اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خرید مک بوک پرو رتینا ۱۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره خرید مک بوک پرو رتینا ۱۳

با سلام
    من قصد خرید مک بوک پرو رتیتا سری جدید رو دارم، (ME864 یا ME865) اما تو بعضی از این سایت ها دیدم که مینالیدن که این سری یک سری مشکلات بر خورده و ممکنه خراب بشه و تو ایرانم که کلا چیزی به اسم گارانتی نداریم متاسفانه... ( البته خراب شدن محصولات اپل با تجربه ای که من خودم از کار با محصولات اپل داشتم، مک بوک ایر ، آیفون و آیپد اصلا جور در نمیاد)...اما برای اطمینان خودم گفتم این تاپیک رو بزنم و از دوستانی که این مدل رو دارن یا اطلاعاتی در مورد این شایعات دارن تقاضای کمک کنم. خواستم ببینم به مشکلی بر خوردید تا حالا یا نه؟ با شناختی که من از اپل دارم معمولا ۹۰٪ مشکلات رو نرم افزاری و با آپدیت firmware یا EFU حل می کنه، آیا این سری جدید مشکلی فراتر از این حرفا داره که همه جا پر شده مشکل دارن...
    ممنون می شم راهنمایی کنید. با تشکر...
    راستی یه سوال دیگه، دوستایی که این مدل و دارن، در مورد قدرت گرافیکیش هم سوال داشتم، چطوریاس؟ بازی نمی خوام کنم اما در حد Autocad یا خیلی سبک 3DMax می تونه ران کنه یا نه....

با سلام و احترام، اگر زیاد حساس هستید می توانید با گارانتی نقش خریداری کنید.
    در مورد گرافیک هم مشکلی برای اجرای برنامه ها و پردازش آنها ندارد و فقط این موضوع را در نظر بگیرید که پردازنده 13 اینچی ها 2 هسته ای می باشد و مدل های 15 اینچ 4 هسته ای هستند.

نظر

865 دارم مشكل واي فاي دراپ داره ، هر يك ساعت يكبار قطع و وصل ميشه . تمامي آپديت ها نصب هستن

نظر

من این مشکل را ندارم

نظر

منم میخوام بخرم میشه بپرسم حدود قیمت چنده ؟ + گارانتی نقش چیه ؟ آیپد و آیفونم گارانتی میکنه ؟؟
          آیا جایی مطمئن برای خرید مک پرو رتینا سراغ دارید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iLeila نمایش پست ها
            منم میخوام بخرم میشه بپرسم حدود قیمت چنده ؟ + گارانتی نقش چیه ؟ آیپد و آیفونم گارانتی میکنه ؟؟
            قیمت : http://www.i-phone.ir/forums/thread56814-40.html

گارانتی نقش یک شرکت گارانتی کننده هست که محصولات اپل رو تحت گارانتی به فروش میرسونه

معرفی جای خاصی در انجمن ممنوع هست. میتونید به دفتر انجمن تو مجتمع پایتخت مراجعه کنید

نظر

نوشته اصلی توسط iLeila نمایش پست ها
              ۸۶۴ (۴ گیگ رم و هارد ‍۱۲۸) رو تا ۴ تومن قیمت دارم و ۸۶۵ ( ۸گیگ رم و ۲۵۶ هارد) رو ۴۸۰۰ گیر آوردم...
              در مورد گارانتی هم ، من خودم تا حالا نقش نداشتم اما تجربه کلی من تو ایران می گه که گارانتی ۱ ریال هم نمی ارزه...مخصوصا برای این محصول که تقریبا امکان تعمیرش اینجا وجود نداره...گارانتی های ایران هم عمرا تعویض نمی کنند پس اگه خدای نکرده اتفاقی افتاد می گردن دنبال یه بهونه که بگن مشمول گارانتی نیست...همه محصولات اپل یک سال از تاریخ خرید گارانتی حود شرکت رو دارن و اگر کسی رو اونور (هر کشوری جز ایران) داشته باشی، می تونی لپتاپ رو بفرستی براش و اون تحویل نمایندگی بده (بدون هیچ فاکتور یا چیزی ، بر اساس شماره سریال اگر یک سال از خرید نگذشته باشه برات تعمیر می کنن) ، خودم مک بوک ایرم رو ۳ سال پیش همینجوری فرستادم کانادا و درستش کردن...البته یادت باشه یک سال از تاریخ خریدی که از خارج اتفاق افتاده، نه تاریخی که تو داری تو ایران می خری...

