اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست نرم افزار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست نرم افزار

با سلام خدمت دوستان
    می خواستم یه نرم افزار بهم معرفی کنین برای مخفی کردن عکس ها و ویدئو ها از گالری اصلی
    من چند تا نرم افزار از اپ استور دانلود کردم اما هیچکدوم جواب نداد یعنی از توی برنامه هیدن می کردم اما باز میدم که توی گالری میدم اون عکس هست
    برای مثال من نرم افزار vault رو خیلی قبول دارم و قبلا گه گالکسی نوت 2 داشتم خیلی عالی بود
    همون نرم افزار رو رو ایفون نصب کردم از توی برنامه میام عکس رو هیدن می کنه اما می بینم که توی گالری هنوز هست
    لطفا راهنمایی بفرمایید ؟

یه سوال دیگه از دوستایی که با نرم افزار واتس اپ کار می کنم ایا شما می تونین برای بقیه شکلک بفرستین
    اخه من هر چی گشتم پیدا نکردم اما جالبه بقیه که بای من می فرستن من میبینم شکلک ها رو؟؟؟
    ویرایش توسط hasanamini : https://i-phone.ir/forums/member/111899-hasanamini در ساعت 06-01-2014, 12:07 PM

اتفاقا منم دنبال این نرم افزار هستم ولی تو اپل استور پیدا نکردم

نظر

با سلام من هم از همون برنامه vaulat استفاده مكنم يا private pics .فقط وقتي عكسا رو انتقال ميدم داخلش از گالري پاك ميكنم فكرم نمي كنم برنامهاي باشه كه عكسارو از خود گالري hidden كنه براي برنامه whatsapp از قسمت keybord گزينه emoji مي تونيد add كنيد و استفاده كنيد
      بازم اگه برنامه اي باشه دوستان راهنمايي مكنند

نظر

نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
        با سلام من هم از همون برنامه vaulat استفاده مكنم يا private pics .فقط وقتي عكسا رو انتقال ميدم داخلش از گالري پاك ميكنم فكرم نمي كنم برنامهاي باشه كه عكسارو از خود گالري hidden كنه براي برنامه whatsapp از قسمت keybord گزينه emoji مي تونيد add كنيد و استفاده كنيد
        بازم اگه برنامه اي باشه دوستان راهنمايي مكنند
        دوست عزیز ممنون در مورد نرم افزار واتس اپ این چیزی که گفتین توی خود نرم افزار هست یا توی تنظیمات گوشی؟؟
        من هر دو رو نیگا کردم اما همچین گزینه ای نبود؟؟؟
        ممنون میشم دقیق تر توضیح بدین؟

نظر

صبر کنید ..
        X