اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خريد مك بوك پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مشاوره خريد مك بوك پرو

اين ssd هاي 256 گيگي چقدرش مفيد قابل دسترس هست؟
    با كم كردن جايي كه سيستم عامل مي گيره و ...

Sent from my iPad using Tapatalk
    ویرایش توسط mohamad.shahbaz : https://i-phone.ir/forums/member/49605-mohamad-shahbaz در ساعت 14-01-2014, 08:54 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad.shahbaz نمایش پست ها
      اين ssd هاي 256 گيگي چقدرش مفيد قابل دسترس هست؟
      با كم كردن جايي كه سيستم عامل مي گيره و ...

245 gig

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مشاوره خريد مك بوك پرو

نوشته اصلی توسط dontsee نمایش پست ها
        245 gig

يعني وقتي كه سيستم عامل و نرم افزار هاي پايه خود اپل مثلاً iwork روش نسب هستن ؟

ویرایش توسط mohamad.shahbaz : https://i-phone.ir/forums/member/49605-mohamad-shahbaz در ساعت 14-01-2014, 01:58 PM

نظر

دوستان يه سوال خيلي مهم كه وجود داره اينه كه md101 نسبت به mc723 كه من دو سال پيش خريدم ١٣ اينچي corei7 با cpu 2.7 خيلي ضعيف تره؟ چون من نميخوام يه چيزي ضعيف تر از اون داشته باشم. من از اون خيلي راضي بودم و هيچ وقت به كندي سرعت برخورد نكردم

نظر

با عرض پوزش از استارتر تاپیک
            من تاحالا لب تاب مک بوک نداشتم و اطلاعات خیلی کمی درمورد تفاوت مدل ها دارم (این اعداد و مدلا گیجم میکنه ولی در کل نسبت به سخت افزار ها اشنایی دارم) یعنی یه سایت میخوام به من معرفی کنید که تفاوت mac book pro 101 و 102 رو کامل توضیح داده باشه به همراه سال ساخت
            من کار دیوایس اپل انجام میدم و احتیاج به لب تابی دارم که وقتی 3 تا دیوایس هم زمان به لب تاب میزنم هنگ نکنه
            حالا با توجه به این نکته قاعدتا من احتیاج به گرافیک بالا یا داشتن لب تاب با 2 تا گرافیک ندارم
            نهایت کاری که کنم با لب تاب برنامه نصب کنم و سرعت لب تاب نیاد پایین و برنامه نویسی و طراحی سایت
            با این نکات چه مکی رو به من معرفی میکنید که هم سال ساخت 2013 باشه و با توجه به نکات بالا به مشکل بر نخورم
            ممنون
            ویرایش توسط amir.name : https://i-phone.ir/forums/member/143427-amir-name در ساعت 27-01-2014, 10:38 AM

نظر

دوستان لطفا یه راهنمایی بکنید ممنونتون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط amir.name نمایش پست ها
                با عرض پوزش از استارتر تاپیک
                من تاحالا لب تاب مک بوک نداشتم و اطلاعات خیلی کمی درمورد تفاوت مدل ها دارم (این اعداد و مدلا گیجم میکنه ولی در کل نسبت به سخت افزار ها اشنایی دارم) یعنی یه سایت میخوام به من معرفی کنید که تفاوت mac book pro 101 و 102 رو کامل توضیح داده باشه به همراه سال ساخت
                من کار دیوایس اپل انجام میدم و احتیاج به لب تابی دارم که وقتی 3 تا دیوایس هم زمان به لب تاب میزنم هنگ نکنه
                حالا با توجه به این نکته قاعدتا من احتیاج به گرافیک بالا یا داشتن لب تاب با 2 تا گرافیک ندارم
                نهایت کاری که کنم با لب تاب برنامه نصب کنم و سرعت لب تاب نیاد پایین و برنامه نویسی و طراحی سایت
                با این نکات چه مکی رو به من معرفی میکنید که هم سال ساخت 2013 باشه و با توجه به نکات بالا به مشکل بر نخورم
                ممنون
                101 و 102 هر دو 2013 هستن. البته خط تولید 102 متوقف شده. 101 آخرین مدل مک بوک پرو هست که سی رام داره، کابل شبکه بهش وصل میشه، هارد معمولی داره و صفحه نمایشش رتینا نیست. توی سایت دیجی کالا به راحتی میتونید اینا رو با هم مقایسه کنید

نظر

مدل me865 به شدت پیشنهاد میشود , ولاغیر.

