اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اکتیو کردن گوشی بدون داشتن اطلاعات Activation Lock

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اکتیو کردن گوشی بدون داشتن اطلاعات Activation Lock

من یک آیفون 5 دارم که با Apple ID یک شخص قفل شده و متاسفانه گوشی رو ریستور کردن و حالا گوشی بدون داشتن اطلاعات حساب اون بنده خدا اکتیو نمیشه میخواستم ببینم راهی برای دور زدن این قضیه هست.
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعات و تجربه ای در این مورد داره من رو راهنمایی کنه.

ویرایش توسط ehsanvaniusha : https://i-phone.ir/forums/member/102736-ehsanvaniusha در ساعت 04-01-2014, 12:46 PM

اگه راهی باشه خیلی عالیه من دوتا گوشیام همین شکلی هستن ! بچاره شدم رفته

نظر

نه متاءسفانه هيچ راهي جز خاموش كردن find my iphone قبل ريستور با اپل ايدي و پسورد شخص نيست و تنها راهش اينه كه طرف و پيدا كني

نظر

نوشته اصلی توسط hassaz نمایش پست ها
        ممنون از روحیه دادنتون.

نظر

نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
          نه متاءسفانه هيچ راهي جز خاموش كردن find my iphone قبل ريستور با اپل ايدي و پسورد شخص نيست و تنها راهش اينه كه طرف و پيدا كني
          نوشته اصلی توسط hassaz نمایش پست ها
          یعنی با جیلبریک هم نمیشه چون قبل با رد اسنو وقتی جیلبریک میکردی یه تیک داشت می زدی و گوشی اکتیو می شد.

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanvaniusha نمایش پست ها
            یعنی با جیلبریک هم نمیشه چون قبل با رد اسنو وقتی جیلبریک میکردی یه تیک داشت می زدی و گوشی اکتیو می شد.
            گوشي بالا نمياد كه بخواي جيلبرك كنيد دوست عزيز اصلا اكتيو نميشه

نظر

سلام..خوب همینطور که دوستان میگن بهترین و درست ترین راه وارد کردن اپل آیدی و پسورد هستش ولی یک راه داره که من خودم تست نکردم البته !!

1- وقتی به قسمت وارد کردن اپل آیدی برای اکتیو کردن رسیدید 1 بار دکمه هوم رو فشار بدید و وارد قسمت emergency call بشید

2 - شماره 112 رو بگیرید و درست زمانی که نوار سبز رنگ بالای صفحه دیده شد 2 بار دکمه پاور رو بزنید که تماس قطع بشه و صفحه هم خاموش میشه

3 - حالا 1 بار دکمه هوم رو بزنید و صفحه رو باز کنید ..و حالا شما در بالای صفحه 2 عدد اسم یا شماره باید ببینید ( No Name ) که اگر نبود خودتون باید اضافه کنید ... (علامت + رو لمس کنید و سپس Done رو لمس کنید که اضافه بشه )

4 - حالا 3 بار سریع و پشت سر هم دکمه هوم رو فشار بدبد که voice over فعال بشه ...صدایی شنیده میشه که میگه ( Voice over on ) و یکی از اسامی رو ( No Name ) با 2 بار لمس کردن انتخاب کنید ( پایینی رو انتخاب کنید بهتره )

5 - حالا گزینه Block this caller رو با 2 بار لمس انتخاب کنید و سپس گزینه block Contact رو هم با 3 بار لمس انتخاب کنید ( به صورت سریع و پشت سر هم لمس کنید ) و در صورت باز نشدن صفحه این عمل رو همچنان ادامه بدید تا زمانی که صفحه باز بشه و وارد منوی گوشی بشید

6 - دوباره 3 بار پشت سر هم دکمه هوم رو بزنید که voice over به حالات غیر فعال بره !!

نکته مهم... در این حالت بعد از باز شدن صفحه بیشتر برنامه های گوشی کار نمی کنند و هنوز راه اساسی وجود نداره برای اطمینان دادن.. اما ممنکه با ساختن و وارد کردن اپل آیدی جدید و سپس ریستور و راه اندازی مجدد با اپل آیدی جدید همه چیز درست بشه..یا حتی ممکنه با استفاده از جیلبریک کردن و دستکاری در فایل های سیستمی همه چیز به حالت عادی برگرده !!!

باز هم به میگم همونطور که همه دوستان گفتن درست ترین کار وارد کردن اپل آیدی اولیه و اکتیو کردن با همون هستش !! یا علی.. موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                سلام..خوب همینطور که دوستان میگن بهترین و درست ترین راه وارد کردن اپل آیدی و پسورد هستش ولی یک راه داره که من خودم تست نکردم البته !!

