اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خريد مك بوك پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Fouad-PES نمایش پست ها
    من هر چی فکر میکنم میبینم که سری me رتینا 4 ماه پیش معرفی شدن. بعد از اون هم چیز جدیدی نیومد!
    حالا 13a و 13b از کجا اومد نمیدونم
    دي جي كالا اينا رو معرفي كرده و گفته به زودي مياردشون واسه فروش

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

Digikala رو ول کن
      تو سایت اپل آخرین سری ها me هستند

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
        دي جي كالا اينا رو معرفي كرده و گفته به زودي مياردشون واسه فروش

این سری مال اواخر 2012 هست. الان یک ساله زده به زودی. از این مدل خیلی کم به ایران وارد شد. چون علاوه بر مشتری کمشون، قیمت دلار هم اون موقع سرسام آورتر بود!

نظر

سلام :دی
          تا بودجه حدود 4 تومن برای برنامه نویسی و وبگردی و فیلم ( کار های معمولی ) چی پیشنهاد میدین ؟ من خودم 846 و مد نظر دارم . ( ایر نباشه ترجیها :دی )

نظر

چرا کسی جواب نمیده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط volta22 نمایش پست ها
              سلام :دی
              تا بودجه حدود 4 تومن برای برنامه نویسی و وبگردی و فیلم ( کار های معمولی ) چی پیشنهاد میدین ؟ من خودم 846 و مد نظر دارم . ( ایر نباشه ترجیها :دی )
              چرا 846 نميخوايد؟!

نظر

نوشته اصلی توسط amir.name نمایش پست ها
                خب در کل حرف های شما درست ولی من نیمدونم یا اشتباه فهمیدم شما زیاد مودبانه صحبت نکردین شما خوب شما همه فن حریف
                رفیق من نگفتم با او اس مک اشنا نیستم گفتم به مدلاش اشنا نیستم که اونم خدارو شکر یه پرس و جو حل شد
                من باهاش انگیری بردز میریزم وایبرم میریزم شاید در روز 10 بار یا بیشتر این کارو بکنم پس برام روونی سیستم عاملم مهمه که اذیتم نکنه
                بعد برای من کیفیت ساخت خیلی مهم هست جایی که من کار میکنم کارمون بیشتر تیم وورک هست ار تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری پی سی و لب تاب چه مکش چه غیر مکش و موبایل چه ایفون چه غیر ایفون انجام میدیم فقط اب حوض نمیگیریم
                اینارو گفتم چون من اسوس ان 500 دیدم که بعد از 2 هفته خرید مشکل جی پی یو پیدا کرد که راهنمایی شد گارانتی
                تینک پد لنوو اومد بعد از 2 ماه خرید که اونم فرستادیم گارانتی لب تاپ دل و اچ پی و کامپک و سونی که تا دلتون بخواد ولی تو این 2 سال که این جا کار کردم خدا وکیلی شاید از هر 50 تا لب تاب یکی مک بود و اونم مشکل هارد بود اکثر وقتا
                پس به طور تجربی شاهد بودم که کیفیت ساخت رو دست اپل نیست
                بعد در اخر اون ((ما)) که تو جمله هاتون میگفتین منو اذیت کرد میدونی چرا دوست گل چون ما ایرانیا کلا عادت داریم وقتی دست همه ایفون 5 اس میبینیم میگیم بابا ایفون که خز شد در صورتی که استفاده ار تکنولوژی اونم اکثر مردم نشان دهنده سطح تفکر مردم یه کشور پس شما هم جهان سومی هستین مثل من و باید خوشحال میشدین که یک نفر مثل بنده به جمع ((ما)) بپیونده
                بعد من از شما مدل های مک خواستم بهم معرفی کنیین نه یک مارک یا برند دیگه
                خوشحال میشم سوال منم جواب بدین که شما از وقتی به دنیا اومدی او اس مک رو همه مختصاتش رو میشناختی ؟
                باز هم از لطف شما و تمام دوستان ممنونم
                من با کمک دوستان انجمن 865 خریداری کردم و کاملا از خریدم راضی بودم و کلی انگری بردز و وایبر نصب کردم
                اول من نمیخواستم شما فکر کنید من حرف بی ادبی زدم!!!!!
                من رک حرفمو میزنم
                و عرض کردم نسبت به هزینه شما و کارهایی که انجام میدی نیاز نیست مک بخری !!!
                من ادعا نکردم از بدو تولد اشنا بودم با مک ولی ادعا میکنم جزو اولین کسایی بودم که مک رو توی ایران به چشم دیدن
                بعدش همه ایرانی ها عادت دارن واسه خرید یه کارت شارژ ۲ هزارتومنی سوار ماشین بشن ۳۰۰۰ تومن بنزین بسوزونن!!
                من با توجه به کاری که شما میکنی یه سری واقعیت رو بهت گفتم نه قصد داشتم شما رو منصرف کنم نه تایید حرف خودمو زدم!!!!!!
                حالا شاید یکی بخواد بره واسه نصب کردن برنامه وایبر و وی چت انگری بردز ۸ میلیون بده ۲۹۴! بره بخره
                شما اینجا سوالت رو میکنی تا من نظرمو بگم نه تاییدت کنم بگم بله برو فلان مدل رو بخر قیمت ۸ میلیون بذار جلوت بازش بکن هم فک مشتری هاتو بزن!!!! من نظرمو میگم
                اینم یادت باشه ایرانی ها چشم و هم چشمی زیاد دارن ،من مک های خودمو از اپل استور دالاس خریدم و میدونم توی امریکا که کسی که حتی کاری مثل شما داره دور مک نمیره!! با توجه ب این که مک توی امریکا ساپورت خوبی داره
                توی امریکا من به شخصه گوشی سامسونگ بیشتر دیدم تا ایفون!!!!!!!
                بله کیفیت ساخت مهمه و اپل بهترین هست ولی اگه شما توی تعمیرات باشی که من از سال ۸۳ تا حالا شرکت کامپیوتری با چند شعبه داشتم و دارم باید بدونی که اگه مک خراب بشه خدای نکرده باید کلی هزینه کنی !یه قلمش رو بگم پنل رتینا دونه ای یک میلیون و هشتصد
                و اگه من درباره خرابی های مک که دیدم واست بگم مطمئنم تعجب خواهی کرد
                در مورد مدل های مک هم من نباید به تو عدد و شماره بدم خودت میتونی توی این فروشگاه های اینترنتی سر بزنی میبینی مدل های نو محدودی وجود داره
                کی بخیل هست شما برو ۲۹۴ بگیر انگری بردز و نینجا فروت نصب کن وایبر یادت نره
                به جای این سوال باید میپرسیدی:
                من چی بخرم فک مشتریام بیوفته ؟ایفون خز شده ایپد هم امتحان کردم جواب نداده میخوام مک بخرم چی بخرم؟
                قصد من از جوابم به شما دادن اطلاعات بهت بود فقط
                چون حرفات یه مقدار زیاد بی ادبی بود اینجور جوابت دادم

