اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در زمینه جیلبریک Iphone 5 ورژن 6.1.4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در زمینه جیلبریک Iphone 5 ورژن 6.1.4

الله

سلام و عرض احترام خدمت دوستان و اساتید .

بنده Iphone5 دارم که موقع خرید ورژن اون 6.1.3 بود و توسط خوده گوشی به ورژن 6.1.4 اپدیت کردم .

درحال حاضر که جیلبریک 6.1.4 مخصوص ویندوز هم اومده قصد انجام جیلبریک دیوایس خودم رو دارم .
    حالا میخواستم بپرسم ، من که با خوده گوشی فریمور رو اپدیت کردم مشکلی در حین جیلبریک بوجود میاد ؟ (چون در ورژن7 باید فریمور 7 دانلود بشه و به صورت دستی اپگرید IOS صورت بگیره درغیر این صورت گوشی خاموش میشه و باید به حالت سیف مد و اینا برده بشه و باقی ماجرا)

نکته ای که باعث شد من سوال بپرسم این بود که من از ورژن 7 خوشم نمیاد و نمیخوام در صورت عدم موفقیت توی جیبلریک با این شرایط ، به ورژن 7 اپگرید کنم .
    این بود که اگه میشه یه راهنمایی بفرمایید چیکارکنم که جیلبریک امنی داشته باشم که مشکلی پیش نیاد

لطفا دوستان و اساتید راهنمایی کنید

الله

دوستان کسی اطلاعی نداره راهنماییم کنه ؟

نظر

شما اگه SHSH گوشی رو داشته باشید میتونید در صورت ناموفق بودن جیل دوباره به همون ورژنی که هستید دانگرید کنید در مورد ios7 لزوما نباید ریستور کرد و اگه این کار انجام بشه بهتره من با اپدیت های OTA جیل کردم و مشکلی نداشت و ریستور هم نکردم در هر صورت دیر یا زود باید به 7 برید چون نرم افزار ها به سرعت دارن با هفت سازگار میشن چه سایدیا چه App Store.

نظر

صبر کنید ..
      X