اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اکتیو کردن گوشی بدون داشتن اطلاعات Activation Lock

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط darknight_dbx نمایش پست ها
    پسوردم عوض کردم ولی باز اکتیو نمی کنه
    سلام دوست عزیز !! شما مطمئنی که این همون اپل آیدی هستش که گوشی باید باهاش اکتیو بشه ؟؟ یعنی این همون اپل آیدی اولیه هستش ؟؟ 2 حالت داره..1 اینکه این اون اپل آیدی مورد نظر نیست 2 اینکه مشکل از اینترنت هستش !!

یک سوال کوچیک هم دارم از شما .. مدل روتر شما چیه ؟؟ چجوری چیز پی ان توش کانفیگ کردید ؟؟ یا حداقل اینکه چه نوع چیز شکنی رو روی روتر کانفیگ کردید ؟؟ اگر امکان داره پیغام خصوصی بدید !! چاکریم

نظر

نوشته اصلی توسط darknight_dbx نمایش پست ها
      پسوردم عوض کردم ولی باز اکتیو نمی کنه
      شاید این گوشی با این اپل ایدی اکتیو نشده
      شما قبلا این گوشیرو با اپل آیدیه دیگه ای اکتیو کردید؟

نظر

من ۳ تا گوشی اینطوری دارم که متاسفانه کاریرش داده با اپل آیدی یکی دیگه برنامه ریختن حالا که اومده ورژن ۷ دیگه اکتیو نمیشه و یوزر پس قبلی رو میخواد. باید بگم دیگه نمیشه کاریش کرد و تا شخص اصلی از تو سایت آیکلود این گوشی ها رو از لیست خودش خارج نکنه یا اپل آیدی شخص قبلی وارد نشه همینطور خواهد ماند و بهترین کار اینه که اوراق بشه.

نظر

گوشی شما ۱۰۰۰۰۰۰٪ با اپل ایدی دیگری که حرف اولش مشابه حرف اول اپل ایدی شماست اکتیو شده!
          به اپن شخص مراجعه کنید ...

نظر

اره دیگه ختم کلام یه ایفون 5 اس گلد با یه ایفون 4 اس رفت به باد بدبخت شدیم رفت

یعنی من به این تیم کوک چی بگم که مراعات حال مارو نمیکنه هاااا!!

نظر

نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
              دوستان گلم ناراحت نشيد ولي اميدوارم راهي واسه دور زدن اين قابليت نباشه ,
              اين يكي از انقلاب هاي بزرگ امننيت بود
              با این که یه گوشی گرفتم و این مشکل و داره ولی با حرف شما موافقم
              ازونورم کاش اپل یه راهی میزاشت مثلا واسه امثال ماها که imei هه یه گوشی رو بفرستیم به اپل اونا هم یه ایمیل بزنن به اون ایمیل اپل آی دی شخص مورد نظر و اون خودش گوشیو از لیستش خارج میکرد، البته واسه گوشیایی که دزدی نیستن، چون واقعا بیشتر گوشیا به نظر من دزدی نیستن و اپل آی دی اتفاقی روشون مونده...

نظر

نوشته اصلی توسط hadi_723 نمایش پست ها
                با این که یه گوشی گرفتم و این مشکل و داره ولی با حرف شما موافقم
                ازونورم کاش اپل یه راهی میزاشت مثلا واسه امثال ماها که imei هه یه گوشی رو بفرستیم به اپل اونا هم یه ایمیل بزنن به اون ایمیل اپل آی دی شخص مورد نظر و اون خودش گوشیو از لیستش خارج میکرد، البته واسه گوشیایی که دزدی نیستن، چون واقعا بیشتر گوشیا به نظر من دزدی نیستن و اپل آی دی اتفاقی روشون مونده...
                سلام..خوب دوست عزیز مسلمه که برای این هم راه گذاشته اپل !! منتها یک عده هستن که فرق بین **** و **** رو نمی دونن ولی میرن دور یک سری جاها حلقه انسانی تشکیل میدن باعث میشن تحریم بوجود بیاد و اپل هم مثل خیلی از برند های دیگه بی خیال نمایندگی رسمی توی یک Fake Location مثل اینجایی که ما بیچاره ها الان هستیم بشه !! و لا غیر !!

نظر

اصلاً مگر فروش اپل در ایران چندتاست که بخواهد به ما فکر هم بکند. اونها هنوز صفحه کلید فارسی رو فعال نکردند چه برسه به چیزهای دیگه.

نظر

نوشته اصلی توسط mihan نمایش پست ها
                    اصلاً مگر فروش اپل در ایران چندتاست که بخواهد به ما فکر هم بکند. اونها هنوز صفحه کلید فارسی رو فعال نکردند چه برسه به چیزهای دیگه.
                    آخه فقط ما مشکل نداریم که این حرفو میزنم، یه سرچ فقط تو یوتیوب بزنید ببینید چقد فیلم فقط در مورد همین اکتیو کردن تو ios 7 میاد واسه کسایی که اپل آی دیو ندارن

نظر

نوشته اصلی توسط hadi_723 نمایش پست ها
                      آخه فقط ما مشکل نداریم که این حرفو میزنم، یه سرچ فقط تو یوتیوب بزنید ببینید چقد فیلم فقط در مورد همین اکتیو کردن تو ios 7 میاد واسه کسایی که اپل آی دیو ندارن
                      خوب درسته که بقیه هم این مشکل رو دارند ولی اگه دقت کرده باشید خودشون هم در تعدادی کامنت جواب بقیه رو دادند که راه حل درستش چیه !! حرف شما کاملا درسته ولی اونجا هم افرادی هستند که ترجیح میدن به جای مراجعه یا پرداخت هزینه تماس با نمایندگی رسمی اپل از همین روش های دور زدن غیر قانونی استفاده کنند !! مثلا در کشور مجارستان نمایندگی رسمی اپل که به این جور مسایل رسیدگی میکنه فقط در شهر بوداپست وجود داره یا حتی خود امریکا در شهرهای کوچیک یارو مجبوره برای رسیدن به یک نمایندگی رسمی کلی راه بره و یا اصلا یارو سنش قانونی نشده که قرار باشه مراجعه کنه و کارش رو انجام بدن !! در نتیجه اون سری کامنت ها و صحبت ها پیرامون این مشکل اکثرا بوسیله این اشخاص نوشته میشه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان من گوشی خریدم اما این قابلیتش روشنه میخوام ایکلود طرف رو پاک کنم نمیشه رو ورژن 7.0.4 هستش ایا راهی دارم که جیلبریک بتونه کارشو انجام بده وحذفش کنه

نظر

نه دوست عزيز حتماً بايد پسورد اون طرف باشه واگر ريستور كنيد ديگه اكتيو نميشه تا اپل ايدي و پس اون طرف و مزني اگه بهش دسترسي داري حتماً ازش بخواه خاموش كنه

نظر

سلام دوستان من يه ايفون 5 دارم كه مشكل ايكلود داره ميكه واسه اكتيو شدن ابل ايدي تو بزن

نظر

سلام دوستان من يه ايفون 5 دارم كه مشكل ايكلود داره ميكه واسه اكتيو شدن ابل ايدي وارد كن
                              ویرایش توسط سوسانو : https://i-phone.ir/forums/member/155076-سوسانو در ساعت 19-02-2014, 11:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط سوسانو نمایش پست ها
                                سلام دوستان من يه ايفون 5 دارم كه مشكل ايكلود داره ميكه واسه اكتيو شدن ابل ايدي وارد كن
                                هیچ راهی جز اینکه اپل ایدی و پسورد رو وارد کنی
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X