نظر

۲۹۴ اژدهای تکنولوژی ۲۰۱۴

نظر

نوشته اصلی توسط p_ex300 نمایش پست ها
                    منم این سری رو پیدا نکردم. تو استور اپل که رفتم سری های me رو میزمه. ولی سری های me هارد و رمشون onboard هستن و کم. می ترسم مشکلی پیش بیا مثلا برای رم که نمیشه عوض کرد.
                    ترجیح میدادم که دیگه اظهار نظر نکنم.... چون ما ایرانیها عموما نصیحت پذیرنیستیم... اگه هم کسی چیزی میگه ،،،، احتمالا فکر میکنیم که اپل مال پدرشه،یه چوب میگیریم دنبالش میکنیم

رتینا ها که همه چیزشون onboard هست، و به نظر من این یک نقطه ضعف بزرگ براشون محسوب میشه، البته میشه هاردو عوض کرد ولی به اندازه نصف مک هزینه میبره
                    me ها اخرین مدل های مک بوک هستن و هنوز مدل جدید خبری ازشون نیست،،عموما early,mid,late برای مک بوک ها هست ، که ۲۰۱۴ هنوز خبری نیست
                    ما هم تا حالا ۳ تا مک بوک عوض کردیم:۳۷۳،،،،۷۲۳،،،۲۹۴
                    نظر خودم اینه که ۷۲۳ رو کاستومایز کنی خیلی عالیه
                    ولی خب ما کرم مک داریم.... ۲۹۴ غول بی شاخ ودمیه
                    اگر کا خاصی نخواییم انجام بدیم:مثلا ادیت فیلم حرفه ایی: از ۲۰۱۰ همه مک ها خوبن
                    توی خرید محصولات اپل اواین ایتم پوله
                    بقیه چیزا دیگه بستگی به خود طرف داره

