اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اکتیو کردن گوشی بدون داشتن اطلاعات Activation Lock

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Polarstern نمایش پست ها
    دوست عزیز برای شما یه پیغام خصوصی فرستادم ببینید مشکلتون با این روش حل میشه یا نه
    سلام می شه به من هم پیغام بدین من هم امتحان کنم

نظر

نوشته اصلی توسط S_A_E_I_D نمایش پست ها
      سلام می شه به من هم پیغام بدین من هم امتحان کنم
      متاسفانه Fake بود!
      دوستان اگه راهکاری دارن ارائه بدن

نظر

سلام به همه دوستان یه راه حلی هم وجود داره در ارومیه فردی هست که میتونه مشکل اکتیو نشدن ایفون 5s رو برطرف کنه به هیچ کس هم روش خودشو نمیده ولی تا جایی که میدونم هزینه اش 500 الی 600 هزار تومن زمانش هم دو الی سه هفته هستش الان گوشیمو بردم پیشش ببینیم چی میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Polarstern نمایش پست ها
          متاسفانه Fake بود!
          دوستان اگه راهکاری دارن ارائه بدن

فعلا بهترين روش تست شده از طريق اموزش داده شده اين سايت http://doulci.net/هستش كه فعلا سرورهاشون كار نميكنه و درحالت off هست كه طبق خبر هايي كه هست ظاهرا امروز و فردا تغييراتي در سرور ها انجام ميشه كه پيشنهاد ميكنم هر چند ساعت يكبار سايت رو چك كنيد
          نوشته اصلی توسط farshid_2003 نمایش پست ها
          سلام به همه دوستان یه راه حلی هم وجود داره در ارومیه فردی هست که میتونه مشکل اکتیو نشدن ایفون 5s رو برطرف کنه به هیچ کس هم روش خودشو نمیده ولی تا جایی که میدونم هزینه اش 500 الی 600 هزار تومن زمانش هم دو الی سه هفته هستش الان گوشیمو بردم پیشش ببینیم چی میشه
          احتمالا اون دوستمون هم به همين طريق ميتونه ديوايس رو اكتيو كنه
          دوستان براي اطلاع از اخرين ip ها بهتره به تاپيك زير مراجعه كنيد
          http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post948770
          موفق باشيد
          ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 14-06-2014, 01:51 PM

نظر

سلام دوستان خسته نباشید به نظر شما اگه یه رام کاستوم روش نصب کنیم حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط niazkh نمایش پست ها
              سلام دوستان خسته نباشید به نظر شما اگه یه رام کاستوم روش نصب کنیم حل میشه
              رام کاستوم چی؟مگه اندرویده؟؟؟
              عزیز اومدی انجمن ایفون نه اندروید
              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

به نظر من اینا یا همون doulci team ملت رو سر کار گذاشتن من خودم تو ماه می 5 تا ایفون رو به همین روش باز کردم ولی الان نزدیک 1.5 ماهه که خبری نشده و فک نکنم که دیگه خبری بشه چون اپل این باگ امنیتی رو پچ کرده و عملا دیگه هم نمیشه استفاده کرد من خودم سورس کامل این روش رو در اختیار دارم و دارم روی بهبود این روش کار میکنم که یه جورایی امیدوار کننده است فقط به تنهایی کارا خیلی کند پیش میره اگه از دوستان کسی علاقمند بود پیام بده که با هم کار کنیم در ضمن خواهشا آشنا به مفاهیم برنامه نویسی و شبکه باشه
                در ضمن احتمال جواب دهی ااین روش بالای 80 درصد می باشد
                با تشکر

نظر

با سلام و خسته نباشید به شما
                  من این کارو کردم ولی مشکل من از جای شروع شد که رمز اپل ایدی من ریست شدش وگوشی من هم Activation Lock شده هیچ کاری نمیتونم بکنم من کد 14 رقمی رو دارم ولی کد 4 رقمی رو ندرم الان هرکاری میکنم نمیتونم بر گردونم اپل ایدیم رو بنظر شما من چه کار باید بکنم؟
                  خواستین همه چی اپل ایدی رو بهتون بدم ببینید

نظر

نوشته اصلی توسط behzad_dangoras نمایش پست ها
                    با سلام و خسته نباشید به شما
                    من این کارو کردم ولی مشکل من از جای شروع شد که رمز اپل ایدی من ریست شدش وگوشی من هم Activation Lock شده هیچ کاری نمیتونم بکنم من کد 14 رقمی رو دارم ولی کد 4 رقمی رو ندرم الان هرکاری میکنم نمیتونم بر گردونم اپل ایدیم رو بنظر شما من چه کار باید بکنم؟
                    خواستین همه چی اپل ایدی رو بهتون بدم ببینید
                    فک نمیکنم کاری بشه کرد من خودم یکی از 5اس هامو با 162 دلار 2روزه باز کردم اگه خواستین لینک سایتو بدم

نظر

نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
                      فک نمیکنم کاری بشه کرد من خودم یکی از 5اس هامو با 162 دلار 2روزه باز کردم اگه خواستین لینک سایتو بدم
                      اگه بدین ممنون میشم خوصوصی میدین؟

نظر

دوستان راه حل هست ولی پوووولیییی اگه اهلشی بگو تا لینک بدم ببیینی سایت معتبره ایرانیه خودم یک بار دستگاه انلاک کردم این یه جور خدمات سایته .....

unlockimei تو گوگل جستجو کنی میاد

دوستانی که از این سایت خرید میکنن نظر بدین تا دیگران ترسی نداشته باشن
                        درخدمتیم
                        ویرایش توسط steveen : https://i-phone.ir/forums/member/153183-steveen در ساعت 23-08-2014, 02:41 PM

نظر

سلام من مشکلم با ابل 5اس همینه بسورت ویوزرو فراموش کردم رستور زدم حالا ابل ایدی قبلشو میخواد که ندارم لطفن اگه راحی هست کمک کنید تشکر kolbeheshgh27@yahoo.com این ایمیلم و شمارم 09395655640

نظر

سلام
                            هنوز راهی برای دور زدن اکتیوشن نیومده!؟!
                            این سایت هایی که با دریافت هزینه این کارو انجام میدن حتما از روشی استفاده میکنن پس باید راهی باشه برای اکتیو کردن باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط MaGNeTiViTe نمایش پست ها
                              سلام
                              هنوز راهی برای دور زدن اکتیوشن نیومده!؟!
                              این سایت هایی که با دریافت هزینه این کارو انجام میدن حتما از روشی استفاده میکنن پس باید راهی باشه برای اکتیو کردن باشه.

خیر هزینه داره و از طریق سریال گ.شی انجام میشه عزیز

نظر

اقا تو مرحله ی 3 هیچی نمیاد فقط صفحه شماره ها میاد با اون شماره ای که گرفتیم

نظر

صبر کنید ..
                                X