اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییر فونت آیفون بدون نصب هیچ نرم افزاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغییر فونت آیفون بدون نصب هیچ نرم افزاری

سلام بچه ها اگه از فونت گوشیتون خسته شدین میتونین بدون نصب هر گونه نرم افزاری فونت گوشیتونو عوض کنید این فونت برای فارسی هم خیلی زیبا و جالب هستش
    برای اینکار به winterboard بروید و saurik انتخاب کنید و بیرون بیائید حالا میبینید که فونت گوشیتون عوض شده برای فارسی که خیلی زیبا هستش
    چون این تم تصویر پشت صحنه را هم عوض میکنه اگه کسی خواست که تصاویری که خودش میزاره را داشته باشه فقط کافیه که user wallpaper را تیک بزنه و اونو بالاتر از saurik توی وینتربورد قرار بده تمام:112:

آقا من آخر نفهمیدم برای user wallpaper باید عکسو کجا بزاریم تا بخونتش

نظر

نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
      آقا من آخر نفهمیدم برای user wallpaper باید عکسو کجا بزاریم تا بخونتش
      شما از توی عکسهاتون یه عکس را به عنوان پس زمینه انتخاب کن بعد برو توی وینتربورد و هرتمی که دوست داری را انتخاب کن و بعد تیک user wallpaper را بزن و اونو ببر بالاتر از اون تمی که انتخاب کردی بزار و از وینتر بورد بیا بیرون حالا عکس تمت هرچی که بوده را نشون نمیده و اون عکسی که خودت به صورت معمول روی گوشیت به عنوان پس زمینه گذاشتی را نشون میده

نظر

اقا مناينكاروكردم گوشي رفته تو سيف مود چه جورببيارمش بيرون

نظر

چه طوري reboot كنم ؟
          يه بار خاموش روشنكردم نشد

نظر

تم Saurik خیلی حرفه ایه. به جای Wallpaper یه فایلHTML داره که توش اسکریپتی نوشته که عکسها فید می شن. یعنی یهویی عوض نمی شن. من خواستم کاری کنم تعداد عکسهاش بیشتر بشه هنوز نتونستم. هر وقت بشه فایلش رو می ذارم براتون. اگه دوس دارین عکستون رو به فرمت png ببرید، اسمش رو بذارید plant.png و Rock.png و کپی کنید توی فولدر Private توی فولدر خود تم به جای دوتا عکسش. حواستون باشه اندازه عکسها هم باید همون باشه.

نظر

سلام دوستان وینتربورد 4s من saurik نداره

نظر

سلام ميشه يكم واضح تر بگين اخه من گوشي رو تازه خريدم و نمي دانم كه winterboard كجاست ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Dicer نمایش پست ها
                  سلام ميشه يكم واضح تر بگين اخه من گوشي رو تازه خريدم و نمي دانم كه winterboard كجاست ممنون
                  دوست عزیز این راهنمایی واسه 6 سال پیش هست و روی گوشی های جیلبریک شده امکان نصب این توئیک ( وینتربورد و.... ) رو دارید و در صورتیکه گوشیتون نو هست امکان جیلبریک نیست فعلاً.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Dicer نمایش پست ها
                  دوست عزیز این راهنمایی واسه 6 سال پیش هست و روی گوشی های جیلبریک شده امکان نصب این توئیک ( وینتربورد و.... ) رو دارید و در صورتیکه گوشیتون نو هست امکان جیلبریک نیست فعلاً.

نظر

صبر کنید ..
                  X