اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع ارور 3194 در ریستور به 7.0.4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفع ارور 3194 در ریستور به 7.0.4

با سلام
    من گوشیمو تو حالت dfu قرار دادم و میخواستم ریستور کنم. از چیز پی ان هم استفاده کردم ، آنتی ویروسمم غیر فعال کردم ، فریمور 7.0.4 هم از انجمن دانلود کردم. به فایل هاست هم کلی عبارت اضافه و حذف کردم، هر بار که میخوام ریستور کنم تا به مرحله تایید میرسه ، تقرسبا آخرش ارور 3194 میده الان گوشیم رفته تو حالت ریکاوری
    ممنوم میشم کمکم کنین.

منم همین مشکل رو داشتم با تی پی ان امریکا حل شد..دیگه به انتی ویروس هاست فایل دست نزده بودم

نظر

نوشته اصلی توسط Thug_Angel نمایش پست ها
      منم همین مشکل رو داشتم با تی پی ان امریکا حل شد..دیگه به انتی ویروس هاست فایل دست نزده بودم
      این کارم کردم باز نشد

نظر

نوشته اصلی توسط neda.a نمایش پست ها
        این کارم کردم باز نشد
        با تغییر آی پی نباید مشکلی داشته باشید.

نظر

فایل hosts رو کات کنید تو یه درایو دیگه و تست کنید
          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

تمامی این مراحلو انجام دادم ولی باز ارور داد این ارور ممکنه از سخت افزار باشه؟ از چند نفر که پرسیدم گفتن ممکنه به خاطر خراب شدن سوکت یا ایراد سخت افزاری دیگه باشه
            ویرایش توسط neda.a : https://i-phone.ir/forums/member/91766-neda-a در ساعت 04-01-2014, 04:46 PM

نظر

تمامی این مراحلو انجام دادم ولی باز ارور داد این ارور ممکنه از سخت افزار باشه؟ از چند نفر که پرسیدم گفتن ممکنه به خاطر خراب شدن سوکت یا ایراد سخت افزاری دیگه باشه
              خیر، ارور 3194 مربوط به فایل هاست میشه که با تغییر آی پی یا دستکاری فایل هاست مشکل برطرف میشه. نمیدونم چرا واسه شما همچنان پابرجاس...

در صورت امکان، از ابزراهای دیگه واسه تغییر آی پی استفاده کنید.

نظر

از یک سیستم دیگه استفاده کنید احتمال 90 درصد درست میشه . واسه ios 7.0.4 منم این مشکلو داشتم تو یه سیستم میشد توی پی سی خودم نمیشد همین ارور رو میداد . البته واسه من که کلا به سرور وصل نمیشد باید تغییر آی پی میدادم . شما هم از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید و یه کامپیوتر دیگه احتمالا درست میشه
                ویرایش توسط _Shadow_ : https://i-phone.ir/forums/member/100544-_shadow_ در ساعت 04-01-2014, 06:14 PM

نظر

هم آپی رو از چند روش عوض کردم ، هم سیسنمو عوض کردم ولی باز ارور داد الان این ارور داره تبدیل میشه به کابوس... هر راه ممکنی رو امتحان کردم . نهایتا چند ساعت پیش مجبور شدم ببرم به بازار موبایل الان هم ظاهرا گفتن ایراد از کانکتور هست و احتمالا عوض کنن. ولی من خیلی وفته این آیفون رو دارم و تا به حال هم ریستور شده هم جیلبریک ... ولی مشکل سخت افزاری نداشته

نظر

آخه این اررور اصلا ربطی به سخت افزار گوشی نداره! دلیلش همینه که دوستان گفتن.

مطمئنید سوکت گوشی مشکل داره؟ آخه مشکل سخت افزاری هم باشه ارور 3194 نمیده!

شاید برنامه تغییر آی پی، آیتونز رو از پراکسی رد نمی کنه و آیتونز مستقیم به اینترنت وصل میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                      آخه این اررور اصلا ربطی به سخت افزار گوشی نداره! دلیلش همینه که دوستان گفتن.

مطمئنید سوکت گوشی مشکل داره؟ آخه مشکل سخت افزاری هم باشه ارور 3194 نمیده!

شاید برنامه تغییر آی پی، آیتونز رو از پراکسی رد نمی کنه و آیتونز مستقیم به اینترنت وصل میشه!

نمیدونم من همه این راه ها رو امتحان کردم و کسی هم که پیشش بردم دوباره ریستور کرد و با همین ارور مواجه شد سوکت ظاهرا مشکل داره ولی خب طبق گفته همه ربطی به این ارور نباید داشته باشه، بهر حال چاره ای نداشتم جر اعتماد

نظر

ظاهرا مشکل اساسی هست و شاید هم درست نشه کلا به اونهایی که گوشیشیون در این حالت بود توصیه میکنم اصلا ریستور نکنن، اگر در آپدیت با این ارور مواجه شدن و با راه حل های بالا ارور برطرف نشد ی رو همون ورژن بمونن.

نظر

سلام دوستان من ایفونمو رو ریکاوری مد گیره نه میاد بیرون نه به 6.1.6 میره ارور 3194 داغونم کرده

نظر

ارور 3194 ديگه مربوط به فايل هاست و وي پي ان نيست !!
                            ايفون هاي ٤ رف چين تو اي اوس هفت شناسايي شده و وسطاي ريستور ارور 3194 ميده ! كه در مك ارور not eligible ميده !
                            تنها راهش هم تعويض ٢ اي سي بر روي برد هستش كه تا حالا چندين مورد در دفتر داشتيم و با موفقيت تعويض شده و گوشي ريستور شده !

ميتونيد به دفتر انجمن مراجعه كنيد

براي مشخص شدن هم اگه در پشت ايفون رو باز كنيد ليبل هاي نقره اي رنگ چيني رو ميبينيد
                            تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

من همین مشکل رو داشتم اما با تغییر آی پی و ... و عوض کردن تنظیمات فایل hosts مشکلم حل نشد تا اینکه آخرین نسخه فریمور آی فون رو دانلود کردم و باهاش ریستور کردم مشکلم حل شد.

نظر

صبر کنید ..
                              X