اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در حالت فراموش کردن رمز گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در حالت فراموش کردن رمز گوشی

سلام
    من چند روز پیش رمز گوشی رو برداشتم و وقتی خواستم دوباره بزارم ، انگار هم در حالت اول هم در confirmation یه عددی رو اشتباه اضافی یا کم زدم و هر چی هم امتحان کردم درست نمیشه . ارور های امتحان بعدی تو 1 دقیقه ، 5 دقیقه و 15 دقیقه و یک ساعت داد و بعد هم ارور connect to itunes . کلی تحقیقات کردم و دو تا راه پیش روم دیدم

1. اینکه در حالتی که گوشی سینک شده در تب summary ، گزینه restore رو میزنم و میگه که do you want a backup or not و هرگزینه ای رو انتخاب کنی یه پنجره جدید میاره و میگه
    itunes has detected a newer version . بعد دو تا گرینه داره 1.restore and update و دومی 2. cancel

2.حالتی که گوشی رو خاموش کنم . پاور و home button رو با هم بگیرم تا علامت itunes رو گوشی بیاد و خود آیتونز اگه باز باشه یه پیام میده که itunes has detected an iphone in recovery mode . you must restore before it can be used with itunes

تو جفت این حالتا اولا میخواد به ios 7 آپدیت کنه که من نمیخوام البته اگه گوشی برنگرده مجبورم ! دوما با توجه به سرعت اینترنت پایین من خیلـــــــــــی طول میکشه و همیشه هم وسط کار ارور داد 2-3 بار از دیروز امتجان کردم

میخواستم بدونم که
    ×راهی نیست که بشه پسوردو پاک کنم !؟
    ×یا راهی نیست که بدون آپدیت به ios7 ریستور انجام بشه ؟!

کلا پیشنهادی دارین ممنون میشم بگین !
    ویرایش توسط saba.ak95 : https://i-phone.ir/forums/member/143934-saba-ak95 در ساعت 03-01-2014, 03:11 PM

باید ریستور کنید و تنها راه هم ریستور به آخرین ورژن یعنی 7.0.4 هست

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
      باید ریستور کنید و تنها راه هم ریستور به آخرین ورژن یعنی 7.0.4 هست
      آخه یه مشکلی هست .. گفتم علاوه بر سرعت پایین که با اون میشه کنار اومد ، مشکل یه اروری هم هست و اون اینه که بعد مثلا گذشتن 45 دقیقه از دانلود میزنه که با مشکل مواجهه و ارور 1009 رو میده با اینکه من از ف.شکن استفاده کردم !

نظر

رمز فراموش شده به هيچ روشى قابل بازيابى نيست، اگر هم باشه، اونقدر ميپيچونه كه بيخيالش ميشى. ميمونه يه راه و اونهم ريستور كردن به ورژن آخر كه همون 7.0.4 هستش. شما ورژن مطابق با گوشيتونو از اين تاپيك دانلود كن كه حدود يك گيگابايت ميشه. بعد گوشى رو ببر تو حالت DFU، همون حالتى كه صفحه ى گوشى اصطلاحاً سياهه و وقتى به iTunes وصل ميكنى، ارور بالايى رو دوباره ميده. اون وقت داخل خود iTunes دكمه ى Shift رو ميگيرى و ميزنى رو Restore ، يه پنجره باز ميشه و آدرس فايلى كه دانلود كردى رو بهش ميدى و اگه ارور ديگه اى نگيرى، به 7.0.4 ريستور ميشه. سؤالى بود در خدمتم.

نظر

نوشته اصلی توسط mahdimax_25 نمایش پست ها
          رمز فراموش شده به هيچ روشى قابل بازيابى نيست، اگر هم باشه، اونقدر ميپيچونه كه بيخيالش ميشى. ميمونه يه راه و اونهم ريستور كردن به ورژن آخر كه همون 7.0.4 هستش. شما ورژن مطابق با گوشيتونو از اين تاپيك دانلود كن كه حدود يك گيگابايت ميشه. بعد گوشى رو ببر تو حالت DFU، همون حالتى كه صفحه ى گوشى اصطلاحاً سياهه و وقتى به iTunes وصل ميكنى، ارور بالايى رو دوباره ميده. اون وقت داخل خود iTunes دكمه ى Shift رو ميگيرى و ميزنى رو Restore ، يه پنجره باز ميشه و آدرس فايلى كه دانلود كردى رو بهش ميدى و اگه ارور ديگه اى نگيرى، به 7.0.4 ريستور ميشه. سؤالى بود در خدمتم.
          آخه به من گفتن واسه آیفون 4 خیلی performance میاد پایین با ios7 واسه همین میخواستم ترجیحا آپدیت نکنم . ضمنا این رو از جایی نمیتونم بگیرم ؟! دانلودش عذاب آوره :/
          ویرایش توسط saba.ak95 : https://i-phone.ir/forums/member/143934-saba-ak95 در ساعت 04-01-2014, 12:02 AM

نظر

درسته كه مياد پايين، ولى راه ديگه اى براى خروج از اين وضعيت نيست. در ضمن بعد از ريستور، اگه shsh نسخه هاى قبلى رو دارى، ميتونى باز هم برگردى به همون نسخه. فعلا موقتا بايد از همين روش بريد. برا دانلودش هم اگه اينترنت داريد، با كمى صبر و حوصله ميشه گرفتش.

نظر

اگه گوشيتون جيلبرك باشه واسه مشكل disable شدن راهي هست، يعني ميشه كاري كرد كه دوباره بتونين پسورد امتحان كنيد
              البته شانس خدتون هست كه پسوردتون يادتون بياد
              من قبلا اين مشكلو داشتم كه تو يه فروم خارجي ديدم و حلش كردم
              حالا اگه جيل هستيد بگيد تا آموزشو واستون پيدا كنم

نظر

واسه 5اس چی ؟ اگر پسوردمون یادمون بره کاریش میشه کرد ؟ فقط با اثر انگشت باز میشه !!
                یعنی اگر به 7.1.2 ریستور کنیم مشکل حله ؟

نظر

من که رمز و یادم رفته گوشیم رفته رو حالت اتصال به ایتونز پشتیبانی هم نگرفتم چه کنم

- - - - - - - - - -

من که رمز و یادم رفته گوشیم رفته رو حالت اتصال به ایتونز پشتیبانی هم نگرفتم چه کنم

نظر

ریستور کن

- - - - - - - - - -

البته من شنیدم یه باکس امده کد رو برمیداره

نظر

سلام.دوستان من یک ایفون 6 خریدم که قفله و فروشنده رمزشو یادش رفته.راهی برای باز کردنش هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط ghost3blue نمایش پست ها
                        سلام.دوستان من یک ایفون 6 خریدم که قفله و فروشنده رمزشو یادش رفته.راهی برای باز کردنش هست؟
                        خیر، البته بعضی سایتها اعلام کردند که با هزینه بالا این کار رو انجام میدن ولی هنوز کسی از کاربران فکر نکنم این هزینه رو پرداخت کرده باشه و نتیجه رو اینجا اعلام کرده باشه!!!

نظر

صبر کنید ..
                        X