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                    مدل me865 به شدت پیشنهاد میشود , ولاغیر.
                    مدل هاي جديد 13a و 13b كه جديدترن. اما خب هنوز نيومده ايران

نظر

دوستان گرامی از اول تاپیک خوندم خیلی خوب بود
                      اما من ۲ تا سوال میپرسم از دوستان
                      اول کسی که با اپل اشنا باشه دیگه راحت میتونه سر بزنه به سایت اپل به راحتی میبینه که همه ی مک بوک ها به غیر از md101 سی دی رام داره و بقیه همگی بدون رام و رتینا هستن!!!!!!! البته همشون کاستومایز میشن
                      خوب حالا شاید یکی بخواد بره مدل ۲ سال پیش رو بخره البته به خودش ربط داره
                      دوستانی که میخوان مک بخرن بهتره اول جیبشون رو نگاه کنن بعد حتی الامکان جدیدترین مدل رو بخرن
                      بعدش هم نگرانی از نبود پورت نداشته باشید تبدیل های زیادی برای این امکان وجود داره
                      ضمنا من ۶ سال هست ۳ تا مک عوض کردم که ۲تای اخری رام نداشتن هیچ مشکلی هم با نبودن رام نداشتم
                      یه رام اکسترنال بخر راحت، قوول میدم شش ماهی یه بار از سی دی رام استفاده نکنی ازش
                      هارد هم کم داری میتونی تایم کپسول بخری البته اگه مارک اپل بخوای

یکی از دوستان بالا پرسیده بود مک چیه و من میخوام ۶ تا دیوایس بهش وصل کنم برنامه نصب کنم!!!!!!!!!!!!!!!!! مک ۲ تا جای یو اس بی بیشتر نداره دنبالش نرو
                      اول مک مثل ویندوز نیست روش هر اشغالی نصب بشه
                      دوما شما ۳ تا ۴ میلیون میدی مک واسه کارت هم به درد نمیخوره برو بالا ترین مدل سونی بخر سی پی یو خدا هارد خدا رم خدا
                      به نظر من کسی که با امکانات مک اشنا نیست نخره بهتره
                      ما وقتی مک میخریم با تمام مختصاتش اشنا هستیم
                      کسی که با ویندوز کار کرده و تسلط کافی روی سیستمم عامل ویندوز داره میتونه مک رو امتحان کنه ببینه باهاش راحت هست یا نه
                      ولی اگه مک میخوای بخری روی گوشی وایبر و انگری بردز نصب کنی بهتره نخری بری همون سونی بخره که مال همین کارا هست.
                      ویرایش توسط vahid_saeed : https://i-phone.ir/forums/member/147212-vahid_saeed در ساعت 28-01-2014, 08:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_saeed نمایش پست ها
                        دوستان گرامی از اول تاپیک خوندم خیلی خوب بود
                        اما من ۲ تا سوال میپرسم از دوستان
                        اول کسی که با اپل اشنا باشه دیگه راحت میتونه سر بزنه به سایت اپل به راحتی میبینه که همه ی مک بوک ها به غیر از md101 سی دی رام داره و بقیه همگی بدون رام و رتینا هستن!!!!!!! البته همشون کاستومایز میشن
                        خوب حالا شاید یکی بخواد بره مدل ۲ سال پیش رو بخره البته به خودش ربط داره
                        دوستانی که میخوان مک بخرن بهتره اول جیبشون رو نگاه کنن بعد حتی الامکان جدیدترین مدل رو بخرن
                        بعدش هم نگرانی از نبود پورت نداشته باشید تبدیل های زیادی برای این امکان وجود داره
                        ضمنا من ۶ سال هست ۳ تا مک عوض کردم که ۲تای اخری رام نداشتن هیچ مشکلی هم با نبودن رام نداشتم
                        یه رام اکسترنال بخر راحت، قوول میدم شش ماهی یه بار از سی دی رام استفاده نکنی ازش
                        هارد هم کم داری میتونی تایم کپسول بخری البته اگه مارک اپل بخوای