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
                      ترجیح میدادم که دیگه اظهار نظر نکنم.... چون ما ایرانیها عموما نصیحت پذیرنیستیم... اگه هم کسی چیزی میگه ،،،، احتمالا فکر میکنیم که اپل مال پدرشه،یه چوب میگیریم دنبالش میکنیم

رتینا ها که همه چیزشون onboard هست، و به نظر من این یک نقطه ضعف بزرگ براشون محسوب میشه، البته میشه هاردو عوض کرد ولی به اندازه نصف مک هزینه میبره
                      me ها اخرین مدل های مک بوک هستن و هنوز مدل جدید خبری ازشون نیست،،عموما early,mid,late برای مک بوک ها هست ، که ۲۰۱۴ هنوز خبری نیست
                      ما هم تا حالا ۳ تا مک بوک عوض کردیم:۳۷۳،،،،۷۲۳،،،۲۹۴
                      نظر خودم اینه که ۷۲۳ رو کاستومایز کنی خیلی عالیه
                      ولی خب ما کرم مک داریم.... ۲۹۴ غول بی شاخ ودمیه
                      اگر کا خاصی نخواییم انجام بدیم:مثلا ادیت فیلم حرفه ایی: از ۲۰۱۰ همه مک ها خوبن
                      توی خرید محصولات اپل اواین ایتم پوله
                      بقیه چیزا دیگه بستگی به خود طرف داره
                      ممنون دوست عزيز. معمولا مدل هاي سال جديد چه موقع عرضه ميشن. يه سوال ديگه اينكه منظورتون از onboard چيه و چه عيبي داره؟

نظر

نمیشه دقیقا گفت که کی؟ ولی تقریبا یه بار قبل عید ما ... یه بارم تابستون . یه بارم پاییز البته تقریبیه و تا حالا تقریبا اینجوری بوده البته یه سالهایی mide اصلا نداشته
                        منظور از onboard: یعنی هاردو رم روی خود مادربرد اصلی هستن و مثل مدلهای قدیمی نیستن که مثلا شما رم رو خیلی راحت بتونین تعویض کنید
                        البته هارد رو میشه توی رتیناها عوض کرد ولی بسیار گرون در میاد که اصلا بهش فکر نکنیم بهتره
                        این از دیدگاه من وخیلی های دیگه ضعف بزرگی محسوب میشه:::::: مثلا اگه تو یه سیستم قدیمی هارد بسوزه . شما به راحتی یه هارد میخری و جایگزین میکنی ولی توی جدیدا فقط هاردو میشه با یه قیمت سرسام اوری تعویض مرد بقیش
                        با مادربرد هستن که تقریبا خدا بیامرزه

نظر

امروز مک بوک پروی me864 من رسید. خیلی عالیه... مخصوصا صفحه رتینا که فوق العادست
                          تنها ترس من اینه که یه موقع هارد ۱۲۸ گیگ برام کم باشه...
                          ویرایش توسط Fouad-PES : https://i-phone.ir/forums/member/12030-fouad-pes در ساعت 05-02-2014, 05:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط p_ex300 نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            من می خوام تا حدود 4 تومان برای مک هزینه کنم
                            اگه میشه راهنمایی کنید
                            چیزایی که خودم مد نظر دارم :
                            1.macbook pro me864
                            2.macbook air 761
                            3. macbook pro md 212 retina
                            4. macbook pro md102

لطفا با ذکر علت راهنمایی کنید
                            در ضمن اگر جای مطمئنی رو میشناسید که قیمت و وسایل اصلی رو ارائه بدن معرفی کنید
                            ممنون
                            کار خاصی هم نمیکنم کارهای عادی
                            آیا مدل های جدیدی هم ارائه شده یا نه ؟
                            طبق بررسی های خودم در سایت اپل سری me جدیدترین هست

کسه دیگه ای نیست راهنمایی بکنه ؟

نظر

من قبل معرفی سری جدید خریدم me664 با دوتا کارت گرافیک بسیار راضی هستم و عالیست سری me حرف نداره پیشنهاد من سری me هست ( صدرصد تاکید می کنم رتینا رو از دست ندید )

نظر

صبر کنید ..
                              X