اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 3194 در آپدیت آیفون 4 به 7.0.4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 3194 در آپدیت آیفون 4 به 7.0.4

با سلام
    برای آپدیت آیفون 4 از ورژن 6.1.3 به 7.0.4 از طریق آیتونز با ارور 3194 مواجه شدم. البته برای ریستور وقتی این ارور رو میده یه عبارتی رو معمولا به فایل host اضافه میکنن که درست میشه ولی من میخواستم فقط آپدیت کنم و نمیدونم باید چی کار کنم که این ارور رفع بشه. البته من فریمور 7.0.4 رو از انجمن دانلود کردم و برای آپدیت shift+update رو زدم و فریمور رو انتخاب کردم، چون وفتی میخوام کلا از ایونز دانلود و نصب کنم باید با وی پی ان این کارو انجام بدم و هم زمان زیادی میره و ممکنه وسطش قطع بشه. ولی زمانی که کلا از آیتونز update رو میزنم دیگه این ارور نمیاد ولی متاسفانه باید از وی پی ان استفاده کنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید که کلا چی کار کنم برای آپدیت و رفع ارور.
    با تشکر

شما ورژن 7.0.4 را دانلود کنید ، آیفون را به dfu ببرید و دکمه شیفت روی کیبرد را نگه دارید و آدرس فایل ورژن را بدهید و منتظر باشید تا ریستور شود.

نظر

حتما باید ریستور بشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط neda.a نمایش پست ها
        حتما باید ریستور بشه؟
        بله باید ریستور کنید و قبل از ریستور هم تغییر آی پی بدید تا عملیات کامل انجام بشه و اروری دریافت نکنید

نظر

خیلی ممنونم از راهنماییتون
          فقط یه سوال اینکه بعد از ریستور برای بالا اومدن آیفون سوال هایی پرسیده میشه، چون تا به حال ریستور نکردم نمیدونستم،مشکلی پیش نمیاد معمولا؟

نظر

خیلی ممنونم از راهنماییتون
            فقط یه سوال اینکه بعد از ریستور برای بالا اومدن آیفون سوال هایی پرسیده میشه، چون تا به حال ریستور نکردم نمیدونستم،مشکلی پیش نمیاد معمولا؟
            سوالی که پرسیده نمیشه. اما تنظیماتی هست مانند سیری و Location Services که انجامش خیلی آسونه و در نهایت هم باید گوشی تون رو اکتیو کنید که به وسیله اتصال به آیتونز این کار امکان پذیره. کار سختی نیست

در واقع همه کارهارو آیتونز انجام میده و شما فقط باید موارد دلخواه تون رو انتخاب کنید. در نهایت هم اگر از دستگاه تون بک آپ گرفتید٬ بک آپ رو برمیگردونید و کلیه اطلاعات تون برمیگرده سر جاش

حتما قبل از ریستور کردن از گوشیتون تو آیتونز بک آپ بگیرید

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
              سوالی که پرسیده نمیشه. اما تنظیماتی هست مانند سیری و Location Services که انجامش خیلی آسونه و در نهایت هم باید گوشی تون رو اکتیو کنید که به وسیله اتصال به آیتونز این کار امکان پذیره. کار سختی نیست

در واقع همه کارهارو آیتونز انجام میده و شما فقط باید موارد دلخواه تون رو انتخاب کنید. در نهایت هم اگر از دستگاه تون بک آپ گرفتید٬ بک آپ رو برمیگردونید و کلیه اطلاعات تون برمیگرده سر جاش

حتما قبل از ریستور کردن از گوشیتون تو آیتونز بک آپ بگیرید
              خیلی ممنونم
              بک آپ گرفتم ، حتما این کارو انجام میدم .

نظر

با سلام
                من همین کاری که گفتین رو انجام دادم ولی در حین ریستور ارور 3194 داد و آیتونز رو بستم بعد گوشیم رفت تو حالت ریکاوری الان باید چی کار کنم؟ توی فایل هاست اون خط رو اضافه کردم الان ولی نمیدونم چطوری باید از حالت ریکاوری در بیارم
                ممنون میشم خیلی فوری راهنماییم کنید.

نظر

با سلام
                  من همین کاری که گفتین رو انجام دادم ولی در حین ریستور ارور 3194 داد و آیتونز رو بستم بعد گوشیم رفت تو حالت ریکاوری الان باید چی کار کنم؟ توی فایل هاست اون خط رو اضافه کردم الان ولی نمیدونم چطوری باید از حالت ریکاوری در بیارم
                  ممنون میشم خیلی فوری راهنماییم کنید.
                  شما home و power را ده ثانیه نگه دارید.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                    شما home و power را ده ثانیه نگه دارید.
                    این کارو کردم دوباره بر میگرده تو حالت ریکاوری

نظر

بردم تو حالت dfu و ایتونز رو بستم، تو فایل هاست خط آخر #74.208.105.171 gs.apple.com اضافه کردم و دوباره ریستور کردم باز ارور 3194 داد الان باید چه کار کنم؟
                      ویرایش توسط neda.a : https://i-phone.ir/forums/member/91766-neda-a در ساعت 04-01-2014, 01:46 AM

نظر

صبر کنید ..
                      X