یکی از دوستان بالا پرسیده بود مک چیه و من میخوام ۶ تا دیوایس بهش وصل کنم برنامه نصب کنم!!!!!!!!!!!!!!!!! مک ۲ تا جای یو اس بی بیشتر نداره دنبالش نرو
                        اول مک مثل ویندوز نیست روش هر اشغالی نصب بشه
                        دوما شما ۳ تا ۴ میلیون میدی مک واسه کارت هم به درد نمیخوره برو بالا ترین مدل سونی بخر سی پی یو خدا هارد خدا رم خدا
                        به نظر من کسی که با امکانات مک اشنا نیست نخره بهتره
                        ما وقتی مک میخریم با تمام مختصاتش اشنا هستیم
                        کسی که با ویندوز کار کرده و تسلط کافی روی سیستمم عامل ویندوز داره میتونه مک رو امتحان کنه ببینه باهاش راحت هست یا نه
                        ولی اگه مک میخوای بخری روی گوشی وایبر و انگری بردز نصب کنی بهتره نخری بری همون سونی بخره که مال همین کارا هست.
                        خب در کل حرف های شما درست ولی من نیمدونم یا اشتباه فهمیدم شما زیاد مودبانه صحبت نکردین شما خوب شما همه فن حریف
                        رفیق من نگفتم با او اس مک اشنا نیستم گفتم به مدلاش اشنا نیستم که اونم خدارو شکر یه پرس و جو حل شد
                        من باهاش انگیری بردز میریزم وایبرم میریزم شاید در روز 10 بار یا بیشتر این کارو بکنم پس برام روونی سیستم عاملم مهمه که اذیتم نکنه
                        بعد برای من کیفیت ساخت خیلی مهم هست جایی که من کار میکنم کارمون بیشتر تیم وورک هست ار تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری پی سی و لب تاب چه مکش چه غیر مکش و موبایل چه ایفون چه غیر ایفون انجام میدیم فقط اب حوض نمیگیریم
                        اینارو گفتم چون من اسوس ان 500 دیدم که بعد از 2 هفته خرید مشکل جی پی یو پیدا کرد که راهنمایی شد گارانتی
                        تینک پد لنوو اومد بعد از 2 ماه خرید که اونم فرستادیم گارانتی لب تاپ دل و اچ پی و کامپک و سونی که تا دلتون بخواد ولی تو این 2 سال که این جا کار کردم خدا وکیلی شاید از هر 50 تا لب تاب یکی مک بود و اونم مشکل هارد بود اکثر وقتا
                        پس به طور تجربی شاهد بودم که کیفیت ساخت رو دست اپل نیست
                        بعد در اخر اون ((ما)) که تو جمله هاتون میگفتین منو اذیت کرد میدونی چرا دوست گل چون ما ایرانیا کلا عادت داریم وقتی دست همه ایفون 5 اس میبینیم میگیم بابا ایفون که خز شد در صورتی که استفاده ار تکنولوژی اونم اکثر مردم نشان دهنده سطح تفکر مردم یه کشور پس شما هم جهان سومی هستین مثل من و باید خوشحال میشدین که یک نفر مثل بنده به جمع ((ما)) بپیونده
                        بعد من از شما مدل های مک خواستم بهم معرفی کنیین نه یک مارک یا برند دیگه
                        خوشحال میشم سوال منم جواب بدین که شما از وقتی به دنیا اومدی او اس مک رو همه مختصاتش رو میشناختی ؟
                        باز هم از لطف شما و تمام دوستان ممنونم
                        من با کمک دوستان انجمن 865 خریداری کردم و کاملا از خریدم راضی بودم و کلی انگری بردز و وایبر نصب کردم
                        ویرایش توسط amir.name : https://i-phone.ir/forums/member/143427-amir-name در ساعت 29-01-2014, 02:43 AM دلیل: قلت املاعععییی :))

نظر

سلام دوستان
                          من می خوام تا حدود 4 تومان برای مک هزینه کنم
                          اگه میشه راهنمایی کنید
                          چیزایی که خودم مد نظر دارم :
                          1.macbook pro me864
                          2.macbook air 761
                          3. macbook pro md 212 retina
                          4. macbook pro md102

لطفا با ذکر علت راهنمایی کنید
                          در ضمن اگر جای مطمئنی رو میشناسید که قیمت و وسایل اصلی رو ارائه بدن معرفی کنید
                          ممنون
                          کار خاصی هم نمیکنم کارهای عادی
                          آیا مدل های جدیدی هم ارائه شده یا نه ؟
                          طبق بررسی های خودم در سایت اپل سری me جدیدترین هست
                          ویرایش توسط p_ex300 : https://i-phone.ir/forums/member/2622-p_ex300 در ساعت 29-01-2014, 11:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط p_ex300 نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            من می خوام تا حدود 4 تومان برای مک هزینه کنم
                            اگه میشه راهنمایی کنید
                            چیزایی که خودم مد نظر دارم :
                            1.macbook pro me864
                            2.macbook air 761
                            3. macbook pro md 212 retina
                            4. macbook pro md102

لطفا با ذکر علت راهنمایی کنید
                            در ضمن اگر جای مطمئنی رو میشناسید که قیمت و وسایل اصلی رو ارائه بدن معرفی کنید
                            ممنون
                            کار خاصی هم نمیکنم کارهای عادی
                            آیا مدل های جدیدی هم ارائه شده یا نه ؟
                            طبق بررسی های خودم در سایت اپل سری me جدیدترین هست
                            راجع به مدلش فك كنم me بگيريد بهتر باشه. از اپل ايران توي دولت بخر به نظرم.كلي برات نرم افزار ميريزه. تا يه سال هم گارنتي نرم افزاري داره.

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
                              مدل هاي جديد 13a و 13b كه جديدترن. اما خب هنوز نيومده ايران
                              من هر چی فکر میکنم میبینم که سری me رتینا 4 ماه پیش معرفی شدن. بعد از اون هم چیز جدیدی نیومد!
                              حالا 13a و 13b از کجا اومد نمیدونم

نظر

منم این سری رو پیدا نکردم. تو استور اپل که رفتم سری های me رو میزمه. ولی سری های me هارد و رمشون onboard هستن و کم. می ترسم مشکلی پیش بیا مثلا برای رم که نمیشه عوض کرد.

نظر

صبر کنید ..
                                X