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط cyb3r نمایش پست ها
              865 دارم مشكل واي فاي دراپ داره ، هر يك ساعت يكبار قطع و وصل ميشه . تمامي آپديت ها نصب هستن
              شما یه SMC ریست انجام بده، اینشالا مشکلت حل می شه...
              http://support.apple.com/kb/ht3964

نظر

منم ميخوام ٨٦٥ بگيرم ممنون ميشم كسي بيشتر راهنمايي كنه.
                راستي تفاوت مكبوك پرو با صفحه رتيناهاي جديد با سري قبلي مكبوكا با صفحه رتينا چيه؟
                (به جز كانفيگ منظورمه، سخت افزاري و قابليت منظورمه)

نظر

نوشته اصلی توسط rafia6432 نمایش پست ها
                  منم ميخوام ٨٦٥ بگيرم ممنون ميشم كسي بيشتر راهنمايي كنه.
                  راستي تفاوت مكبوك پرو با صفحه رتيناهاي جديد با سري قبلي مكبوكا با صفحه رتينا چيه؟
                  (به جز كانفيگ منظورمه، سخت افزاري و قابليت منظورمه)
                  این سری جدید، از نسل جدید سی پی یو های اینتل استفاده کرده (نسل پنجم) و البته گرافیک رو هم بالاتر برده، از IRIS استفاده کرده که معادل گرافیک Intel 5100 هست و از نسل قلبی (اینتل ۴۰۰۰) دو برابر سریع تر هست...هیچ تفاوت دیگه ای توشون نیست، نه از نظر ظاهری و نه از نظر باطنی...

نظر

۸۶۵ با قیمت ۴۸۰۰ بگیر

نظر

من هم ميخوام me864 بخرم از كجا بايد بفهمم كه فروشنده داره آخرين مدل ١٣اينچي پرو(محصول٢٠١٣) رو بهم ميدهممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد در ضمن تو سايت اپل زده مدل core i7 ١٣اينچي هم داره ولي توسايت هاي فارسي مدل core i7نديدم
                      به نظر شما كه قبلا تجربه ي خريدن مك داشتيد خريد از پايتخت بهتره يا بازار موبايل؟؟
                      خيلي ممنون ميشم كمكم كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط mseMSE نمایش پست ها
                        من هم ميخوام me864 بخرم از كجا بايد بفهمم كه فروشنده داره آخرين مدل ١٣اينچي پرو(محصول٢٠١٣) رو بهم ميدهممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد در ضمن تو سايت اپل زده مدل core i7 ١٣اينچي هم داره ولي توسايت هاي فارسي مدل core i7نديدم
                        به نظر شما كه قبلا تجربه ي خريدن مك داشتيد خريد از پايتخت بهتره يا بازار موبايل؟؟
                        خيلي ممنون ميشم كمكم كنيد
                        بعد از انتخاب و خرید مدل انتخابی و چک کردن اطلاعات اریجینال بر روی بدنه کارتن، زمانی که مکینتاش رو اجرا، رجیستر و وارد سیتم عامل شدید به اینترنت متصلش کنید، از طریق منوبار بالا About This Mac رو بزنید:
                        - از تب Overview دکمه System Report
                        - از تب Support روی Specification بزنید تا در مرورگر به سایت اپل هدایت و مشخصات مک بوکتون رو ببینید.
                        - از تب Overview سریال نامبر دستگاه رو کپی و در پیج زیر وارد کنید، که هم مدل دستگاه رو بهتون میده و هم میتنونید چک کنید که این دستگاه برای سرویس گارانتی و پشتیبانی هنوز رجیستر شده یا نه:
                        https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do
                        هیچکدوم از مدلهای جدید رتینا ۱۳ اینچ به صورت پیش فرض i7 نیستند مگر اینکه به صورت انلاین در اپل استور زمان خرید مشخص کنید که کاستومایز و ارتقا داده بشه!
                        منبع خریداری معتبر باشه مهم نیست که در کدوم قسمت تهران باشه، اما بیشتر منابع فروش تجهیزات اپل در پایتخت تخصصی تر هست مثل خود دفتر همین انجمن!

نظر

دوستان من میخواستم 865 رو خریداری کنم فقط یه سوالی برام پیش اومده که جایی رو پیدا نکردم بپرسم. آیا اگه مک بودک رو دائما به برق متصل کنیم و از برق استفاده کنیم برای باتریش مشکلی پیش میاد؟ کارم یه جوریه که دائما تو خونه ام و خیلی کم لپ تاپ رو بیرون استفاده میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط poria_mc نمایش پست ها
                            دوستان من میخواستم 865 رو خریداری کنم فقط یه سوالی برام پیش اومده که جایی رو پیدا نکردم بپرسم. آیا اگه مک بودک رو دائما به برق متصل کنیم و از برق استفاده کنیم برای باتریش مشکلی پیش میاد؟ کارم یه جوریه که دائما تو خونه ام و خیلی کم لپ تاپ رو بیرون استفاده میکنم
                            خیر
                            ولی بهتره هفته ای یک بار بذارید تا از باتری استفاده کنه و دوباره شارژش کنید.

Sent from the Orbit

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                              خیر
                              ولی بهتره هفته ای یک بار بذارید تا از باتری استفاده کنه و دوباره شارژش کنید.

Sent from the Orbit
                              اگه باتری فول باشه خودش جریان برق رو قطع میکنه؟

نظر

صبر کنید ..
                              X