1- وقتی به قسمت وارد کردن اپل آیدی برای اکتیو کردن رسیدید 1 بار دکمه هوم رو فشار بدید و وارد قسمت emergency call بشید

2 - شماره 112 رو بگیرید و درست زمانی که نوار سبز رنگ بالای صفحه دیده شد 2 بار دکمه پاور رو بزنید که تماس قطع بشه و صفحه هم خاموش میشه

3 - حالا 1 بار دکمه هوم رو بزنید و صفحه رو باز کنید ..و حالا شما در بالای صفحه 2 عدد اسم یا شماره باید ببینید ( No Name ) که اگر نبود خودتون باید اضافه کنید ... (علامت + رو لمس کنید و سپس Done رو لمس کنید که اضافه بشه )

4 - حالا 3 بار سریع و پشت سر هم دکمه هوم رو فشار بدبد که voice over فعال بشه ...صدایی شنیده میشه که میگه ( Voice over on ) و یکی از اسامی رو ( No Name ) با 2 بار لمس کردن انتخاب کنید ( پایینی رو انتخاب کنید بهتره )

5 - حالا گزینه Block this caller رو با 2 بار لمس انتخاب کنید و سپس گزینه block Contact رو هم با 3 بار لمس انتخاب کنید ( به صورت سریع و پشت سر هم لمس کنید ) و در صورت باز نشدن صفحه این عمل رو همچنان ادامه بدید تا زمانی که صفحه باز بشه و وارد منوی گوشی بشید

6 - دوباره 3 بار پشت سر هم دکمه هوم رو بزنید که voice over به حالات غیر فعال بره !!

نکته مهم... در این حالت بعد از باز شدن صفحه بیشتر برنامه های گوشی کار نمی کنند و هنوز راه اساسی وجود نداره برای اطمینان دادن.. اما ممنکه با ساختن و وارد کردن اپل آیدی جدید و سپس ریستور و راه اندازی مجدد با اپل آیدی جدید همه چیز درست بشه..یا حتی ممکنه با استفاده از جیلبریک کردن و دستکاری در فایل های سیستمی همه چیز به حالت عادی برگرده !!!

باز هم به میگم همونطور که همه دوستان گفتن درست ترین کار وارد کردن اپل آیدی اولیه و اکتیو کردن با همون هستش !! یا علی.. موفق باشید
                تو مرحله چهارم بعد از زدن سه بار دکمه هوم دوباره به صفحه تماس بر میگرده.

نظر

یعنی voice over روشن نمیشه ؟؟ سه بار سریع و پشت سر هم باید بزنید !! این قاعده کلی هستش و همیشه بعد از ۳ بار زدن دکمه هوم در هر قسمت که باشید باید بره روی voice over !! در غیر این صورت یا شما دارید اشتباه میزنید یا اینکه اپل voice over رو از کار انداخته باشه که احتمالش کمه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوست عزیز فکر کنم حق کاملا با شماست !! احتمالا این voice over در ios 7.0.4 انگار از کار افتاده برای جلوگیری از همین کار !! چشم من الان میگردم ببینم راهی برای بکار انداختن voice over بصورت دیگه ای هستش یا نه !! شرمنده شدم ببخشید !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان گلم ناراحت نشيد ولي اميدوارم راهي واسه دور زدن اين قابليت نباشه ,
                      اين يكي از انقلاب هاي بزرگ امننيت بود
                      ویرایش توسط Mr_hadi : https://i-phone.ir/forums/member/13465-mr_hadi در ساعت 04-01-2014, 05:18 PM

نظر

مشکلی که من دارم اینه که پسورد اپل آیدی خودمو می دونم و باز اکتیو نمی کنه!!!(7.0.4) حتی چی پی ان هم رو روتر ست کردم راحت همه سایت ها باز میشن ولی بازم اکتیو نمی کنه!!! راه حلی وجود نداره؟
                        پشتیبانی اپل هم صحبت کردم میگن یا بیار پیشه خودمون با رسید خرید یا اینکه هیچ راه خلی وجود نداره!!!

نظر

پسورد رو عوض کنید ببینید درست میشه.

Sent from my iPad using Tapatalk
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

تو سایت icloud.com ببین پسورت درسته?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

نظر

پسوردم عوض کردم ولی باز اکتیو نمی کنه

نظر

صبر کنید ..
                              X