اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اکتیو کردن گوشی بدون داشتن اطلاعات Activation Lock

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من وارد منو گوشی شدم اما هیچ کدوم از آیکونا کار نمیکنه

نظر

دوستان من وارد منو گوشى شدم
      راهى وجود داره واسه ست كردن اپل ايدى جديد
      يه راهنمايى

نظر

نوشته اصلی توسط raham نمایش پست ها
        دوستان من وارد منو گوشى شدم
        راهى وجود داره واسه ست كردن اپل ايدى جديد
        يه راهنمايى
        خیر راهی نیست فقط می تونید Home Screen رو ببینید

نظر

اقا این روش جواب یده ولی وفتی به ایتوینز وصل میشی هنوز ارور اکتیو کردن میده.ب نظرتون باید چیکار کرد

نظر

این رو یک ازمایش کنید Bypass iOS 7 Activation Screen iOS 7 Activation Bypass | Delete iCloud Account iPhone 4 4s 5 5s 5c

نظر

داداش این لینک و که دادی باید با پی پل یا یه کارت معتبر خارجی خریداری بشه.کسی نتونسته این فایلئ دان کنه که راحت ازش استفاده بشه

نظر

سلام یه سوال من یه گوشی ایفون 5 دارم برای خالم بوده که برای من اورده من میخوام اکتیو کنم نمیشه این گوشی دسته خالم بوده در امریکا داده به من ولی هر کاری میکنم نمیشه اکتیو. حالا سوال من اینه بهش بگم درصفحه شخصی در icloud گزینه find my iphone رو خاموش کنه من میتونم اینجا اکتیو کنم؟

نظر

بله دوستانی که مشکل دارن به من بگن

نظر

نوشته اصلی توسط jasper7 نمایش پست ها
                    اقا این روش جواب یده ولی وفتی به ایتوینز وصل میشی هنوز ارور اکتیو کردن میده.ب نظرتون باید چیکار کرد
                    اینم ببیند شاید فرجی شد http://www.grafischbedrijf.com/how-t...ivation-ios-7/

نظر

با سلام

عزیز جان هیچ کدوم از این لینک ها جواب نمیده. خواهشاً یه راه حل دیگه معرفی کنید

نظر

سپاس

من هم زیاد پیگیر شدم فعلا تنها راه تعویض آی ای بیس بانده ولی از همکاران شنیدم که اپل استو اپل آی دی رسمی میده که اونم هزینه بره و بالطبع که در ایران نمیشه و باید از همکارانی که دسترسی دارن راهنمایی گرفت.

نظر

سلام

من امروز پیگیر شدم
                          با ارسال سریال گوشی این مشکل برطرف میشه ولی هزینه بره.

نظر

سلام دوستان فقط بگید چطوری باید وارد منو بشیم کسی میدونه؟

نظر

من تو یه انجمن دیگه دیدم که با دریافت 630 تومن گوشی رو اکتیو می کنن. خودم هم یه آیفون5 دارمک ه اینجوریه توی اون انجمن گفته مطمئن هستش و از خارج کشور کارش انجام میشه.
                              من خودم بهش پول ندادم ولی طرف مدیر کل انجمن هست و انجمنش هم مطمئنه. اگر مدیران اجازه بدن لینکش رو می تونم اینجا بزارم ولی میگم خودم هنوز اقدام نکردم ولی به احتمال زیاد این کار رو می کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
                                من تو یه انجمن دیگه دیدم که با دریافت 630 تومن گوشی رو اکتیو می کنن. خودم هم یه آیفون5 دارمک ه اینجوریه توی اون انجمن گفته مطمئن هستش و از خارج کشور کارش انجام میشه.
                                من خودم بهش پول ندادم ولی طرف مدیر کل انجمن هست و انجمنش هم مطمئنه. اگر مدیران اجازه بدن لینکش رو می تونم اینجا بزارم ولی میگم خودم هنوز اقدام نکردم ولی به احتمال زیاد این کار رو می کنم.
                                یک ریال پول ندید چون که بدونه پول میشه این مشکلو حل کرد چند روز پیش یک گروه هکر المانی تونستن روشی برای دور زدن اکلادو پیدا کنن فقط کافیه فایل هاست رو تغییر بدید به یه ای پی که این گروه اعلام میکنن ولی فعلا ای پی افلاینه و باید از تویتر گروه زمانه ارایه ای پی رو مطلع بشین و هر روزی که ای پی رو اعلام میکنن فقط به مدت ۵ دقیقه انلاینه تا الان بیش از ۱۶ هزار نفر تونستن انلاک کنن فقط کافیه به سایت www.doulci.net مراجعه کنین

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X