اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اکتیو کردن گوشی بدون داشتن اطلاعات Activation Lock

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط roozisat نمایش پست ها
    دوستان عزيز مشكل من اينه كه حتي اپل ايدي و پسوردش رو هم دارم باز ميگه اين دستگاه با اين ايدي باز نميشه!
    مطمینید ایدی ماله همین دستگاهه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط roozisat نمایش پست ها
      دوستان عزيز مشكل من اينه كه حتي اپل ايدي و پسوردش رو هم دارم باز ميگه اين دستگاه با اين ايدي باز نميشه!
      مطمئن باشید که اپل آیدی دستگاه اونی نیست که شما دارید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        مطمئن باشید که اپل آیدی دستگاه اونی نیست که شما دارید.
        ممنون آقاي كريمي از پاسختون. گوشي مال دوستمه منم همينو بهش گفتم ولي گويا مطمينه. اول اينكه پسورد ايدي رو گم كرده بود پسوردش رو ريست كردم. ضمنا فكر كردم شايد سوالات امنيتي كمكون كنه كه اونم نداره و وقتي ميخوام ريست كنم اس ام اس نمي فرسته يا پيام ميده
        we dont have sufficent information to reset your security question.
        راستي يه عكس هم واسم فرستاد كه نشون ميده اپل ايدي رو توي يه گوشي ديگه وارد كرده و تصوير گوشي هايي كه قبلا اين اپل ايدي روشون بوده رو زده. جالب اينجاست كه يكي از اون گوشي ها همين گوشيه كه من روش كار ميكنم. پس ميشه گفت اين ايدي قبلا رو همين گوشي بوده. توي سايت icloud.com هم وقتي زدمش عكس گوشي رو نشون ميده. البته خودم حذفش كردم گفتم شايد درست شه. ميشه گفت 100% اين ايدي قبلا رو اين گوشي بوده ولي نميشه با اطمينان گفت با همين قفل شده.درسته؟ آيا ممكنه بعد از ريست پسورد بنا به هر دليلي اپل اجازه ورود نده يا مثلا قبلش بخواد يه جوري فعالش كني تا مطمئن شه؟ وقتي پيام بالا رو ديدم شك كردم نكنه اپل جوري كه خودش گفته اطلاع كافي از اين ايدي نداشته باشه؟! ممكنه بخاطر تحريم اپل باشه؟ اگه مايل باشيد ايدي و پسورد رو بهتون بدم خودتون ببينيد نميشه security questions رو ريست كرد. البته يكي دو روزه پيام بالا رو نميده و

Answer one of the questions you chose when you created your Apple ID رو ميخواد.
        ویرایش توسط roozisat : https://i-phone.ir/forums/member/224776-roozisat در ساعت 27-08-2018, 10:52 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidthr نمایش پست ها
          مطمینید ایدی ماله همین دستگاهه؟
          بله دوست عزيز واسه آقاي كريمي هم توضيح دادم.
          ميشه گفت 100% اين ايدي قبلا رو اين گوشي بوده ولي نميشه با اطمينان گفت با همين قفل شده.
          ویرایش توسط roozisat : https://i-phone.ir/forums/member/224776-roozisat در ساعت 27-08-2018, 10:56 AM

نظر

• حذف قفل ایکلود

نوشته اصلی توسط hassaz نمایش پست ها
            اگه راهی باشه خیلی عالیه من دوتا گوشیام همین شکلی هستن ! بچاره شدم رفته
            سلام
            حذف قفل ایکلود و بازیابی اپل ایدی های کارتی کلیه دامنه ها
            09121465675
            24 ساعت شبانه روز با ارسال سریال نامبر در واتس اپ

نظر

صبر کنید ..
            X