکلی که هست اینه که بنده DVD رام ندارم ! برای iMac ! جدیدا نداره باید جدا بخریم !

ای مک هم والا بار جدید هست و تازه دیشب دستشون رسیده بود که امروز من خرید کردم با گارانتی و انشااله فردا میرسه دستم امشب خواب ندارم D: . پس اینطور ! من نتم خوبه میتونم راحت دانلود کنم ! مشکل حجم ندارم ! فقط اینکه من دانلودش کردم میتونم ازش جایی بکاپ بگیرم ؟

جایی کاری چیزی هست که من بتونم سیستم عامل رو روی فلش بریزم !؟ از روی اون نصب کنم از اول ؟ یعنی MAVERICKS رو میگم !

باز هم از وقت و پاسختون سپاسگذارم ....

- - - - - - - - - -

بسیار سپاسگذارم دوست من . واقعا عالی و ساده گفتید . والا مشکلی که هست اینه که بنده DVD رام ندارم ! برای iMac ! جدیدا نداره باید جدا بخریم !

ای مک هم والا بار جدید هست و تازه دیشب دستشون رسیده بود که امروز من خرید کردم با گارانتی و انشااله فردا میرسه دستم امشب خواب ندارم D: . پس اینطور ! من نتم خوبه میتونم راحت دانلود کنم ! مشکل حجم ندارم ! فقط اینکه من دانلودش کردم میتونم ازش جایی بکاپ بگیرم ؟

جایی کاری چیزی هست که من بتونم سیستم عامل رو روی فلش بریزم !؟ از روی اون نصب کنم از اول ؟ یعنی MAVERICKS رو میگم !

نظر

نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

بله میتونید اون سیستم عامل رو نگه دارید
        بله میتونید روی فلش بریزید!!کلا ایجوری نصب میشه مک واسه مک هایی که چه درایو نوری داشته باشن چه نداشته باشن.(البته با dvd هم میشه)
        از این اموزش استفاده کنید و روی فلش بریزد و bootable درست کنید
        http://www.i-phone.ir/forums/thread89573.html
        و سعی کنید همین فلش رو همیشه اینجوری نگه دارید چون به کارتون میاد ! (البته من به خاطر خودتون میگم)
        نصب سیستم عامل هم که دیگه زیاد پیچیده نیست!
        اما بازم بهتون میگم که دانلود از مک اپ استور کمی مشکله حتی با وجود نت خوب
        چون یهو دیدید وسط کار ۳گیگ دانلود کرده بعد حالا یه مشکلی برای نت شما پیش میاد و از شانس بد هم دیگه از ادامه اون ۳گیگ دانلود نمیکنه و دوباره باید از اول دان کنید
        اینی که تو انجمن هست هیچ فرقی با اونی که مک اپ استور هست نداره!
        خود بنده ۴گیگ و ۹۰۰ مگ دانلود کرده بودم که یهو نت قطع شد و شانس منم دیگه از ادامه نرفت!
        اینایی که بهتون گفتم واسه این بود که خودتون اذیت نشین!
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

بله میتونید اون سیستم عامل رو نگه دارید
          بله میتونید روی فلش بریزید!!کلا ایجوری نصب میشه مک واسه مک هایی که چه درایو نوری داشته باشن چه نداشته باشن.(البته با dvd هم میشه)
          از این اموزش استفاده کنید و روی فلش بریزد و bootable درست کنید
          http://www.i-phone.ir/forums/thread89573.html
          و سعی کنید همین فلش رو همیشه اینجوری نگه دارید چون به کارتون میاد ! (البته من به خاطر خودتون میگم)
          نصب سیستم عامل هم که دیگه زیاد پیچیده نیست!
          اما بازم بهتون میگم که دانلود از مک اپ استور کمی مشکله حتی با وجود نت خوب
          چون یهو دیدید وسط کار ۳گیگ دانلود کرده بعد حالا یه مشکلی برای نت شما پیش میاد و از شانس بد هم دیگه از ادامه اون ۳گیگ دانلود نمیکنه و دوباره باید از اول دان کنید
          اینی که تو انجمن هست هیچ فرقی با اونی که مک اپ استور هست نداره!
          خود بنده ۴گیگ و ۹۰۰ مگ دانلود کرده بودم که یهو نت قطع شد و شانس منم دیگه از ادامه نرفت!
          اینایی که بهتون گفتم واسه این بود که خودتون اذیت نشین!

سلام دوست من واقعا سپاسگذارم .. از راهنماییه خوبتون .1 ساعت پیش مک رو گرفتم بازش کردم خودایی خیلی زیباس انشااله قسمت هر اپل بازی که واقعا به اپل علاقه داره بشه که بیگره ! واقعا چیز معرکه ایه ! الان زدم دانلود 2 گیگو 500 رفته ! البته بعد از 1 ساعت دانلود !

انشااله بعد از دانلود میریزم با اون ازمایش روی فلش و میرم تو کار نصب فقط یه سوال ! من مثل قدیم اول هارد خودم رو فرمت کنم کلا بعد این رو نصب کنم ؟

این جمله شما که در جواب بنده گفتید ( بله میتونید اون سیستم عامل رو نگه دارید ) چطور میتونم ازش یه COPY بگیرم ؟ از فولدر APPLICATION من درش میارم بصورت SHORTCUT در میاد ! خود برنامه در نمیاد ! درسته ؟ یا نه همینطوری من بگیرم بکشم و بندازم تو فولدری که میخوام نگهش دارم !؟
          شما که اطلاعات بسیار کامل و خوبی دارید یه نگاه به این سوال بنده هم میندازید واقعا ممنون : http://www.i-phone.ir/forums/thread72017.html .
          ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 07-01-2014, 03:05 PM

نظر

صبر کنید ..
          X