اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی iPad null

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفی iPad null

سلام دوستان یکی از اشنا ها میخاد این مودل ایپاد بفرسته واسم imi چک کردم iPad null زده مدلشو خواستم بدونم این چه نوع ایپادیه اطلاعاتی کسی داره؟این لاکم هست

ایپاد یا ایپد؟؟
    imei رو پ.خ کن لطفا

نظر

من نمیدونم این چی هست میدونم که ماله ودافونه و طرف صاحب قبلیش اعلام مفقودی شده و هزینه انلاکش چقد میشه ارزش داره با توجه به 16 گیگش

نظر

نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
        من نمیدونم این چی هست میدونم که ماله ودافونه و طرف صاحب قبلیش اعلام مفقودی شده و هزینه انلاکش چقد میشه ارزش داره با توجه به 16 گیگش
        نسل سوم هستش مشکی رنگ 16 گیگ وای فای
        موقع چک کردن imei اون رو لاک میزنه من تا حالا همچین چیزی ندیده بودم شاید بخاطر اعلام سرقتی این مساله پیش اومده

نظر

چقد ارزش داره میارزه بفرسته؟

اینو یکی از یه انگلیسی خریده بوده داشته چند روز باشکار میکرده صاحب قبلیش رفته اعلام مفقودی داده یه پیغام روی دستگاه میاد این دس تگاه مفقودی هست از یابنده درخواست میشه به شرکت برگردانده شود یه همچین معنایی میده پیامش

اینو میتونه به پول ما 300 تومن میشه بخره بفرسته میخام بدونم ارزش داره یا خیر این نسل سوم بدر خوره اخرین نسل چنده؟ میگه 90 پوند

نظر

نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
            چقد ارزش داره میارزه بفرسته؟

اینو یکی از یه انگلیسی خریده بوده داشته چند روز باشکار میکرده صاحب قبلیش رفته اعلام مفقودی داده یه پیغام روی دستگاه میاد این دس تگاه مفقودی هست از یابنده درخواست میشه به شرکت برگردانده شود یه همچین معنایی میده پیامش

اینو میتونه به پول ما 300 تومن میشه بخره بفرسته میخام بدونم ارزش داره یا خیر این نسل سوم بدر خوره اخرین نسل چنده؟ میگه 90 پوند
            نه دیگه این چه کاریه اخه؟؟
            300 رو ضرر میکنی اومدیمو درست نشد برات بیخیال شو
            طمع همیشه ادمو گرفتار میکنه

نظر

نه داداش اون بنده خدا چشم داشتی نداره اگه این بدرد بخوره یکاریش میکنه

نظر

صبر کنید ..
              X